Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnes4a
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes4a » 22.07.2016 01:08

karin74 napisał(a):Wczoraj przyjechaliśmy do Makarskiej - , bez problemu znaleźliśmy apartament- studio dla 2 osób, przecudny taras z jeszcze piękniejszym widokiem na morze, Ulica Splitska , w tym rejonie od początku zakładaliśmy, cena 35 euro


Mogę prosić o namiary na ten apartament: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 22.07.2016 08:33

agnes4a napisał(a):
micham napisał(a):właśnie jesteśmy na miejscu, od godziny 8.00 szukanie kwatery zajęło nam, żeby nie skłamać- max pół godziny. w międzyczasie zmiana planów z Breli na Baśke i nowiuśki pachnący nowością apartmanik w drugiej linii brzegowej w centrum Baśki jest nasz za niecałe 45 E/noc. pozdrawiamy :)[/quot

Mogę prosić o namiary na ten apartament?

moge prosic o jakies namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
walonek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) walonek » 22.07.2016 15:18

Witam, mój pierwszy post na forum. Wybieram się w okolicę Pula w terminie 15.08-20.08. Czy będę miał problem ze znalezieniem noclegu w ciemno? I jak cenowo wygląda ten region (2 osoby, niedaleko morza). I jeszcze pytanie o plaże w tej okolicy, czy warto? To mój pierwszy wyjazd na Chorwację.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ps na booking.com strasznie mało ciekawych ofert...
nawe
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nawe » 22.07.2016 17:39

Witam, przenosząc się z Okrug Gornji do Makarskiej jadąc Magistralą praktycznie w każdej miejscowości stoją osoby z kartkami free apartments - Trogir, Omiš w tym Duce i wszystkie mniejsze za Omiš (chyba tylko przy Pisaku nikogo nie widziałem). Dalej Riviera Makarska - Brela, BV z Makarską włącznie - są wolne apartamenty. Jakie warunki i ceny tego oczywiście nie wiem, ale jak ktoś do tej port nic nie zaklepał w ciemno przez neta to myślę, że może jechać. Zresztą w samej Makarskiej tak jakby spokojniej niż przez ostatnie 3 lata.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 22.07.2016 23:39

walonek napisał(a):Witam, mój pierwszy post na forum. Wybieram się w okolicę Pula w terminie 15.08-20.08. Czy będę miał problem ze znalezieniem noclegu w ciemno? I jak cenowo wygląda ten region (2 osoby, niedaleko morza). I jeszcze pytanie o plaże w tej okolicy, czy warto? To mój pierwszy wyjazd na Chorwację.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ps na booking.com strasznie mało ciekawych ofert...


Raczej problem będzie w tym terminie....bo tam Włosi i Niemcy w tym czasie urlopują
...raczej nie ma tam ciekawych plaż i ten teren... twój wybór
Krk fajny ale oblężony w tym czasie i Pag
Prawdziwa Chorwacja z górami i palmami to Dalmacja od Omiśia w stronę południa :wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 22.07.2016 23:50

walonek napisał(a):Witam, mój pierwszy post na forum. Wybieram się w okolicę Pula w terminie 15.08-20.08. Czy będę miał problem ze znalezieniem noclegu w ciemno? I jak cenowo wygląda ten region (2 osoby, niedaleko morza). I jeszcze pytanie o plaże w tej okolicy, czy warto? To mój pierwszy wyjazd na Chorwację.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ps na booking.com strasznie mało ciekawych ofert...

Połączyłeś najmniej atrakcyjny region z najtrudniejszym do znalezienia noclegów terminem 8O
Skąd taka decyzja :?:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.07.2016 07:13

walonek napisał(a):Witam, mój pierwszy post na forum. Wybieram się w okolicę Pula w terminie 15.08-20.08. Czy będę miał problem ze znalezieniem noclegu w ciemno? I jak cenowo wygląda ten region (2 osoby, niedaleko morza). I jeszcze pytanie o plaże w tej okolicy, czy warto? To mój pierwszy wyjazd na Chorwację.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ps na booking.com strasznie mało ciekawych ofert...

podtrzymuję komentarz mervika i greenrs-a,
ceny na 1os. powyżej 20E, jeśli się zdecydujesz to może coś znajdziesz gdzieś po peryferiach Puli lub agroturystyce (mniejsze miejscowości), lub jeśli masz fart to bliżej, bo np Ktoś nie dojedzie, zrezygnował... wtedy to jak ślepej kurze ziarno...
Ostatnio edytowano 23.07.2016 20:59 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 23.07.2016 08:58

walonek napisał(a):To mój pierwszy wyjazd na Chorwację.

Zamiast na Chorwacie, jedź do Chorwacji, a im dalej tym lepiej ;)
Wyjedziesz pięć godzin wcześniej, ale zaoszczędzisz sporo kasy i nerwów, bo w okolicy Puli będziesz miał tak, jak chłopaki napisali.
walonek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) walonek » 23.07.2016 10:39

Wielkie dzięki za porady. Mam budżet około 50€ na dwie osoby. Do jakiej miejscowości polecacie jechać względnie nie daleko w głąb Chorwacji. W sobote mam plan jechać do Wenecji stad myślałem ze Pula byłaby dobrym miejscem wyjazdu. Interesuje mnie tez nurkowanie w fajnym miejscu.

Pozdrawiam
mlodybalut
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodybalut » 23.07.2016 10:57

Ja byłem dwa lata poprzednie w ciemno miejscowość Nin. Przy zejściu do plaży dwie sypialnie,kuchnia, łazienka taras z widokiem na morze dwójka dzieci i dwójka dorosłych 35euro noc,miesiąc lipiec. W razie czego mam wizytówkę od właścicieli. Pozdrawiam Darek
walonek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) walonek » 23.07.2016 12:38

mlodybalut napisał(a):Ja byłem dwa lata poprzednie w ciemno miejscowość Nin. Przy zejściu do plaży dwie sypialnie,kuchnia, łazienka taras z widokiem na morze dwójka dzieci i dwójka dorosłych 35euro noc,miesiąc lipiec. W razie czego mam wizytówkę od właścicieli. Pozdrawiam Darek

[code][/code]
Byłym wdzięczny za kontakt do tego miejsca. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 23.07.2016 12:40

Moi znajomi wybieraja się jutro w ciemno do Baśki Vody w dwie rodziny i co roku cos znajdują .
Jak się chce to zawsze coś się najdzie.
Goli11
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goli11 » 23.07.2016 19:24

Właśnie jestem w Baśka Voda, ze znalezieniem kwatery nie ma problemu.
Ciągle ludzie czepiają jak się jedzie samochodem.
Ale dużo jest wśród tych z tabliczkami naciągaczy, którzy wmawiają że mają najlepszy z apartamentów a jak przyjdzie co do czego to się okazuje że nawet klimy nie ma, a apartament zrobiony z garażu :)
Przekonują " na dół nie chodź tam drogo :)"
Obejrzałem w piątek chyba 7 czy 8 miejsc zanim znalazłem spełniające oczekiwania.
Najpierw szukałem w Breli, ale w agencji nic już nie mieli dla 3 osób a od naganiaczy jeden był badziewny a drugi cena kosmiczna.

Byłem przed chwilą w Makarskiej, widać dużo ludzi czekających na przybyszów :)
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 23.07.2016 19:38

Więc czarne prognozy z brakiem miejsc, bo wszyscy ruszą do Chorwacji się nie sprawdzają.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 23.07.2016 21:02

walonek napisał(a):Wielkie dzięki za porady. Mam budżet około 50€ na dwie osoby. Do jakiej miejscowości polecacie jechać względnie nie daleko w głąb Chorwacji. W sobote mam plan jechać do Wenecji stad myślałem ze Pula byłaby dobrym miejscem wyjazdu. Interesuje mnie tez nurkowanie w fajnym miejscu.

Pozdrawiam

np. Crikvenica, Dramalj, będziesz miał jeszcze względnie blisko do Wenecji, przy takim założeniu max Senj na południe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 334
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone