Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hncl
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) hncl » 04.09.2015 18:00

Te 2005 postów nabiłeś pisaniem takich głupot? Jeżeli nie potrafisz pomóc to po co w ogóle się udzielasz? Pytań padło kilka a ty na żadne nie udzieliłeś odpowiedzi. Potrafię korzystać z wyszukiwarki ale konkretów wtedy jeszcze nie znalazłem a nie mam czasu siedzieć przy komputerze cały dzień. Ps nie spinaj się tak bo popuścisz.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.09.2015 18:15

W temacie :D
Po 15 minutach poszukiwań w Primosten do wzięcia dwa apartamenty :D
jeden - negocjacje od 50 euro, skończyło się na 30 euro, ( 2 sypialnie, kuchnia, łazienka 5 min od centrum ) ale takie tochę ciemne, z balkonem na dach sąsiedniego domu
drugi - zaczął od 60 euro skończyl na 40, wypasiony nowoczesny apartament, ale widoki jak w poprzednim
w Rogoźnicy szukaliśmy ok 20 min,
był wolny piekny aapartament poza centrum ( po ne3gocjacjach) 50 euro ( 2 sypialnie .....itd ) idealny dla większej rodziny, dla nas drogo :evil:
zdecydowalismy się na apartament z widokiem na marinę - 30 m od morza i malej plaży - po negocjacjach 30 euro w tym klima, wifi, taksa....

Wyjazd w ciemno jest możliwy :D
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.09.2015 18:33

hncl napisał(a):Te 2005 postów nabiłeś pisaniem takich głupot? Jeżeli nie potrafisz pomóc to po co w ogóle się udzielasz? Pytań padło kilka a ty na żadne nie udzieliłeś odpowiedzi. Potrafię korzystać z wyszukiwarki ale konkretów wtedy jeszcze nie znalazłem a nie mam czasu siedzieć przy komputerze cały dzień. Ps nie spinaj się tak bo popuścisz.

A oczekujesz odpowiedzi w odpowiednim temacie?,jak Ci się nie chce szukać tam gdzie powinieneś i nie masz czasu to twój ból,lecz nie pisz pierdół i nie rób bajzlu(od tego masz wyszukiwarkę). Patrz jaki cud,wbiłem w wyszukiwarkę frazę wymiana waluty i wszystko na tacy podane:
przewalutowania-t47717.html?hilit=wymiana%20waluty
gdzie-najlepiej-wymienic-walute-i-na-jaka-t20680.html?hilit=wymiana%20waluty
aktualne-kursy-walut-kuna-t32504.html?hilit=wymiana%20waluty

jest dużo więcej lecz szkoda mi czasu dla Ciebie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2015 19:39

fiolek napisał(a):Wyjazd w ciemno jest możliwy :D

We wrześniu tak :idea: gorzej w przełom lipca - sierpnia.

Pozdrav.
Gizmowy
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 22.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gizmowy » 04.09.2015 19:53

lioele95 napisał(a):Może nie na temat, ale jaką polecilibyście miejscowość? Bardziej interesuje mnie środkowa dalmacja bądź makarska. Ktoś już pokonywał taką trasę z zachodniopomorskiego? Bo jak czytam to większość z południa Polski ;)


Prośba o doradzanie miejscowości do odpoczynku w Cro jest bardziej dyskusyjna niż temat wymiany walut, który już pomijam, bo rodzi się kłótnia. Waluty - to nie ten wątek zdecydowanie, a pisanie próśb o pomoc w wątku o "Wyjazdach w ciemno" to jak brodzenie ślepego we mgle, piszta chłopy w wątku na temat, bo jak mawia klasyk: "Porządek w papierach musi być!".

Co do rzeczonych referencji - linia brzegowa Chorwacji to jakieś 5000 kmów, po "sprecyzowaniu" do Środkowej Dalmacji wychodzi na szczęście coś powyżej setki nie licząc wysp. Niemniej jednak to nadal nie ten wątek niestety.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2015 20:08

Przypominam dwa punkty regulaminu

Zasady w skrócie:

- Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana. Forum nie jest hot-line, gdzie otrzymasz odpowiedź na pytanie zadane 100 razy w tym samym tygodniu. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ.

- Trzymaj się ustalonych tematów for; jeżeli twój post, zniknął, sprawdź, czy nie został przeniesiony przez administrację do innego forum. Nie pisz w jednym wątku o wielu różnych sprawach.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.09.2015 22:39

Janusz Bajcer napisał(a):
fiolek napisał(a):Wyjazd w ciemno jest możliwy :D

We wrześniu tak :idea: gorzej w przełom lipca - sierpnia.

Pozdrav.

Nikt tego nie neguje :D informacja dotyczy września.
Rafal G-ce
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 05.09.2015 00:44

hncl napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Ciężko policzyć nie znając dokładnych kursów ale kupując kuny na miejscu za euro można oszczędzić ok 10%.

W porównaniu do zakupu kun w Polsce tak. W porównaniu do płatności karta juz nie. Są jeszcze tacy, którzy proponują karty w USD do tego konta walutowe, kantory internetowe i inne cuda. Wg mnie gra nie warta świeczki.
Żeby nie denerwować Janusza ;-) to powiem ze jak ktoś jedzie we wrześniu to znajdzie nocleg w ciemno bez problemów. Nawet w ap gdzie byłem i od maja nie mieli żadnego miejsca w sezonie, to w ostatnim tygodniu sierpnia wystawili pierwszy raz tabliczkę.
katarina1984
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarina1984 » 11.09.2015 11:26

Witam,

jutro wyjeżdżam z rodzinką w ciemno do Poreca na Istrię.
Wie ktoś może jak teraz tam sytuacja z apartamentami wygląda?

Pozdrawiam :)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 11.09.2015 12:49

katarina1984 napisał(a):Witam,

jutro wyjeżdżam z rodzinką w ciemno do Poreca na Istrię.
Wie ktoś może jak teraz tam sytuacja z apartamentami wygląda?

Pozdrawiam :)

Nie powinno być już problemu. W najgorszym razie zakotwiczycie w innej miejscowości.
Dwa lata temu wybrałem się do Moscenickiej Dragi a ostatecznie wylądowałem w Sv. Marinie. I nie żałuję :wink:
katarina1984
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarina1984 » 11.09.2015 19:54

Dzięki za odpowiedź.
Nie nastawiam się w 100% na Porec. Mam tylko nadzieję że szybko znajdziemy kwatery, bo jedziemy z 2 malutkich dzieci.
Ironman
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 16.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ironman » 15.09.2015 21:03

Witam. Planujemy wyjazd 22.09 w 4 osoby. Z tego co wyczytałem z noclegiem w ciemno o tej porze nie ma raczej problemów, ale czy to samo dotyczy kiedy byśmy brali pojedyńcze noclegi? Tzn planujemy wycieczkę raczej objazdową i noclegi jakie bysmy brali to 1 maks 2 noce. Czy nie ma problemu ze znalezieniem takich noclegów? I czy mozna przy takiej ilości też coś wytargować? :)
Maciejh
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.09.2015
podróż w ciemno czy z wcześniejszą rezerwacją hoteu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciejh » 23.09.2015 23:35

Witam, planujemy z dziewczyną polecieć do Zadaru po raz pierwszy i mamy taki dylemat, czy bukować wcześniej jakiś nocleg czy lepiej warto zaryzykować i poszukać czegoś na miejscu? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Użytkownik usunięty
Re: podróż w ciemno czy z wcześniejszą rezerwacją hoteu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.09.2015 23:44

Hotele się wcześniej rezerwuje 8)

W ciemno w tym czasie jedzie się do apartamentów, kwater prywatnych :roll:
No, ale jak ich poszukać, jak nie macie auta, a komunikacja publiczna, wypożyczenie auta są bardzo drogie :?:
Bez własnego auta w Chorwacji to tak jak bez ręki :roll:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: podróż w ciemno czy z wcześniejszą rezerwacją hoteu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.09.2015 23:47

Zadar to nie miejsce na spędzanie urlopu. Do zwiedzenia w pół dnia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 303
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone