Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wynajem przyczep na campingach

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
wynajem przyczep na campingach

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 15.01.2003 13:54

Jeszcze tego tematu nie było na naszym forum,powinnismy prześledzić,gdzie można nad samym morzem wynając przyczepę,jest to rodzaj wypoczynku bardziej komfortowy niż namiot szczególnie dla wyjezdzajacych z dziecmi,a tanszy niż kwatery,ktore przeważnie znajdują się w dość duzej odległosci od morza.Prześledzilam w internecie wykazy camp. lecz w żadnym nie znalazłam informacji czy maja przyczepy.Może wszyscy się postaramy i sami sporzadzimy taki wykaz campingów?
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 22.01.2003 12:29

odświeżam temat bo i mnie to interesuję :)
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 22.01.2003 18:45

Cześć petris i Yeoz. Odwiedziłem w celach poznawczych wiekszość kempingów od Poreczu do Puli dalej w kierunku Rjeki a następnie do miejscowosci Senj. Nigdzie nie spotkałem się z możliwością wynajęcia na miejscu przyczepy lub domku. myślę, że w całej HR takiej możliwości nie ma. Osobiście uważam, że dobry namiot nie jest gorszy od przyczepy, zwłaszcza, że w HR nic nie ginie. Przed przyczepą zostawiałem rowery, ponton, radio oraz inne rzeczy i nic przez 30 dni nie zniknęło. Ponadto namiot ma jedną wielką przewagę nad przyczepą- w przyczepie bez klimy przy temperaturze na zewnątrz +45 nie da się przebywać aż do godziny 18, natomiast w namiocie tak.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 23.01.2003 13:00

Dzieki za odpowiedz gch. Masz racje ja jestem w chorwacji w czerwcu caly miesiąc od 1985 r.znam wszystkie camingi małe i duze od triestu do granicy z albania i wlasviwie na bardzo ładnych camp. nie ma przyczep lecz domki tylko bardzo drogie Np camp Indie pobyt w namiocie ca 10 euro domek 48.Lecz na otoku naprzeciwko cam Indie wynajmuja przyczepy tylko trzeba zostawic samochod na parkingu naprzeciwko wyspy lecz tam jest jak w bajce szczególnie do nurkowania cos wspanialego . Przyznaję Ci racje w namiocie jest OK moza rozbic sie nad samym brzegiem dla nas to było koniecznościa aby nie dzwigac łódki czy surfingu.Lecz z wiekiem potrzebujemy troszke wiekszej wygody .mimo to ze przebywa sie tylko w nocy, lecz nie potrzeba wozić calego majdanu z soba Mam cam Suticla w Podgorze gdzie wynajmuje przyczepę 4 osobową w czerwcu na 21 dni za 1500 zł wlasciwie to jest tanio,lecz to byłby drugi rok a ja lubie sie przemieszczać dlatego szukam przyczep w innym atrakcyjnym miejscu. przepraszam że sie tak rozpisalam.Dziękuję
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 23.01.2003 19:12

Cześć Petris. Jeżeli dobrze odczytałem Jeśteś już chyba weteranam wypraw do HR. Chciałbym mieć tak długoletnie doswiadczenia z Chorwacją ale z powodu stale rosnących cen chyba do tego nie dojdzie.
Może ty znasz tanie miejsce w okolicach Zadaru lub powyżej. Może to być mały camp nawet prywatny lub miejsce u Chorwata, który pozwoli za nieduże pieniądze ustawić 7,5 metrową przyczepę oraz samochód a także podłączyć do prądu i wody. Szukam miejsca niezbyt stromego, gdyż 2 tonowego pudła nie da się moim pojazdem wtoczyć pod bardzo strome wzniesienia. Obecnie zastanawiam sie nad wyjazdem, na razie palcem po mapie na camp Maritime lub Matea w okolicach Zadaru, chyba tylko one pozostały jeszcze dość tanie- niestety nic o nich nie wiem a i jazda w ciemno gdy samochód ciągnąc budę spala ok 14 litrów paliwa nie jest dobrym pomysłem.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
odpowiedz dla gch

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.01.2003 11:38

Jezdzilam kiedyś z przyczepa ,ale ja musze zawsze cos zwiedzac a stanac gdzies czy przejechac przez jakis miasto jest tragedia. NIe znam małych campingow znam piekne duze jak Indie -Baniole na Istri nigdy za dorogo tam nie było,Koziarica-Pakostane blisko Zadaru, Crvena Luka Biograd nad Moru. U chorwatow nigdy nie stawiałam przyczepy bo to zawsze odleglśc od morza a ja mam surfing i całą masę do noszenia a na campie zaraz oczy otwierasz nad woda jest cudownie.Najprzyjemniej jest pod namiotem jedziesz bez stresu mozesz jezdzic po gorach i miastach zawsze gdzies sie przytulisz ,chociaz w sezonie to straszne ,upał i tłok na kazdym campingu.www.hotelipodgora.com/autu_camp.htm w/m tanimasz zaraz poglad jak wyglada sama Podgora bardzo ładnawww.eurocamps.net Musisz miec duże towarzystwo ze decydujesz sie na jazde takim olbrzymem.To co wydasz na przejazd to taniej bedzie na kwaterze ca 8- 20 Euro zawsze mozna sie potargowac
tomek2234
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 24.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek2234 » 23.02.2003 16:03

Przyczepy campngowe są w Kasztelach k/ Trogiru oraz w Podgorze. Z tego co wiem można je wynająć przez biuro podróży w Polsce (ja wynająłem w ub. r. w Kasztelch przez biur "Almatur").
Pozdrawiam Tomek
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
przyczepy-wynajem

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 23.02.2003 20:04

Tomek 2234!Dziekuje !Wybrałam juz po raz drugi Podgore.Jest tutaj troche wiecej przestrzeni na wodzie niz w Kanale Spliskim.Kasztele sa tez ładne szczególnie duzo do zwiedzania.Lecz woda na otwartej przestrzeni jest bardziej urokliwa a my nurkujemy.Tu tez jestesmy ograniczeni Braćem i Hwarem .W kazdym bądz razie Kasztel wpisuje jesli w dodatku beędzie nad samym morzem to na pewno na pare dni skorzystam.Pozdrawiam.
Anula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.01.2003
wynajem przyczep

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anula » 25.02.2003 11:31

Witam
Na stronie kempingu Planik www.planik.hr jest informacja po polsku wraz z cenami o możliwości wynajęcia dużych namiotów wraz z wyposażeniem. Zobaczcie
Pozdrawiam
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 25.02.2003 12:16

petris napisał(a):Prześledzilam w internecie wykazy camp. lecz w żadnym nie znalazłam informacji czy maja przyczepy.


Na stronie http://www.camping.hr znajdziesz adnotacje o możliwości wynajęcia przyczepy lub/i domku. Nigdy tego nie praktykowałem. Porównywałem pod tym kątem informacje zawarte na ww. stronie z własną pamięcią o campingach na których byłem. Nijak nie trzyma się to kupy. Jedynym ratunkiem są adresy emailowe, trzeba pytać za każdym razem. No i oczywiście tu na forum.
tomek2234
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 24.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek2234 » 27.02.2003 20:09

Petra! Pamiętaj jednak,że woda w Kasztelach nie jest tak czysta jak w innych miejscach Chorwacji o czym przestrzegano mnie w ub. roku. Jednak rekompensatą jest wiele ciekawych zdobyczy podwodnych w postaci muszki jeżowców i innych (nie zanm nazw ale sa fajne). pozdrawiwm
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 27.02.2003 21:03

tomek2234 napisał(a):Petra! Pamiętaj jednak,że woda w Kasztelach nie jest tak czysta jak w innych miejscach Chorwacji o czym przestrzegano mnie w ub. roku. Jednak rekompensatą jest wiele ciekawych zdobyczy podwodnych w postaci muszki jeżowców i innych (nie zanm nazw ale sa fajne). pozdrawiwm
Jak potrzebujesz muszli to zglos sie po czerwcu, zeszloroczne już znajomi rozebrali.W Podgorze woda jest bardzo czysta i spotyka sie nawet koniki morskie i wiele muszli ktorych nie wolno zywych wyławiac.Pozdrowienia No i sławetne Biokowo po ktorym można sprawdzic swoją zdolność kierowania pojazdem ,niewielka wysojośc 1772 m. ale co za frajda.
paulo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulo » 19.06.2003 11:06

Na campingu San Marino Lopar na wyspie Rab byly przyczepy a w Zivogosce na pld od Makarskiej byly duze namioty.
Tyle tylko, ze (chyba) wszystkie byly wynajete przez czeskie, wegierskie i niemieckie biura podrozy. Nie jestem pewien, czy mozna je bylo wynajac na miejscu.[/quote]
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 19.06.2003 11:38

paulo napisał(a):w Zivogosce na pld od Makarskiej byly duze namioty.
Tyle tylko, ze (chyba) wszystkie byly wynajete przez czeskie, wegierskie i niemieckie biura podrozy. Nie jestem pewien, czy mozna je bylo wynajac na miejscu.
[/quote]

Nie mozna, to namioty czeskich biur podrozy, podobnie jak caly kemping nalezy do czechow. Nawet w sklepie mozna sie porozumiec po czesku a nie po chorwacku :-)
agusia123
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agusia123 » 13.04.2015 17:45

Ja z całego serca polecam firmę autocampingi. Są spod Łodzi, ale wypożyczają przyczepy klientom z całego kraju. Komfort na najwyższym poziomie, można się rozłożyć jak najbliżej plaży, ponieważ pola campingowe znajdują się właśnie bardzo blisko morza. Ceny mają względne tylko trzeba dużo wcześniej rezerwować, bo jest dużo chętnych.
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
wynajem przyczep na campingach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone