Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luki041
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki041 » 10.07.2018 23:32

Witam.
Jesteśmy po raz 7 w chorwacji. Kolejny raz w ciemno. W zeszlym roku połowa lipca, ze znalezieniem czegos "sensownego" dla 7 osób w ciemno była katorga. W tym roku ta sama obsada i było można dosłownie przebierać w ofertach. Jestesmy 20km od Zadaru. Za 3 sypialnie z widokiem na morze, 2 łazienki, klime, w pełni wyposażoną kuchnie płacimy 12€ za osobę. Sami chorwaci mówili nam, ze Polaków malutko w tym roku i faktycznie da się to zauważyć. Jak na razie można śmiało wybierać się w ciemno nawet w tyle osób. Do plaży mamy 50metrow.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.07.2018 23:44

luki041 napisał(a):Witam.
Jesteśmy po raz 7 w chorwacji. Kolejny raz w ciemno. W zeszlym roku połowa lipca, ze znalezieniem czegos "sensownego" dla 7 osób w ciemno była katorga. W tym roku ta sama obsada i było można dosłownie przebierać w ofertach. Jestesmy 20km od Zadaru. Za 3 sypialnie z widokiem na morze, 2 łazienki, klime, w pełni wyposażoną kuchnie płacimy 12€ za osobę. Sami chorwaci mówili nam, ze Polaków malutko w tym roku i faktycznie da się to zauważyć. Jak na razie można śmiało wybierać się w ciemno nawet w tyle osób. Do plaży mamy 50metrow.


:D to super, że Wam się udało...

Ale szczerze mówiąc, Chorwatom ostatnio się w d..... poprzewracało, dzięki Bogu, istnieją jeszcze inne kierunki wakacji...
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 10.07.2018 23:48

W Mandre na Pagu widziałem kilka tabliczek "free apartman" ale dalej pod morza, raczej większość apartmanów jest zajęta.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 11.07.2018 11:13

Oglądając kamerki z chorwackich plaż, dochodzę do wniosku, że jest sporo mniej turystów niż rok temu i póki co wizje o braku miejsc się nie sprawdzają. Może MŚ w piłce nożnej trzymają wszystkich w domach :mrgreen: :mrgreen: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2018 11:21

Raczej temperatura wody i sama pogoda, która nie rozpieszcza.
adriantbzd
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriantbzd » 12.07.2018 08:55

luki041 napisał(a):Witam.
Jesteśmy po raz 7 w chorwacji. Kolejny raz w ciemno. W zeszlym roku połowa lipca, ze znalezieniem czegos "sensownego" dla 7 osób w ciemno była katorga. W tym roku ta sama obsada i było można dosłownie przebierać w ofertach. Jestesmy 20km od Zadaru. Za 3 sypialnie z widokiem na morze, 2 łazienki, klime, w pełni wyposażoną kuchnie płacimy 12€ za osobę. Sami chorwaci mówili nam, ze Polaków malutko w tym roku i faktycznie da się to zauważyć. Jak na razie można śmiało wybierać się w ciemno nawet w tyle osób. Do plaży mamy 50metrow.


20.07 wybieram się do Zadaru w 4 osoby. Jest to środek sezonu, więc chciałbym zarezerwować coś wcześniej. Mógłbyś podać jakieś szczegóły miejscówki? Gdzie znajduje się kwatera? Jakiś kontakt do właściciela? Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Będę wdzięczny za pomoc. (:
luki041
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki041 » 14.07.2018 23:39

adriantbzd napisał(a):
luki041 napisał(a):Witam.
Jesteśmy po raz 7 w chorwacji. Kolejny raz w ciemno. W zeszlym roku połowa lipca, ze znalezieniem czegos "sensownego" dla 7 osób w ciemno była katorga. W tym roku ta sama obsada i było można dosłownie przebierać w ofertach. Jestesmy 20km od Zadaru. Za 3 sypialnie z widokiem na morze, 2 łazienki, klime, w pełni wyposażoną kuchnie płacimy 12€ za osobę. Sami chorwaci mówili nam, ze Polaków malutko w tym roku i faktycznie da się to zauważyć. Jak na razie można śmiało wybierać się w ciemno nawet w tyle osób. Do plaży mamy 50metrow.


20.07 wybieram się do Zadaru w 4 osoby. Jest to środek sezonu, więc chciałbym zarezerwować coś wcześniej. Mógłbyś podać jakieś szczegóły miejscówki? Gdzie znajduje się kwatera? Jakiś kontakt do właściciela? Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Będę wdzięczny za pomoc. (:


Poszedl mail ;)
Phex
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2018
Re: Noclegi w Chorwacji - ceny od 2008 roku do dziś.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Phex » 15.07.2018 09:36

Jak wygląda sprawa wyjazdu w ciemno w terminie 10.08 - 19.08 w okolice Omisia. Można coś znaleźć w fajnej cenie ?
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011
Podgora w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 15.07.2018 11:43

Witam,
czy jest ktoś na forum kto w ostatnim czasie przybył do Podgory lub do Caklije? Jak tam wygląda dostępność noclegów?
Cayman82
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 15.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman82 » 15.07.2018 14:11

Dzisiaj wróciliśmy z Cro. Tydzień w Orebicu, tydzień w Promajnej. My rezerwowalismy wprawdzie wczesniej ale w Promajnej apartament nie spełniał naszych oczekiwań i 15min znaleźliśmy idealny w podobnej cenie.

Bardzo dużo Chorwatów z tabliczkami informującymi o wopnych miejscach...mimo wrażenia tłumów na plaży
mentos2504
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos2504 » 15.07.2018 16:24

My wróciliśmy tydzień temu z Orebić. Pojechaliśmy w ciemno i powiem że było bardzo mało wolnych kwater. Co prawda znaleźliśmy w 15 minut super apartament ,ale jak potem się okazało mieliśmy szczęście. Praktycznie nie widziałem tabliczek z napisem FREE. Tak widzę, że co roku jest gorzej ze znalezieniem kwatery jadąc w ciemno. Wracając do Polski byliśmy w Breli i tam na wjeździe stali naganiacze. A wydawałoby się, że tam będzie gorzej ze znalezieniem czegoś. W przyszłym roku wracamy na Istrię, oczywiście jak zawsze w ciemno.
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 17.07.2018 11:36

Wydaje mi się, że znalezienie kwatery "w ciemno" uwarunkowane jest przede wszystkim terminem pobytu oraz miejscowością. Dwa lata temu byliśmy w Tucepi w połowie sierpnia ( mieliśmy rezerwację) jednak szukałam wolnych apartamentów dla znajomych którzy chcieli dojechać i niestety przez 4-5 dni szukania nie znalazłam nic wolnego. Dopiero w chwili naszego wyjazdu tj. po 20stym sierpnia zaczęły pojawiać się karteczki FREE.
pawellox
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 25.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawellox » 19.07.2018 16:50

Witajcie...

Wybieram się na początku sierpnia do Chorwacji, obecnie w okolicach Makarskiej są znajomi, którzy przekazali mi informację, że jest dużo mniej ludzi niż Rok wcześniej.
Ciekaw jestem, co ma wpływ na taką sytuację. Akurat okolice Makarskiej były zazwyczaj tłumy ludzi, czyżby cena ?

Dostępność apartamentów jest podobno o wiele większa, jak w innych rejonach ?
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 20.07.2018 09:48

Ja jestem w tej samej miejscowości kolejny rok i również czuć mniejszą ilość ludzi, na domach wywieszone są kartki o wolnych apartamentach, a rok temu nie szło nic znaleźć o tej porze roku.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 20.07.2018 09:59

kto wie czy nie ma wpływu na to pogoda i temperatura wody,
wielu pisze że w tym roku to nie bardzo,
a i ponoć Chorwatom się poprzewracało z cenami,
mnie to cieszy ,koniec sierpnia to pewnie już będzie całkiem "luzno"
oczywiście "w ciemno"
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 384
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone