Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd z dziećmi, które nie lubią kamieni ;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.03.2015 21:39

To jeszcze PW odbierz i będzie git. :wink:
ilona1972
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.03.2015
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilona1972 » 06.03.2015 21:47

Witam , jadę z rodziną pierwszy raz w tym roku do Chorwacji - miejscowość Mimice apartament Vukasović , może ktoś tam był i może parę słów napisać . Na zdjęciach wygląda pięknie , mam nadzieję że tak będzie .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.03.2015 22:09

ilona1972 napisał(a):Witam , jadę z rodziną pierwszy raz w tym roku do Chorwacji - miejscowość Mimice apartament Vukasović , może ktoś tam był i może parę słów napisać . Na zdjęciach wygląda pięknie , mam nadzieję że tak będzie .

Ktoś antycypował i dla Ciebie opisał Mimice już rok temu. :mrgreen:
mimice-t44348.html
a niektórzy nawet 5 lat temu 8O
lublin-mimice-2008-t27470.html
Resztę wątków wyszukaj już sama. :smo:
ilona1972
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.03.2015
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilona1972 » 08.03.2015 18:33

Bardzo dziękuje za informacje , jestem na forum nowa i jeszcze dokładnie nie wiem gdzie co szukać
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 11.03.2015 12:39

Ilona nie Ty jedna ;)
niby łatwo się porusza po forum, ale bardzo dużo informacji tu jest i czasem ciężko znaleźć pożądaną rzecz ;)
także stali bywalcy forum - przepraszamy za niepotrzebne czasem zawracanie głowy "głupimi" pytaniami ;)
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 11.03.2015 12:49

Alka84 napisał(a):Ilona nie Ty jedna ;)
niby łatwo się porusza po forum, ale bardzo dużo informacji tu jest i czasem ciężko znaleźć pożądaną rzecz ;)
także stali bywalcy forum - przepraszamy za niepotrzebne czasem zawracanie głowy "głupimi" pytaniami ;)


Przeprosiny przyjęte... :mrgreen:
Jakbyco, to pisz śmiało.... :wink:
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 11.03.2015 21:03

Chcę ciebie uprzedzić, piaszczysta plaża w Chorwacji to jest plaża zwirkowa z kamyczkami o średnicy 2-3cm.My w tym roku do Baska Voda jedziemy już 4 raz,tylko że w tym roku dołącza do nas roczny Jasiu :P ..Jak jechaliśmy pierwszy raz też myślałem że kamyki to porażka a po pierwszym dniu byłem zachwycony, łącznie z moim synem który wtedy miał 4.5 roku A w pokoju czysciutko . Płyneliśmy też na Złoty Róg , Korcule i tam też jest żwirek. My byliśmy zadowoleni i pamiętajcie o obuwiu na plażę i do wody :papa:
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 11.03.2015 23:21

Waham się obecnie między wyspą Rab i wyspą Brać, ale na razie Brać wygrywa ;)
na Rabie powariowali z cenami za noclegi, serio :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2015 01:26

Alka84 napisał(a):Waham się obecnie między wyspą Rab i wyspą Brać, ale na razie Brać wygrywa ;)
(

klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626.html

Miłej lektury.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.03.2015 06:46

Alka84 napisał(a):Waham się obecnie między wyspą Rab i wyspą Brać, ale na razie Brać wygrywa ;)
na Rabie powariowali z cenami za noclegi, serio :(


O Rabie kiedyś pisałem, ale tak w ogólnym ujęciu to miasto Rab jest ok, reszta do zaorania :wink:
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 12.03.2015 08:01

Rysio Rab mnie troszkę kusi ze względu na te plaze <z ciekawości to zobaczyć czy to faktycznie taka sielana i wygoda z bobiszonami jak jest fuuullll piachu : P > no ale sorki, nie dam 70-80 E za pokoj :p
no a Braćem zarazila mnie Danusia tj Mikromir ;)
no i mój mąz jak słyszy 1100 km to jedzie nawet jutro haha :)
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 12.03.2015 08:08

Przenosze rozmowe tutaj, bo w suhi potok się bałagan i mega off top zrobil ;)
Janusz no jest 1100 km do Brać, ale u mojego meza te 1000 km to było minimum, jak mu mowilam o miejscach bliżej to krecil nosem no i "okkkk jak chcesz to mozeeeeemmmyyy jechać". On chce zobaczyć i poczuć prawdziwą Chorwacje a podobno góra tj polnocna Chorwacja jest bardziej "europejska" z wyglądu i klimatu ;)
Rysio co do Pagu to znowu mi tam trochę nie podchodzi "ten księżycowy klimat i wygląd" :) czytałam też Gosie.K. <zresztą tam gdzie była tez napisałam już ;) > i jakos tak w mojej glowie Brać na razie wygrywa :)
choć nic jeszcze nie jest przesądzone :D
jak przebrnę wszystkie wątki Brać'owe i poczytam przy okazji inne rzeczy to podejmę ostateczna decyzje :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.03.2015 09:04

Alka84 napisał(a):Rysio co do Pagu to znowu mi tam trochę nie podchodzi "ten księżycowy klimat i wygląd" :)


Bo Pag ma to do siebie że albo się go kocha całym sercem albo nienawidzi. Jeśli szukasz palm, oleandrów czy innych bougainvilli to nie jedź tam. Na Pagu z roślinności znajdziesz wśród skał co najwyżej szałwię, rozmaryn a w hodowlach oliwki i wino. Jak chcesz więcej zieleni to np ponad 600 letnik gaj oliwny w Lun polecam.

Ale generalnie to twierdzę że Pag jest ch... co mogę potwierdzić :wink:

Obrazek
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 12.03.2015 09:29

Rikardo - idealnie to ująłeś od początku pisania po zdjęcie :)
jak się zakocha w Pagu, to potem zieleń i urokliwość drażni :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Wyjazd z 2 i 5 latkiem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.03.2015 09:45

Alka84 napisał(a):no a Braćem zarazila mnie Danusia tj Mikromir ;)

...która na nim jeszcze nie była :lool: - stało się to przez przypadek wyłącznie :wink:
Żeby nie było na mnie - powiedziałam też jasno, że Pag mnie urzekł. Ogromnie spodobał mi się również Hvar, ale po 15 sierpnia :oczko_usmiech: Piękne są też różne zakątki Pelješca. I na Korčuli znajdziesz urocze miejsca...
Oj Alina, do któregokolwiek z tych miejsc pojedziesz, będąc pierwszy raz w Chorwacji - spodoba Ci się, o ile uważnie wybierzesz lokalizację. :wink: :mrgreen:


Ale z tymi kilometrami to trochę namieszałaś, wiesz?... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wyjazd z dziećmi, które nie lubią kamieni ;) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone