Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyprawy Robiego-Makarska 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2011 22:09

no to idziemy na pogaduchy do DD. A ty tu pisz dalej a my będziemy grzecznie czytać.
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 13.01.2011 15:43

Dopiero dziś zajrzałam na forum i to zdjęcie lodów mnie po prostu rozłożyło :( chcę wakacji...
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 16.04.2011 23:58

ojojojoj.....troszkę czasu minęła :oops: .....chciałabym skończyć relację ,bo wstyd.....ale chyba juz się pogubiłam :? ...... :lol:


no nic ....nie pamiętam czy już pisałam,że jeden z dni został przeznaczony na SKUTERY WODNE.....i to był strzał w 10 :D ......po prostu rewelacja.....ale najfajowiej jednak za kierownicą :wink: ......wypożyczyłyśmy jeden ,bo Marta jeszcze za mała.......jednak po wypłynięciu w morze nastąpiła zamianka :lol: ....i tutaj moja euforia się skończyła :!: .....moje dziecię okazało się szalone :!: :!: :twisted:


to co ona wyprawiała z tym skuterem, to się w głowie nie mieści :lol: ...a ja bidulka z tyłu uczepiona wszystkiego co możliwe starałam się nie spaść 8O.....ale zachwycone byłyśmy obie i na pewno to powtórzymy :!: :!: :D

zdjęć niestety brak :? ....ale kilka informacji
-15 min-200 kuna
-obsługa -żadna :lol: ...tylko gaz
-panowie obsługujący skutery mają piloty ,więc my nie martwimy się czasem ....to oni gdy nadchodzi czas dają nam znać-nasz skuter miał sygnał informujący ,że czas wracać



ostatni dzień przed wyjazdem spędziłyśmy na plaży na drugim końcu Makarskiej.....a co :D troszkę urozmaicenia.....

minęłyśmy główną....targowisko.....i dalej już było odrobinę spokojniej ....może dlatego,że skaliście....nam to pasowało :D

Obrazek

druga strona

Obrazek

Obrazek


nawet udało nam się znaleść swoją półeczkę....hm...czyżby szczęściary :?: 8O ....nieeeee....za pół godziny wszystko sie wyjaśniło :lol: ....zalało nas :lol: .......ale nic to...przeniosłyśmy się kawałek dalej ,gdzie taka oto niespodzianka :D

Obrazek



czyżby jakaś uciekinierka 8O

Obrazek


nawet pewna pani próbowała ją złapac...ale dzielna papużka się nie dała :twisted:

Obrazek


i po chwili juz jej nie widziałyśmy

no cóż ....Marta snorkowała.....a ja podziwiałam Makarską z innej perspektywy :D

Obrazek

zabawy plażowe

Obrazek

stworzenia boskie :D

Obrazek

i tak minął powoli ostatni dzień

zakończony oczywiście w porcie

Obrazek
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 17.04.2011 00:28

nadszedł dzień wyjazdu :? .....co prawda wyjazd dopiero pod wieczór ....ale wykwaterowanie do 14......więc rano pakowanie.....kanapkowanie.....itd.....następnie walizy do właścicielki kwatery na przechowanie ...i cóż na jakis obiadek i spacerki.....ostatnie spacerki

:(


teraz kilka takich zdjęć różnych :wink: zbieranka

najczęściej wieczory spędzałyśmy odwiedzając ....kogo?????........oczywiście koniki

:D

Obrazek

milusińskie

Obrazek

jednak troche było ich żal ...miały smutne oczy :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marta zresztą też kiedy na nie patrzyła :(

Obrazek


mi tez się ich zrobiło żal zwłaszcza jak któregoś dnia widziałyśmy jak przyjechały :evil: .....w zwykłym ,satrym, nieprzystosowanym busie typu Mercedes transporter.....bez żadnych przegród....pasów zabezpieczających.....z samochodu musiały wyskakiwać...bez żadnej rampy :? ...żal kucyków :!:

ale cóż....chodźmy dalej



przy deptaku zawsze można znaleść jakieś pamiątki

Obrazek

co tylko duszyczka zapragnie

Obrazek

Obrazek

buty do wody :?: ....ależ proszę....od wyboru do koloru :D

Obrazek

tutaj wypożyczałyśmy rowery....POLECAM....skutery tez były

Obrazek

ostatnie spojrzenia na zieleń

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek




Obrazek


jeszcze jeden pomnik

Obrazek

Obrazek



plac zabaw dla milusińskich

Obrazek

biedronkowe buty zostały w Chorwacji

Obrazek

Obrazek


Obrazek


my już do domu...a niektórzy dopiero zaczynali lekcje serfowania :lol:

Obrazek

ostatnie lody

Obrazek


pożegnanie z Jadranem

Obrazek


w kwaterze pożegnanie z nowym przyjacielem ....gospodarzem domu :D

Obrazek


Obrazek


sprawdzenie pokoju....a tammmm 8O 8O 8O STRAJK
[size=18JA NIE JADĘ][/size] :cry: :cry: :cry:


Obrazek


Obrazek


no cóż ....pomogła tylko przysięga
JESZCZE TU WRÓCIMY :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Dziękujemy wszystkim ....za wspólne...ponowne (dla nas) przeżycie tych wspaniałych chwil :!:

ale Robi nie mówi żegnajcie....mówi DO ZOBACZENIA :D :D :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:


Obrazek
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 17.04.2011 09:09

Podobnie jak Robi - ostatniego dnia mogłam się przywiązać i nie wracać :(
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2011 09:13

A kto uczył serfowania?
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 18.04.2011 11:33

Jacek S napisał(a):A kto uczył serfowania?



a to nie wiem :lol: ....nie znam psa ....nie znam właścicielki....tak po prostu fajnie ten piesek wyglądał na desce :D
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 13.05.2011 23:47

Nie może mnie tu nie być Zasiadam i czytam Pamietam te nasze przygotowania :).......

Jesuuuuu nigdy nie sądziłam , że z Ciebie taka kobitka haha Wakacje z Tobą to hardcore :D :D :D Wykończyłybyście mnie po 3 dniach skutery, spadochrony, rowery 8O :D :D :D :D
Czytało sie rewelacyjnie śmialam sie w głos Twoja relacja jest jak dynamit napięcie wzrasta ....wybuch ....póżniej spokojny wieczór i na drugi dzień od nowa :D :D
Robi wyczesany ciesze sie , że zabieracie go wszędzie jak my Szarusia . Tylko nasz miś przesiedział w pokoju a Robi szalał;)
Super Wiola wracaj szybko tu do nas;)
kominiarz
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominiarz » 20.07.2011 19:51

SUPER OPIS I FOTKI
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 20.12.2011 01:38

Fajna relacja.Przeczytałem na raz.
Pozdrawiam
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 01.07.2012 23:14

Superowa relacja,przeczytałam całą
Pozdrawiam serdecznie.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2525
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 02.07.2012 09:04

Mnie też się podobało :):):)
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 02.07.2012 14:55

Czy i w tym roku będziemy mogli poczytać o przygodach Robiego ? Nie tylko my jesteśmy chętni :lol:
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 02.07.2012 20:51

super relacja)))))) :D
Wielebny Kropek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wielebny Kropek » 03.07.2012 23:23

Witam,
dopiero mam zamiar jechać do CRO ale z każdą relacją z podróży wiem jedno - będę walczył o urlop :D

SUPER RELACJA
Ps. PLUSZAKI DO CHORWACJI :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyprawy Robiego-Makarska 2010 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone