Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wypożyczenie samochodu z Polski

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Masterjam
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masterjam » 10.11.2017 10:09

fish74 napisał(a):
Masterjam napisał(a):Witam.
Ja także po raz pierwszy chce wyjechać w większym gronie czyli 5 dorosłych + 2 dzieci (8 latków). Nie pogardzę kontaktem na wynajem pojazdu na 10 dni. Jeśli ktoś prowadzi taka usługę proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawiam


Proponuję podać z jakich okolic bo tak to cięzko pomóc ...


Faktycznie zapomniałem o tym - Warszawa i okolice
rkoim
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 03.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rkoim » 19.11.2017 13:39

Witam Cro-maniaków:)
Potrzebuję wynająć 9-os busa z okolic Katowic w czerwcu:) Proszę o jakiś namiar. Z góry dziękuje :hut:
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 20.11.2017 08:34

rkoim napisał(a):Witam Cro-maniaków:)
Potrzebuję wynająć 9-os busa z okolic Katowic w czerwcu:) Proszę o jakiś namiar. Z góry dziękuje :hut:

Spróbuj tutaj: http://www.kangoor.pl/cennik-ogolny-net ... vwQAvD_BwE
Korzystałem, ale tylko do jazdy po kraju. Obsługa na wysokim poziomie. Ceny też wydawały mi się atrakcyjne.
mihookoz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mihookoz » 27.12.2017 13:41

Witam,

proszę o sprawdzoną wypożyczalnie w kujawsko-pomorskim. Potrzebujemy 2x bus na początku września na 10 dni. Oferty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam
badboytcz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 20.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) badboytcz » 30.12.2017 11:18

Witam. Czy na forum są jeszcze osoby które mają busy do wypożyczenia na podróż do Chorwacji ? Przeglądałem temat i widziałem że jest kilka osób z rozsądnymi cenami. A lepiej dać zarobić "swoim" niż obcym :-) Jeśli jest ktoś tu proszę o odzew, poszukuje 9 osobowego busa na Sierpień/Wrzesień. Jestem z Gdańska, ale jest opcja byśmy dojechali aż do Katowic gdyż ewentualne Autokary i busy lecą z Katowic do Chorwacji.
angang
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) angang » 23.01.2018 20:40

Poszukuje Vana do wybajecia dla 7 osob z malopolski na Lipiec 2018. Prosze o propozycje
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 05.07.2023 08:26

Pytanie do wypożyczających busy ile taki bus realnie spala na trasie do Chorwacji ?
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 05.07.2023 11:56

SoftRM napisał(a):Pytanie do wypożyczających busy ile taki bus realnie spala na trasie do Chorwacji ?


Dużo zależy jakie auto. W 2019 miałem na Chorwację wypożyczonego Renault Traffic dCi to na autostradzie przy 130km/h ok 9-10 litrów.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.07.2023 12:07

SoftRM napisał(a):Pytanie do wypożyczających busy ile taki bus realnie spala na trasie do Chorwacji ?


Jeżdzimy Toyotą Proace Verso - poza autostradami prędkość do 100 km/h, na autostradach staramy się nie przekraczać 130 km/h, przy pełnym obciażeniu (8 osób, masa bagażu) pali nam 8,5 litra na setkę
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 05.07.2023 12:32

W tym roku wypożyczyłem Forda Transita Custom 1,9 Mild hybrid (miękka hybryda). Spalanie średnie w drodze do Chorwacji 7,4 l przy jeździe 120-130 km/h na autostradzie. Z powrotem 7,8 l :oczko_usmiech: W tamtą stronę z noclegiem i spokojna jazda, z powrotem bez noclegu i rwanie ile się da (oczywiście przepisowo). Miękka hybryda sprawdza się rewelacyjnie w miastach, w korkach, z pewnością oszczędza paliwo. Można ją dezaktywować w każdej chwili. Jeszcze jedna uwaga: często są popularne też ople i renówki, zwróćcie jednak uwagę na to, że w tych autach jest chyba standardem, że ławki w drugim i trzecim rzędzie zazwyczaj mają jedno zintegrowane oparcie. W fordzie każdy miał indywidualnie regulowane oparcie i ławki dzielone 1/3 i 2/3. To zdecydowanie polepsza komfort jazdy i daje lepsze rozplanowanie miejsca. Ogrom funkcjonalnych schowków i dużo miejsca dla pasażerów. Ja kierowca 1,93 wzrostu miałem komfortowo za kierownicą.
Koszt wynajęcia na 14 dni, 3 080 PLN. brutto. Wynająłem tutaj: https://www.busrzeszow.pl/ Polecam z czystym sumieniem.
Dopowiem jeszcze, że powyżej 120km/h auto robi się głośne (przecież to towarówka zaadoptowana na osobówkę), jeśli chcieć mieć komfort typowej osobówki to trzeba szukać Ford Transit Custom Turneo :D
Mieliśmy jechać na dwa auta (VW Touran i Skoda Fabia) Wypożyczyłem tego busa dla 6 osób i full bagaż. Strzał w dychę!!!
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Wypożyczenie samochodu z Polski - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone