Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wynajem auta a przeprawa promowa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
main
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2016
wynajem auta a przeprawa promowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) main » 09.08.2016 17:23

witam,

niebawem lecę do Splitu i chciałbym na miejscu wynająć auto;
podczas sprawdzania warunków wynajmu znalazłem dodatkową opłatę za pływanie promem i inne ograniczenia (np. możliwość przeprawy promowej tylko dla niektórych tras promowych);
czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?

z góry dziękuję za odpowiedź;
main
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) main » 10.08.2016 20:48

nikt nic nie wie?
czy ktokolwiek wynajmował auto i podczas jego odbioru miał pytania o przeprawy promowe? lub problemy na promach?
Loorek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 13.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loorek » 12.08.2016 09:27

My mieliśmy takie zapisy, ale mimo tego popłynęliśmy promem. Nie było żadnych problemów. Nie wiem, czy drugi raz byśmy tak zrobili, bo to różnie może być ...
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.08.2016 12:19

A niby kto i jakim prawem miałby to zweryfikować? Pracownicy przewoźnika (chodzi o prom) nie będą wnikać w zapisy regulaminu wypożyczalni samochodów. Oni w ogóle nie sprawdzają niczego poza tym, czy bilety się zgadzają...
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.08.2016 12:27

main napisał(a):niebawem lecę do Splitu i chciałbym na miejscu wynająć auto;
podczas sprawdzania warunków wynajmu znalazłem dodatkową opłatę za pływanie promem i inne ograniczenia (np. możliwość przeprawy promowej tylko dla niektórych tras promowych);

Myślę, że chodzi tu o koszt ewentualnego holowania uszkodzonego auta z wyspy.
A ten na pewno jest większy niż w przypadku awarii na lądzie.
I stąd wyższa stawka wypożyczenia.

Tak mi się wydaje.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
wynajem auta a przeprawa promowa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone