Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 05.06.2018 13:43

ryzka1990 napisał(a):Witam. Zamierzam jechać do Tucepi w terminie od 30 lipca do 9 sierpnia. Czy w ciemno dam radę znaleźć apartament dla 4 dorosłych osób? Pozdrawiam :hut:


Najprawdopodobniej nie dasz rady, chyba, że będziesz miał wyjątkowe szczęście i znajdziesz coś fajnego, zwolnionego z przyczyn losowych, albo co bardziej prawdopodobne, znajdziesz jakaś norę z fatalnym położeniem.

Tucepi to miescowość sąsiadująca z Makarską, a ty jedziesz w najwyższym szczycie sezonu, wnioski wyciągnij sam.

Tłoczno było już 3-4 lata temu. w połowie sierpnia w Breli i niżej na Riwierze spotykaliśmy sporo Polaków szukających miejscówek. Przy ulicy widziało się co najwyżej jednego-dwóch naganiaczy w danej miejscowości, zwykle to to oferowali było kiepskie, albo w kosmicznej cenie. W Zivogosce gość zaśpiewał 150 euro za app. 35m2 dla 4 osób z jedną sypialnią i spaniem w salonie, jedyny plus, że praktycznie przy wodzie.
Ostatnio edytowano 05.06.2018 13:56 przez malinero, łącznie edytowano 1 raz
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 05.06.2018 13:44

ryzka1990 napisał(a):Witam. Zamierzam jechać do Tucepi w terminie od 30 lipca do 9 sierpnia. Czy w ciemno dam radę znaleźć apartament dla 4 dorosłych osób? Pozdrawiam :hut:


W tamtym roku, co prawda nie w Tucepi ale w Makarskiej, w pierwszej połowie sierpnia bez problemu na miejscu ogarnęliśmy apartament dla 4 dorosłych osób :wink: Szukanie trwało całe 5 minut :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 05.06.2018 16:06

ApropoDefacto napisał(a):
ryzka1990 napisał(a):Witam. Zamierzam jechać do Tucepi w terminie od 30 lipca do 9 sierpnia. Czy w ciemno dam radę znaleźć apartament dla 4 dorosłych osób? Pozdrawiam :hut:


W tamtym roku, co prawda nie w Tucepi ale w Makarskiej, w pierwszej połowie sierpnia bez problemu na miejscu ogarnęliśmy apartament dla 4 dorosłych osób :wink: Szukanie trwało całe 5 minut :papa:

Tylko jak tu porównywać Makarską do Tucepi :D
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 06.06.2018 10:47

Z napisał(a):
ApropoDefacto napisał(a):
ryzka1990 napisał(a):Witam. Zamierzam jechać do Tucepi w terminie od 30 lipca do 9 sierpnia. Czy w ciemno dam radę znaleźć apartament dla 4 dorosłych osób? Pozdrawiam :hut:


W tamtym roku, co prawda nie w Tucepi ale w Makarskiej, w pierwszej połowie sierpnia bez problemu na miejscu ogarnęliśmy apartament dla 4 dorosłych osób :wink: Szukanie trwało całe 5 minut :papa:

Tylko jak tu porównywać Makarską do Tucepi :D


Racja, ale jest to możliwe (wyjazd w ciemno), co prawda to była wyższa konieczność i zdecydowanie wolę mieć coś wcześniej nagranego 8)
piotrek1255
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.07.2015
Problem apartament Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek1255 » 18.06.2018 06:20

Witam Serdecznie wszystkich Cro Maniaków. Piszę w związku z poszukiwaniem apartamentu w Baska Voda dla dwóch osób w terminie 16.07-21.07.18. Na Chorwacji byłem już 2 razy w miejscowości Okrug Gornji, szukaliśmy apartamentu na miejscu i nigdy nie było tam problemu, wiem. Że Baska Voda jest bardziej oblegana dlatego zaczalem poszukiwania noclegu przez internet, niestety każdy jak dotąd wlaściciel apartamentu odpisują, że nie ma wolnych miejsc lub podaja noclegi w innych miejscowościach split krvavica makarska. Powiedzcie mi czy rzeczywiscie może być problem ze znalezieniem noclegu w Baska voda na miejscu? chyba nie wszyscy wlaściciele oglaszaja sie w internecie... dziękuje za wszystkie odpowiedzi
nenek
Croentuzjasta
Posty: 400
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 18.06.2018 06:57

Watek podpowiada ze moze byc problem z miejscem odpowiadajacym naszym oczekiwaniom czy twoim ale mysle ze cos znajdziesz.Ta Krvavica nie jest zla ja chyba bym bardziej ja wolal od Baski.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 18.06.2018 08:54

@Piotrek1255, od tamtego roku Chorwacja przeżywa totalny najazd turystyczny i skoro tak Ci odpisują, to znaczy że problem na pewno będzie występował w szczycie sezonu. Mam porównanie z roku 2016 i 2017 z tej samej miejscowości, co prawda ja mam zawsze zarezerwowane miejsce wiele miesięcy przed wyjazdem, ale np. mój brat który do mnie dojechał w tamtym roku, szukał noclegu ponad 3 godziny i znalazł na samym końcu miejscowości, pieszo miał do wody ok. 15 min drogi, w tak srogim upale bardzo mu współczułem :) Próbuj rezerwować do skutku, albo zmień miejscowość na inną w okolicy, a jest ich tam cała masa, bardziej kameralnych i urokliwych :)
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 18.06.2018 09:25

Po raz pierwszy byłem w Baska Voda w 2014 i wtedy było dużo ogłoszeń o wolnych apartamentach. Z każdym kolejnym rokiem tych ogłoszeń było co raz mniej. W ubiegłym roku widziałem kilka ale wszystkie były na krótkie terminy. Mimo wszystko trafiało się na ludzi,którzy szukali apartamentu i choć nie wiem czy znajdywali to jednak na plaży nikogo śpiącego nie widziałem. Baska Voda jest bardzo obleganą miejscowością-oprócz nas dużo tam Czechów,Słowaków i bardzo dużo Bośniaków,którzy mają blisko z riwiery makarskiej do granicy.
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: Problem apartament Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 18.06.2018 17:14

piotrek1255 napisał(a):Witam Serdecznie wszystkich Cro Maniaków. Piszę w związku z poszukiwaniem apartamentu w Baska Voda dla dwóch osób w terminie 16.07-21.07.18. Na Chorwacji byłem już 2 razy w miejscowości Okrug Gornji, szukaliśmy apartamentu na miejscu i nigdy nie było tam problemu, wiem. Że Baska Voda jest bardziej oblegana dlatego zaczalem poszukiwania noclegu przez internet, niestety każdy jak dotąd wlaściciel apartamentu odpisują, że nie ma wolnych miejsc lub podaja noclegi w innych miejscowościach split krvavica makarska. Powiedzcie mi czy rzeczywiscie może być problem ze znalezieniem noclegu w Baska voda na miejscu? chyba nie wszyscy wlaściciele oglaszaja sie w internecie... dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Witam
Booking.com
Baśka Voda
16 07÷ 21 07
2 osoby
Znaleziono 86 obiektów
Pozdrawiam
Ryszard
Tomek30Lublin
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek30Lublin » 24.06.2018 09:49

Jak ktoś jedzie w ciemno koniec czerwca początek lipca to bez obaw coś znajdzie. Wczoraj przyjechałem rano do Baśka Voda. Szukaliśmy z buta apartamentu. Sporo ludzi stoi od godziny 8:00-9:00 i można przebierać w kwaterach. Pózniej tez stoją tylko upał dokucza w szukaniu. Obejrzeliśmy 7 apartamentów. Większość właścicieli śpiewała 60 euro za dwupokojowe apartamenty z łazienka widokiem na morze i góry. Gdy odchodzilismy spuszczali ceny do 50 euro a jedna babka nawet za 40 chciała. Nadstawialiśmy sie na wydatek około 90-100 euro za dobę ale udało sie znaleźć trzypokojowy apartament nowocześnie urządzony z widokiem na morze i góry nowocześnie za 60 euro.
Dzisiaj Ok 24 stopni i lekko wieje ale jest przyjemnie. Zdj widoku z mojego balkonu.
Załączniki:
0368B7A0-8DFD-4AD4-80F4-BD8766CBFEA2.jpeg
Dyziomarzyciel5555
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dyziomarzyciel5555 » 25.06.2018 16:46

Tomek30Lublin masz może namiar na ten apartament?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 26.06.2018 10:54

W Vinisce aktualnie też trochę wolnych apartamentów jeszcze widać.
przemo_zg
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 25.06.2018
Re: Sierpień w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo_zg » 26.06.2018 12:02

Furinax napisał(a):Witam. Jestem laikiem w Chorwackim temacie. Prosiłbym o podpowiedź gdzie się wybrać na początek. Chcę jechać samochodem we dwoje z moją dziewczyną. Niestety padło na sierpień gdyż inaczej nie mamy urlopu. Podrzućcie jeżeli możecie wskazówki odnośnie wyjazdu no i tego dokąd się wybrać w takiej dacie. Od 13 sierpnia 2 tygodnie. Chociaż, może tydzień, zobaczymy. Znajomy mówił, ze nie ma szans bym znalazł kwatery na miejscu jadąc w ciemno, a jeżeli znajde to za wyśrubowane kwoty. Rezerwować coś teraz? Czy olać i jechać? Dziękuję za podpowiedzi.


Cześć Furinax - macie już jakąś decyzje? My (ja z dziewczyną) również jedziemy w tym samym terminie ( okolice 13 sierpnia na 8-10 nocy) pojedziemy w ciemno, najpewniej na jakaś wyspe. Jeśli chcecie możemy jechać razem na 2 auta - zawsze raźniej i bezpieczniej.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
rehacare
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2016
Trpanj - w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) rehacare » 29.06.2018 08:51

Witam,

Czy w Trpanj można spotkać naganiaczy z tabliczkami o wolnych apartamentach ? Dwa lata temu w Podgorze było ich pełno. Wybieram się i nie wiem czy chodzić od domu do domu w poszukiwaniu czegos wolnego czy można się spodziewać naganiaczy ?
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: Sierpień w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 29.06.2018 20:38

Cześć Furinax - macie już jakąś decyzje? My (ja z dziewczyną) również jedziemy w tym samym terminie ( okolice 13 sierpnia na 8-10 nocy) pojedziemy w ciemno, najpewniej na jakaś wyspe. Jeśli chcecie możemy jechać razem na 2 auta - zawsze raźniej i bezpieczniej.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/quote]
Witajcie
Obecnie jesteśmy w Sukosan, fajne miejsce, gospodarz mówił że ma jeszcze wolną dwójkę od 11 08 do 21 08.
Może ktoś potrzebuje, szuka, 5 metrów do morza. Mogę podesłać zdjęcia. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 382
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone