Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd w ciemno na Istrię

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Przemek2984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2012
Wyjazd w ciemno na Istrię

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek2984 » 14.08.2012 23:34

Witam!
Wraz z żoną i synkiem jedziemy w czwartek do Chorwacji. Wybraliśmy Istrię (bo mamy najbliżej). Jedziemy w ciemno i jeszcze nie wybrałem celu podróży. Może coś doradzicie. Chodzi nam o nie wielkie miasteczko z ładną plażą. W zeszłym roku byliśmy w Rabac. Może coś podobnego?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.08.2012 16:30

Cześć.

Moscenicka Draga.
Przemek2984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2012
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek2984 » 15.08.2012 20:53

Dzięki za odpowiedz widze, że to bardzo blisko Opatji. Byłeś tam? Jak z noclegami? Nie ma problemu?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.08.2012 20:58

I tak modelowo wyglądają tematy zestresowanych przez modów cromaniaków :mrgreen:
Przemek2984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2012
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek2984 » 15.08.2012 21:05

Nie rozumiem. O co Ci chodzi?
glazurek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.08.2012
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) glazurek » 15.08.2012 23:00

Ja wróciłam wczoraj z Moscenickiej Dragi. Odpowiadając na Twoje pytanie - znajdziesz nocleg.
My też pojechaliśmy w ciemno i nie było kłopotu, choć to szczyt sezonu, mnóstwo Włochów, bo się im zaczęły wakacje.
Jeśli jednak podobał Ci się Rabac, to Moscenicka jest całkiem inna.
Nam się Rabac zupełnie nie podobał, uciekliśmy stamtąd. Za to Moscenicka wspaniała, byliśmy z córką (5,5 roku).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.08.2012 07:29

Przemek2984 napisał(a):Dzięki za odpowiedz widze, że to bardzo blisko Opatji. Byłeś tam? Jak z noclegami? Nie ma problemu?


W Opatija? Byłem.. :wink:

Byliśmy na campie obok - często jeździliśmy tam na plażę, na lody, zakupy, przejeżdżaliśmy zwiedzając Istrię.
Miasteczko na tyle nam się spodobało, że jeżeli kiedyś wybierzemy znowu północ to tam się zatrzymamy.

Pozdrawiam
Przemek2984
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2012
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek2984 » 16.08.2012 09:55

glazurek napisał(a):Ja wróciłam wczoraj z Moscenickiej Dragi. Odpowiadając na Twoje pytanie - znajdziesz nocleg.
My też pojechaliśmy w ciemno i nie było kłopotu, choć to szczyt sezonu, mnóstwo Włochów, bo się im zaczęły wakacje.

Dzięki. A ile płaciliście za nocleg?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.08.2012 10:11

Na kempingu?
Nie pamiętam...to jakoś w 2004 było.
glazurek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.08.2012
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) glazurek » 17.08.2012 17:09

Przemek2984 napisał(a):Dzięki. A ile płaciliście za nocleg?

45eur za samodzielny domek. 2+1, a domek był 2+2 i cena by się nie zmieniła.
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 06.09.2012 22:12

glazurek napisał(a):Ja wróciłam wczoraj z Moscenickiej Dragi. Odpowiadając na Twoje pytanie - znajdziesz nocleg.
My też pojechaliśmy w ciemno i nie było kłopotu, choć to szczyt sezonu, mnóstwo Włochów, bo się im zaczęły wakacje.
Jeśli jednak podobał Ci się Rabac, to Moscenicka jest całkiem inna.
Nam się Rabac zupełnie nie podobał, uciekliśmy stamtąd. Za to Moscenicka wspaniała, byliśmy z córką (5,5 roku).



Witam
Jak kształtują się ceny wynajmu w tym rejonie?
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: Wyjazd w ciemno do Istri

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 20.03.2017 21:26

Wróciłem i jestem bogatszy o wiedzę :)
W drugiej połowie września Moscenicka turystycznie praktycznie zamiera.
Hotel Marina i klika restauracji zamkniętych.
Ma to swoje plusy: puste plaże, brak kolejek i korków w miasteczku, cisza , spokój można odpocząć.
Ceny jak na drugą połowę września mocno przesadzone 2012 rok za apartament 2 osobowy od 60 euro.
W pierwszej linii brzegowej cena apartmentu dochodziła do 100 euro -odniosłem wrażenie, że część gospodarzy myślała, że jesteśmy w desperacji...
Miejscowość polecam dla każdego - jest żwirkowa plaża z łagodnym zejściem do morza idealna dla dzieci, są urocze kameralne skalne zatoczki, są miejsca gdzie można pospacerować. Sklep , restauracje, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Miejsce ma klimat.
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 23.03.2017 10:21

Cześć. A co polecacie na zachodnim wybrzeżu? Zależy mi na małej wiosce z łagodna plażą.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyjazd w ciemno na Istrię
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone