Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Robert72
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert72 » 17.07.2017 18:09

W sobotę pojechaliśmy po raz piąty do Cro. Tym razem miała być Brela lub Baśka Voda. PO dojechaniu na miejsc ok. 9.30 w niedzielę szukanie kwater. Pojechaliśmy na 3 auta:2+1,2+2 i 2. Na miejscu SZOK CENOWY . Za 2+1 75-90 euro, 2+2-90-120 euro i bez rewelacji. Po 2 godzinach decyzja o desancie do Tribunij (byliśmy tu już dwukrotnie)i po 1.5 godziny drogi byliśmy na miejscu. Sporo kwater w dobrej lokalizacji . My mamy 70 metrów od plaży pokój 25 metrów +kuchnia z zacienionym tarasem, klima wi-fi za 450 euro na 12 nocy. Brat i kumpel w podobnym dobrym standardzie. Z Chorwacji wyleczyłem się na razie na 5-7 lat.Za rok Albania lub coś podobnego. Powodzenia na wakacjach.
Pepe12345
zbanowany
Posty: 328
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pepe12345 » 17.07.2017 18:41

Ja mam pytanie: Może ktoś z czytających jest aktualnie na Istrii w okolicach Moscenickiej itp. Jak z kwaterunkiem i cenami? Może bym się wybrał w sobotę...22.07 "w ciemno"? Żona ma obawy, choć już raz zaliczyliśmy w ten sposób i jakoś tam kwatery znaleźliśmy. Tym razem- człowiek starszy i z wiekiem coraz więcej obaw. ;) Proszę o wszelakie info.
GrandeCzewa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 20.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrandeCzewa » 17.07.2017 18:54

Mój pierwszy raz w Chorwacji był w ciemno - w Zivogosce Blato kwaterę znaleźliśmy w poł godziny. Dwa lata później miałem rezerwację na tydzień, na drugi szukałem na miejscu - dosłownie 15 minut znalazłem nocleg w Tucepi. W ubiegłym roku pojechałem z rezerwacją ale z tego co widziałem to przyjeżdzający w ciemno nie mieli problemów ze znalezieniem noclegu. W tym roku Promajna i Zivogosce z wcześniejszą rezerwacją a na przyszły rok mam już rezerwację w Albanii.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 19:04

Witam na poczatku sierpnia jaka miejscowość będzie najbardziej realną opcją do znalezienia noclegu w ciemno? Jadę z dziewczyna i potrzebuje miejsce do spania z jednym pokojem dla nas i bierzemy jej siostrę wiec dla niej miejsce w osobnym pomieszczeniu np salonu z kuchnia plus jakie wyrko czyli takie małe studio. I finansowo celujemy max 65euro za dobę. Bardzo chcemy do Makarskiej jechać ale z racji tego ze jest to sezon zAczynam sie obawiać czy nie wybrać czegoś mniejszego, jakieś rady?
GrandeCzewa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 20.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrandeCzewa » 17.07.2017 19:09

Myślę, że nie decydując się na konkretną miejscowość dużo prościej jest znaleźć coś ciekawego w szczycie sezonu. W regionie jest dużo fajnych miejscowości.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 19:43

No tak dlatego pytanie czy po drodze do Makarskiej zjeżdżać do wcześniejszych miejscowości i sie rozglądać ?
GrandeCzewa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 20.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrandeCzewa » 17.07.2017 19:49

Ja bym tak zrobił. Nie tylko wcześniej ale i dalej 8)
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 17.07.2017 19:51

strazakdarek napisał(a):Wyjazd w ciemno 2+3. Pierwszy raz poza granicę kraju :) Zero doświadczenia! Dokumenty dziecka odebrane o 13 w czwartek, a w piątek o godzinie 8 rano byliśmy już w Vodice :) Przejechałem całość na raz (pomorze-czechy-austria-słowenia-chorwacja) Kwatera błyskawicznie, bo jak tylko wyszliśmy z auta (nad samą plażą).
Niegdy nie myslałem, że to powiem... nie wracam do kraju :D
Wszystkim, którzy mają obawy mogę szczerze powiedzieć pakujcie auto i w drogę !

Gratuluję, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że miałeś więcej szczęścia niż rozumu?
I proszę nie namawiaj nowicjuszy jakim sam jesteś do spontanicznego wyjazdu w ciemno 1,5 tys km od domu na raz, dodatkowo podszytego huraoptymizmem.
Ja byłem raz w ciemno i znalazłem nocleg, ale był to mój trzeci wyjazd do Chorwacji, więc jako takie doświadczenie miałem.
Jednocześnie będąc już w apartamencie dotarło do mnie, że limit szczęścia na dany rok mam wyczerpany.
Cofnij się tak do połowy tego wątku i poczytaj o płaczu i zgrzytaniu zębów.
Udanych wakacji.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 20:00

GrandeCzewa napisał(a):Ja bym tak zrobił. Nie tylko wcześniej ale i dalej 8)

A mogl byś polecić jakieś miejscowości podobne do Makarskiej głownie chodzi mi o życie nocą dla młodych :)
GrandeCzewa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 20.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrandeCzewa » 17.07.2017 20:07

Radzio nie jestem do tego najlepszą osobą :) Jeżdżę z dwójką małych dzieci więc wybieram spokojniejsze miejsca. Myślę, że w tym rejonie głównie w Makarskiej jest prawdziwe nocne życie. Będąc o normalnej godzinie w Makarskiej będziecie mieli wystarczająco dużo czasu by się rozejrzeć za czymś wolnym, jak się nie uda to szukasz to indziej :) W ubiegłym roku byłem w sierpniu w tym rejonie i były wolne kwatery w Makarskiej czy Tucepi ale to kwestia odległości od plaży, ceny, warunków i gustu.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 20:15

GrandeCzewa napisał(a):Radzio nie jestem do tego najlepszą osobą :) Jeżdżę z dwójką małych dzieci więc wybieram spokojniejsze miejsca. Myślę, że w tym rejonie głównie w Makarskiej jest prawdziwe nocne życie. Będąc o normalnej godzinie w Makarskiej będziecie mieli wystarczająco dużo czasu by się rozejrzeć za czymś wolnym, jak się nie uda to szukasz to indziej :) W ubiegłym roku byłem w sierpniu w tym rejonie i były wolne kwatery w Makarskiej czy Tucepi ale to kwestia odległości od plaży, ceny, warunków i gustu.

W Makarskiej planujemy być 8 rano wiec spoko wymagań dużych nie ma kljmatYzacja plus osobne pokoje :P
luki041
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki041 » 17.07.2017 20:31

Szok!
Tak jak bylem zwolennikiem wyjazdu w ciemno tak nigdy wiecej!
Wyjazd niedziela godzina 13 z Leszna. Godzina 9 na miejscu. Docelowo zjazd na primosten. Kwatere znalezlismy przed chwila! (Ok 19.30!!) w Polijycy. Ceny? Masakra... Za bardzo niski standard 200euro za dzien. Wolne byly kwatery 4 i 2 miejscowe ale chyba z kilometr od plaży. W okolicach splitu uwaga wielki pożar. Jestesmy wymeczeni. Ostatni raz w ciemno.
romanpl
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanpl » 17.07.2017 20:36

Możesz podać rejon/namiary gdzie jesteś, jak to teraz wygląda na miejscu (jest szansa na apartament)? Tzn. są dostępne kwatery Ja mam zamiar być w HR 24.07 (2+1) niekoniecznie blisko plaży może to być i 300m oby cena i warunki mieszkalne były ok (np. klima).
Robert72 napisał(a):W sobotę pojechaliśmy po raz piąty do Cro. Tym razem miała być Brela lub Baśka Voda. PO dojechaniu na miejsc ok. 9.30 w niedzielę szukanie kwater. Pojechaliśmy na 3 auta:2+1,2+2 i 2. Na miejscu SZOK CENOWY . Za 2+1 75-90 euro, 2+2-90-120 euro i bez rewelacji. Po 2 godzinach decyzja o desancie do Tribunij (byliśmy tu już dwukrotnie)i po 1.5 godziny drogi byliśmy na miejscu. Sporo kwater w dobrej lokalizacji . My mamy 70 metrów od plaży pokój 25 metrów +kuchnia z zacienionym tarasem, klima wi-fi za 450 euro na 12 nocy. Brat i kumpel w podobnym dobrym standardzie. Z Chorwacji wyleczyłem się na razie na 5-7 lat.Za rok Albania lub coś podobnego. Powodzenia na wakacjach.
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 18.07.2017 00:16

luki041 napisał(a):Szok!
Tak jak bylem zwolennikiem wyjazdu w ciemno tak nigdy wiecej!
Wyjazd niedziela godzina 13 z Leszna. Godzina 9 na miejscu. Docelowo zjazd na primosten. Kwatere znalezlismy przed chwila! (Ok 19.30!!) w Polijycy. Ceny? Masakra... Za bardzo niski standard 200euro za dzien. Wolne byly kwatery 4 i 2 miejscowe ale chyba z kilometr od plaży. W okolicach splitu uwaga wielki pożar. Jestesmy wymeczeni. Ostatni raz w ciemno.


Zdecydowało to, że przyjechaliście w poniedziałek, a nie w niedzielę lub nawet sobotę rano... No i na dokładkę wyspę sobie upatrzyliście. A 200E to za ile miejsc Wam policzyli ? 8O
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 18.07.2017 00:23

bonovox75 napisał(a):
luki041 napisał(a):Szok!
Tak jak bylem zwolennikiem wyjazdu w ciemno tak nigdy wiecej!
Wyjazd niedziela godzina 13 z Leszna. Godzina 9 na miejscu. Docelowo zjazd na primosten. Kwatere znalezlismy przed chwila! (Ok 19.30!!) w Polijycy. Ceny? Masakra... Za bardzo niski standard 200euro za dzien. Wolne byly kwatery 4 i 2 miejscowe ale chyba z kilometr od plaży. W okolicach splitu uwaga wielki pożar. Jestesmy wymeczeni. Ostatni raz w ciemno.


Zdecydowało to, że przyjechaliście w poniedziałek, a nie w niedzielę lub nawet sobotę rano... No i na dokładkę wyspę sobie upatrzyliście. A 200E to za ile miejsc Wam policzyli ? 8O

Nie wiem czy o tą Polijyce chodzi, za Rogoznicą przed Trogirem jest jeszcze jedna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 364
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone