Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wymarzone wakacje w Chorwacji- Wyjazd po raz pierwszy...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rock35
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rock35 » 29.01.2013 21:37

Holowanie jest do autoryzowanych serwisów czy najbliższych? Jak wyglają ceny napraw? W granicach rozsądku? Słyszałem, że można stracić kilkaset ojro. Nie wiem czy to bujdy czy nie ale widzę, że mam okazję zasięgnąć wiedzy u źródła.
Pozdrawiam.
tomcioooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomcioooo » 30.01.2013 19:55

Hmmm wydaje mi sie ze do wybranego, ale moje auto zawieźli do salonu i to w Austrii :/ Niestety to chyba najgorsza lokalizacja na awarie :/ no i jednak drogo jest
tuptim91
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2014
Chorwacja po raz pierwszy. Wyjazd we wrześniu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptim91 » 20.07.2014 15:46

Witam wszystkich Forumowiczów!

Razem z grupą znajomych (ok.8 osób- studenci) planujemy wypad na ok. 8-9 dni do Chorwacji ok.15 września. Ogarniamy powoli kwestie typu trasa, wyżywienie, opłaty za przejazd itp.

Chciałbym się dowiedzieć od Was, jakie miejsce na pobyt będzie dla nas odpowiednie. Początkowo planowaliśmy wypad w okolice Makarskiej. Nie wiemy jednak, czy nie będzie to zbyt długa podróż na pierwszy raz. Interesuje nas miejsce z dosyć urozmaiconym krajobrazem (zarówno morze, jak i góry) oraz konkretnie rozwiniętą bazą noclegową. Zastanawiamy się nad wyjazdem bez rezerwacji noclegów. Dopiero na miejscu chcemy odszukać jakieś pole namiotowe. Ewentualnie apartament dla całej grupy. Mamy nadzieję, że może się uda.

Wiem, że pogoda w II połowie września nie zawsze może być idealna, ale może podpowie ktoś, w jakim regionie będzie wtedy największa szansa na stabilną, ciepłą aurę :)

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Chorwacja po raz pierwszy. Wyjazd we wrześniu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2014 18:50

tuptim91 napisał(a):Wiem, że pogoda w II połowie września nie zawsze może być idealna, ale może podpowie ktoś, w jakim regionie będzie wtedy największa szansa na stabilną, ciepłą aurę :)

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam!


Jedźcie w ciemno na południe Chorwacji. kwatery znajdziecie bez problemu :idea:

druga-polowa-wrzesnia-t17242-165.html
tuptim91
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptim91 » 20.07.2014 23:57

Dziękuję za odzew! :wink:

Czy mógłby Pan polecić jakieś godne uwagi miejscowości na południu Chorwacji, gdzie ceny kwater nie będą przesadnie wysokie i w miarę korzystne na 'studencki' budżet? Zakładam, że z miejsca odpada tu np. Makarska :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2014 01:04

Pakoštane
Primošten
Podgora

Brela
Baska Voda
Brist
tuptim91
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptim91 » 21.07.2014 11:10

Dziękuję za odp.

Czy orientuje się ktoś w jakich mniej więcej cenach są w II połowie września kwatery w tych miejscowościach? Czy uda nam się coś znaleźć na "studencką kieszeń"? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2014 13:05

15-20 euro od osoby w zależności od standardów apartamentów i ich lokalizacji.
Jeśli znajdziesz coś fajnego za 10 euro tzn. że jesteś w czepku urodzony :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wymarzone wakacje w Chorwacji- Wyjazd po raz pierwszy... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone