Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajem skutera HVAR

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lewar
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.03.2016
Wypożyczalnia skuterów wyspa Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) lewar » 04.08.2016 02:29

Cześć,
Jak w temacie, wybieram się we wrześniu na Hvar do miejscowości Jelsa, czy kojarzy ktoś czy jest tam możliwość wynajmu skutera?
Emiliaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emiliaa » 04.08.2016 08:04

Witaj :)
Jasne, że jest możliwość. Jest nawet w czym wybierać ;) my płaciliśmy o ile mnie pamięć nie myli chyba 150 kun za cały dzień, oddaliśmy wcześniej i tak. Pamiętaj, żeby sprawdzić stan paliwa przed wyjazdem, ma być pełny bak, a jeśli nie jest, zgłoś to. Skuter musisz oddać z pełnym :) wypożyczalnia przy osiołku T-CLUB. Miłego pobytu ! pozdrów Hvar ode mnie :papa:
syla_stg
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 21.09.2016
Re: ivan dolac na hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) syla_stg » 22.09.2016 10:40

Witam ;) Mam pytanie. Czy w miejscowości Ivan Dolac na wyspie Hvar jest możliwość wypożyczenia skuteru wodnego?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: ivan dolac na hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 22.09.2016 11:10

syla_stg napisał(a):Witam ;) Mam pytanie. Czy w miejscowości Ivan Dolac na wyspie Hvar jest możliwość wypożyczenia skuteru wodnego?


Co prawda nigdy się tym nie interesowałam, ale wątpię... a nawet jestem przekonana, że nie ma takiej możliwości.
Adis
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 12.04.2016
Re: ivan dolac na hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adis » 22.09.2016 11:21

Przy wjeździe do miejscowości od strony tunelu Pitve, jest nowo wybudowany przez Polaków apartamentowiec na bogato, nazywają się nawet hotelem, oferują szereg udogodnień jak wynajem jachtów, aut, skuterów, więc może skutery wodne też będą mieć w swojej ofercie, jeśli będziesz zainteresowana to na pw wyślę Ci namiary, bo nie chciałbym tutaj być posądzony o jakąś reklamę :)
syla_stg
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 21.09.2016
Re: ivan dolac na hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) syla_stg » 22.09.2016 16:04

Dzięki za info, jak nie w ID to przejedziemy się do Jelsy poszaleć skuterem - nie ma problemu, a na Hvar jadę dopiero pod koniec sierpnia przyszłego roku. dopiero co wróciłam z Korculi i jestem zakochana w Chorwackich wyspach ;) Pozdrawiam wszystkich "Cromaniaków" ;)
kejcik89
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2012
Wycieczka skuterem po Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) kejcik89 » 11.05.2018 21:43

Cześć :)
planujemy z mężem w tym roku podczas pobytu na Hvarze (czerwiec) wypożyczenie skutera i objazd miejscowości: Dol, Vrbanj, Svirce, Vrisnik, może jeszcze Pitve, najlepiej w ciągu jednego dnia. Czy ktoś z Was korzystał z takiego środka lokomocji na wyspie? Moje pytanie - na dwie osoby wystarczy wypożyczenie 50tki czy może coś z większym silnikiem? Jakie spalanie może mieć taka maszyna w opisanych rejonach? Czy jeden pełny bak wystarczy czy konieczne mogą być dodatkowe tankowania? Dużo pytań, ale nurtuje mnie ten temat :) Pozdrawiam, Kasia
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Wycieczka skuterem po Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.05.2018 21:45

Skontaktuj się z Kasią - member7571/
Jeśli nic się nie zmieniło, ma wypożyczalnię skuterów w Starim Gradzie na Hvarze.
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011
Re: Wycieczka skuterem po Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 11.05.2018 22:58

kejcik89 napisał(a):Cześć :)
planujemy z mężem w tym roku podczas pobytu na Hvarze (czerwiec) wypożyczenie skutera i objazd miejscowości: Dol, Vrbanj, Svirce, Vrisnik, może jeszcze Pitve, najlepiej w ciągu jednego dnia. Czy ktoś z Was korzystał z takiego środka lokomocji na wyspie? Moje pytanie - na dwie osoby wystarczy wypożyczenie 50tki czy może coś z większym silnikiem? Jakie spalanie może mieć taka maszyna w opisanych rejonach? Czy jeden pełny bak wystarczy czy konieczne mogą być dodatkowe tankowania? Dużo pytań, ale nurtuje mnie ten temat :) Pozdrawiam, Kasia


Hej.
Kilka razy wypożyczaliśmy skuter w Stari Gradzie i jeździliśmy we dwójkę. 50-tka w zupełności da radę, a paliwa wystarczy na objechanie wymienionych miejsc. Sami jeździliśmy podobnymi trasami. Np. tu balkany-w-malej-subiektywnej-pigulce-bih-mne-hr-t48678-90.html
My wypożyczaliśmy zawsze na pół dnia i bez problemu można zwiedzić tą część wyspy, plus jakieś plażowanie w międzyczasie.
Pozdrawiam
Tomasz61
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 31.05.2009
Re: Wycieczka skuterem po Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz61 » 12.05.2018 13:11

Bea.ta napisał(a):Skontaktuj się z Kasią - member7571/
Jeśli nic się nie zmieniło, ma wypożyczalnię skuterów w Starim Gradzie na Hvarze.

Zmieniło się już ponad 2 lata temu. Wypożyczalnia istnieje, ale Kasia w niej już nie pracuje.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Wycieczka skuterem po Hvarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.05.2018 23:05

Tomasz61 napisał(a):
Bea.ta napisał(a):Skontaktuj się z Kasią - member7571/
Jeśli nic się nie zmieniło, ma wypożyczalnię skuterów w Starim Gradzie na Hvarze.

Zmieniło się już ponad 2 lata temu. Wypożyczalnia istnieje, ale Kasia w niej już nie pracuje.


:D ... na pewno jedna z wypożyczalni mieści się w samym Hvarze.

Warto tu jednak szczególnie uważać. Podobno przy przekazywaniu skuterów zazwyczaj nie zwraca się uwagi na wszelkiego rodzaju zadrapania, odpryski, wgniecenia, itp... Problem pojawia się podczas ich zwrotu.
Bardzo często przepada wówczas kaucja w kwocie 300 - 400 euro, z uwagi na nawet najmniejsze zadrapanie i wgniecenie.

Podobny problem spotkał ostatnio w kwietniu naszego znajomego.
Wypożyczył on sprzęt do windsurfingu, przebywając na Fuerteventurze. Zwracając go, przepadła mu cała wpłacona kaucja w wysokości 200 euro z uwagi na fakt, że dopatrzono się małej dziurki w żaglu...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 08:02

Bardzo często przepada wówczas kaucja w kwocie 300 - 400 euro, z uwagi na nawet najmniejsze zadrapanie i wgniecenie.

Majeczka dlatego też w tym tygodniu lecę do Włoch do córki i nie wynajmuję auta. Po co mam tracić kaucję. Będę poruszał się pociągami. Wyjdzie tyle samo co autem, ale trudno. Po cholerę mam być uzależniony od jakiegoś dupka z wypożyczalni i martwić się czy mnie skubnie.

P.S> Jakże ładnie Majeczka wyglądasz na avatorku :roll:
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 13.05.2018 14:07

Trzy razy wypożyczałem skuter w Stari Gradzie, raz w Korčuli....nigdy nie miałem problemów z oddaniem sprzętu. Skutery nie były jakoś szczególnie oglądane po oddaniu. Nie przypominam sobie również abym płacił kaucję za skuter.
gorny
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gorny » 29.05.2018 00:38

brałem 2x w tym mc motorówki ( raz 20 hp, raz 50hp) z hvaru i za każdym razem nie było problemu przy oddawaniu, w pierwszej nawet przekręcił się ster :) ale nie było problemu przy oddawaniu, koszt takiej przyjemności 100, 150e per dzień, paliwo wliczone koszt wynajmu sprawdzali tylko czy śruba ok.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 04.07.2019 09:43

gorny napisał(a):brałem 2x w tym mc motorówki ( raz 20 hp, raz 50hp) z hvaru i za każdym razem nie było problemu przy oddawaniu, w pierwszej nawet przekręcił się ster :) ale nie było problemu przy oddawaniu, koszt takiej przyjemności 100, 150e per dzień, paliwo wliczone koszt wynajmu sprawdzali tylko czy śruba ok.

Masz może gdzieś pod reką zdjęcia tych motorówek ? Tak z ciekawości chciałbym zobaczyć. 50bhp można już fajnie wejść w ślizg.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Wynajem skutera HVAR - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone