Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kanarowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanarowski » 29.05.2017 08:56

paszczaq napisał(a):Witajcie,
wybieramy się z żoną niebawem (7 czerwca wyjazd, powrót ok 22.06), pierwszy przystanek okolice Rijeki a z kolejnymi dniami dalej na południe z końcem w okolicach Makarskiej . I teraz stres bo jeszcze rezerwacji nie mamy, czy czerwiec to już dramat z kwaterami czy można jechać w ciemno?



Bez obaw jedzcie w ciemno. W zeszłym roku byliśmy w czerwcu od 11 do 25tego w Baska Voda. Jak wyjeżdżaliśmy w sobotę 25tego, to nie byłoby żadnego problemu z wyborem kwatery w ciemno. Przy ulicy stało jeszcze dużo osób z kartkami z napisami sobe/apartmani.
paszczaq
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) paszczaq » 29.05.2017 15:43

Dziękuję Wam serdecznie,
to świetna wiadomość, bo zawsze poszukiwanie kwatery uważałem za dodatkowy element krajoznawczy. Na wszelki wypadek i tak pakujemy ekwipunek pod namiot jak nas najdzie ochota.
Thomas87
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas87 » 30.05.2017 06:58

Szybkie pytanie, tak bardziej aby upewnić sam siebie :)

Planujemy wyjazd z żoną w ciemno w ostatni tydzień czerwca, natomiast planowaliśmy przyjechać w poniedziałek.
Interesują nas okolice Zadaru, wyspy Pag.

Czy przewidujecie jakieś trudności w znalezieniu noclegu od poniedziałku (26.06) do niedzieli lub poniedziałku?
luki041
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki041 » 31.05.2017 14:33

Witam :papa:

W tym roku po raz 6 wybieram się do chorwacji z rodzinką i znajomymi. Po raz 6 jazda w ciemno. Termin druga połowa lipca więc chyba najbardziej obłożony termin :hut: Jedziemy w sumie w 8 osób bez małych dzieci więc gromadka spora ;) Jeszcze jakieś 3 wyjazdy temu byłem aż spocony na myśl, że możemy się zdziwić nie znajdując apartamentu.. Jak na razie zawsze w 8 osób i zazwyczaj znajdowaliśmy apartamenty połączone z własną plażą (mniejsze miejscowości) lub nad samą plażą np. w Mimice. Najdalej do plaży mieliśmy ostatnim razem (jakieś 400metrów w linii prostej, z tym, że cała chatka na własność) W tym roku poraz kolejny 8 osób i znowu w ciemno i znowu w lipcu ;) Więc jak ktoś boi się, że może być problem ze znalezieniem apartamentu blisko morza dla 2 lub 4 osób to z doświadczenia mogę powiedzieć, że śmiało tylko i wyłącznie jazda w ciemno, przynajmniej na żywo się zobaczy co się bierze ;) Pozdrawiam
axeda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) axeda » 02.06.2017 14:45

A cenowo ile takie apartamenty dla 8-osób was kosztowały? Też planuję w ciemno dla 7-osób bo na razie nic nie znalazłam.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.06.2017 16:42

axeda napisał(a):A cenowo ile takie apartamenty dla 8-osób was kosztowały? Też planuję w ciemno dla 7-osób bo na razie nic nie znalazłam.

Masz profil na facebooku?,tam szukaj,jest kilka grup z ogłoszeniami prosto od gospodarzy.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 02.06.2017 17:02

w zeszłym roku początek wrzesnia Tucepi 148 kroków od plaży,
15 Euro od osoby ,bylismy w 10 osób,to jest wyzwanie :D
trzy lata temu Tucepi ,poczatek wrzesnia 48 kroków od plaży 12 Euro od osoby ,
byliśmy w 8 osób,
widać że w Cro coraz drożej niestety, :(
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.06.2017 19:12

Thomas87 napisał(a):Planujemy wyjazd z żoną w ciemno w ostatni tydzień czerwca, natomiast planowaliśmy przyjechać w poniedziałek.
Interesują nas okolice Zadaru, wyspy Pag.
Czy przewidujecie jakieś trudności w znalezieniu noclegu od poniedziałku (26.06) do niedzieli lub poniedziałku?

Raczej nie powinno być zbyt dużych trudności, dawniej startowaliśmy do Chorwacji w niedzielę, po drodze był nocleg i nad morzem bywaliśmy dopiero w poniedziałek.
axeda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) axeda » 02.06.2017 20:58

Z napisał(a):
axeda napisał(a):A cenowo ile takie apartamenty dla 8-osób was kosztowały? Też planuję w ciemno dla 7-osób bo na razie nic nie znalazłam.

Masz profil na facebooku?,tam szukaj,jest kilka grup z ogłoszeniami prosto od gospodarzy.

Profil mam zaraz przejrzę.
scorpio100hr
zbanowany
Posty: 37
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) scorpio100hr » 04.06.2017 16:06

Dla miasta Zadar kontakt. Posiada bezpłatne zakwaterowanie










Thomas87 napisał(a):Szybkie pytanie, tak bardziej aby upewnić sam siebie :)

Planujemy wyjazd z żoną w ciemno w ostatni tydzień czerwca, natomiast planowaliśmy przyjechać w poniedziałek.
Interesują nas okolice Zadaru, wyspy Pag.

Czy przewidujecie jakieś trudności w znalezieniu noclegu od poniedziałku (26.06) do niedzieli lub poniedziałku?
Kamylovsky
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2017
Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamylovsky » 05.06.2017 11:11

Hej, wybieramy się na Chorwację, w 5 osób, jeszcze nie wiemy gdzie, możliwe że będzie to wyjazd bez ówczesnej rezerwacji, planujemy jechać najwcześniej w nocy z 29.06 (czwartek) i rano 30.06 (piątek), a najpóźniej wyjechać w piątek rano i dojechać gdzieś w okolice Splitu, Makarskiej, lecz nie stricte do tych miejscowości, lecz jakiś mniejszych.

Moje pytanie jest takie, czy można spokojnie coś znaleźć na miejscu?
gradziowy
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2017
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) gradziowy » 05.06.2017 11:23

Nie wiem, czy byłeś kiedyś np. w Zakopanem, ale tam też jeżdżę bez rezerwacji. Wysiadam z pociągu i od razu podbiegają ludzie z kartonikami w ręku z napisem "POKOJE". W Chorwacji też są tacy naganiacze, a jak do ciebie akurat nikt nie podejdzie, to na pewno zauważysz gdzieś szyld z napisem "ROOMS", lub coś takiego.

W każdym razie mam radę, bo w tamtym roku też pojechaliśmy autem w 4 osoby i mieliśmy zarezerwowane mieszkanie w Splicie na 6 nocy.
Jak się okazało, stanowiło to duże ograniczenie, bo każdego dnia robiliśmy nawet 200km, żeby zwiedzać, ale pod koniec dnia niestety musieliśmy wracać, bo nasze rzeczy były w tym właśnie zarezerwowanym mieszkaniu.

Kolejnym razem byśmy zrobili tak, że na bieżąco byśmy szukali noclegu, z dnia na dzień, bo teren jest zbyt duży jednak, żeby ograniczać się do jednego miejsca noclegowego. A z tym problemu raczej nie będzie, tym bardziej na początku lipca, kiedy wszystkie urlopy odbywają się raczej na przełomie lipca/sierpnia.

Pozdróweczka : )
gradziowy
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2017
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) gradziowy » 05.06.2017 11:26

PS. Dawaj znać jak tam z ofertami pracy (jeśli zobaczysz jakieś gdzieś na słupach, czy oknach witrynowych). W sierpniu planuję wyjechać tam na dłużej, ale muszę najpierw znaleźć miejsce zaczepienia.

Będę wdzięczny :)
Kamylovsky
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.06.2017
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamylovsky » 05.06.2017 11:33

Jak nie zapomnę to podpatrzę :)

My się wybieramy bardziej nie na zwiedzanie, a poleżeć na plaży w dzień, a wieczorem wyjść gdzieś na pizze, jakiś deptak :)
Słyszałem o Gradacu
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009
Re: Jechanie w ciemno, bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 05.06.2017 12:56

Ja jakieś 2 tygodnie temu jednak zacząłem szukać miejscówki choć ze trzy razy byłem w Chorwacji w ciemno .Jak chcesz do Gradaca to zobacz tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 356
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone