Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 30.06.2018 12:38

Jedziemy 4 sierpnia na 11 dni w okolice Zadaru. 3 osoby. Mam nadzieję, że coś znajdziemy. Nie szukamy w Zadarze, ale w miejscowościach w okolicy (tak do 40 km od samego Zadaru). Jak najbliżej morza, klima i wifi. Takie wymagania. Pojedziemy tak, aby móc od rana zacząć szukać. Nigdy nie mieliśmy z tym problemu, ale po lekturze forum to włosy mi bieleją. Zastanawiam się nad wyjazdem na jezioro Ochrydzkie. Ale zero informacji czy można tam coś znaleźć w ciemno, no i czy wogóle warto.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 01.07.2018 01:35

trajano napisał(a):,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zastanawiam się nad wyjazdem na jezioro Ochrydzkie. Ale zero informacji czy można tam coś znaleźć w ciemno, no i czy wogóle warto.

no daruj,
barak informacji czy warto :wink:
kama0
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama0 » 01.07.2018 11:04

Błagam pomóżcie, bo juz jestem bliska rezygnacji z wyjazdu. Chcieliśmy jechać w ciemno na Istrie 21-29 lipca (3 dorosłych, 3 dzieci), ale naczytalam się ze b.trudno jest w tym terminie coś znaleźć. Spędziłam wiec długie godziny na poszukiwaniach w internecie ale z dostępnością tragedia:( Zaczęłam szukać niżej aż po Szybenik i tez z marnym skutkiem. Dodam że szukam w miarę blisko plaży żwirowej, w spokojnych miasteczkach.
W tamtym roku byliśmy kolo Vodic, Srima i było ok, fajna plaza.
I tu prośba do Was, jeśli zostanę przy pomyśle wyjazdu w ciemno to czy większa szansa na znalezienie noclegu będzie na Istrii czy właśnie w okolicach Szybenika?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 01.07.2018 14:37

Myślę, że w okolicach Szybenika będzie łatwiej. Szukanie noclegu na Istrii w sobotę jest raczej pozbawione sensu. Wszystkie kwatery są tam oblegane przez Włochów, którzy przyjeżdżają tylko na weekend.
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 01.07.2018 15:06

greenrs napisał(a):Myślę, że w okolicach Szybenika będzie łatwiej. Szukanie noclegu na Istrii w sobotę jest raczej pozbawione sensu. Wszystkie kwatery są tam oblegane przez Włochów, którzy przyjeżdżają tylko na weekend.


jestem w Fazana przyjechałem w sobotę są wolne apartamenty a sami miejscowi liczą że po mistrzostwach będzie więcej turystów bo jest znacznie mniej niż rok temu o tym czasie.
więcej jest Niemców niż Włochów.
rudi2891
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudi2891 » 01.07.2018 15:58

Pytanie mam do weteranów wyjazdów w "ciemno".A chodzi o to czy w poniedziałek może być problem ze znalezieniem kwatery???Pytam bo już byłem trzy razy w ciemno,dwa razy byłem tam w środę i nie było problemu ze znalezieniem miejsca a raz w poniedziałek i tu był problem.Dużo mniej osób było przy drodze z ofertami.Ktoś zauważył jakąś różnice w dniach przyjazdu?Czy tylko mi się tak trafiło.Wybieram się do Omisia i właśnie poniedziałek by mi pasował jako dzień przyjazdu.
kama0
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama0 » 01.07.2018 16:08

No właśnie, co do soboty, możemy jechać wcześniej np z czwartku na piątek, czyli 20-go bylibyśmy na miejscu, ale ktoś mi podpowiedział ze w sobotę łatwiej znaleźć bo jest zmiana turnusu. Teraz juz sama nie wiem.
O Fazanie czytałam sporo dobrego i o niej właśnie myślałam.Obiadek Jeśli możesz napisz proszę jak wrażenia, jaka plaza i czy apartamenty są w jej pobliżu. A moze są "naganiacze" którzy mogliby być pomoc w szukaniu noclegu.
Będę wdzięczna za podpowiedzi
kama0
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama0 » 01.07.2018 16:26

Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że skoro mistrzostwa mogą mieć znaczenie , to może lepiej jechać tydzień wcześniej np. 13 w piątek.
Jak myślicie?
rudi2891
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudi2891 » 02.07.2018 08:27

Jaki dzień jest najlepszy,a jaki najgorszy żeby szukać kwatery na miejscu?Jakie macie doświadczenia?
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 02.07.2018 09:16

ja dwa razy szukałem "w poniedziałek" zawsze OK,
wydaje mi się ze to najlepszy dzień bo "łykendowcy" muszą wracać do pracy,
najtrudniej (ale to tylko przypuszczenia) może być w piątek,
przez najazd "łykendowców",
rudi2891
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 27.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudi2891 » 02.07.2018 09:33

No właśnie a ja mam trochę inne doświadczenia.Dwa razy w środę i w miarę sprawnie poszło a raz w poniedziałek i tu było gorzej.A pytam bo w tym roku pasowało by mi właśnie w poniedziałek być na miejscu.
kinga-ss@tlen.pl
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.07.2018
Re: Sierpień w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinga-ss@tlen.pl » 05.07.2018 12:54

ryszard22 napisał(a):Cześć Furinax - macie już jakąś decyzje? My (ja z dziewczyną) również jedziemy w tym samym terminie ( okolice 13 sierpnia na 8-10 nocy) pojedziemy w ciemno, najpewniej na jakaś wyspe. Jeśli chcecie możemy jechać razem na 2 auta - zawsze raźniej i bezpieczniej.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witajcie
Obecnie jesteśmy w Sukosan, fajne miejsce, gospodarz mówił że ma jeszcze wolną dwójkę od 11 08 do 21 08.
Może ktoś potrzebuje, szuka, 5 metrów do morza. Mogę podesłać zdjęcia. :D[/quote]


Mogę prosić o kontakt ryszard22? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 05.07.2018 21:25

17 lipca (wtorek) znajdę coś w ciemno w Tucepi?
baggick
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) baggick » 07.07.2018 08:45

Dżejan napisał(a):17 lipca (wtorek) znajdę coś w ciemno w Tucepi?


W niedzielę byłem w Tucepi i Podgórze i w obu miejscowosciach były wolne apartmani. Wystarczyło że wykazałem trochę zainteresowania patrząc na siedzących ludzi przed domami to już podchodzilu do samochodu. Jedyny problem to dopasowanie czasu pobytu bo zazwyczaj mieli dostępne pokoje na mniej niż tydzień. Tylko że ja byłem z dziećmi i pytałem o 2+2.
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 09.07.2018 22:11

Ja juz jadę w czwartek w ciemno jak co roku,jak zawsze mam obawy,ale moze nie będzie tak źle.
Trzymajcie kciuki :)

A propos mam prośbę chociaż wątek pewnie nie ten. Dwa lata z rzędu bylismy w Primosten,teraz jeszcze nie wiemy gdzie konkretnie pojechać bo tam nam się bardzo podobało. Znacie coś rownie klimatycznego ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 383
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone