Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.02.2015 22:33

VodiceHolidays a na tą terenówkę którą jeździsz to zarobiłeś dzięki tym od słomy?.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.02.2015 22:58

Z napisał(a):VodiceHolidays a na tą terenówkę którą jeździsz to zarobiłeś dzięki tym od słomy?.

Przykro mi Z - prosiłem coś na poprzedniej stronie :idea:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.02.2015 06:56

ok. przyjąłem.
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 28.02.2015 18:57

kazow napisał(a): juz w najgorszym przypadku na miejscu sie nie podoba to mozna skrocic pobyt i przeniesc sie do innej kwatery znalezionej na spokojnie na miejscu

To mnie napawa dużym optymizmem, czyli jednak jest szansa na miejscu, aby znaleźć apartamenty bez rezerwacji. Też zastanawiam się nad manewrem; bez rezerwowania. A i tak decyzja należy do każdego podróżnika. Po zagłębieniu się w Wasze opisy i wrażenia można podsumować plusy i minusy .
599
Cromaniak
Posty: 576
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 04.03.2015 19:44

w zeszłym roku ostatni tydzień sierpnia i pierwszy wrzesnia miejscowosc Tucepi,
noclegu szukalismy jakieś 15minut , 4 pary,cena 10 Euro za osobę ,nie było klimy ale
dawalismy rade,do plaży 47 kroków nie metrów a kroków :D
mielismy cały dół domu 4 pokoje ale 3 łazienki ,wielki piekny taras jakies 40m2,
taras w zieleni ,kanapa ,stół miescilismy sie przy nim wszyscy,
do "centrum " Tucepi jakiewś 400m,absolutnie nie było problemu z noclegami
nawet w samym"centrum" i w pierwszej lini,wiem że to już nie szczyt sezonu ale może taka informacja
komuś sie przyda,inna sprawa że dla nas wakacje zaczynają się jak wsiadamy do auta :D
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 08.03.2015 11:51

4 sezony jeździłem z rezerwacją. Potem już tylko tydzień na Pagu rezerwacja, drugi tydzień bez rezerwacji. W ub roku w Primosten nie było żadnych wolnych kwater w akceptowalnych cenach, tzn. nory za 50 euro za 4 osoby i mega wypas za 160 euro doba. Problem, że szukaliśmy dla 2 rodzin a apartamentów (początek sierpnia) w takowej ilości w 1 domu nie było. Pojechaliśmy do Mariny, średni się podobało, Rogoznica (tłumy) i stanęliśmy w Seget Vranjica - tam znaleźliśmy szybko i poznaliśmy świetnego człowieka - właściciela Bośniaka (Kemal Murtic). 55 euro za dobę dla 4 osób, miasteczko urocze, fajna plaża, Trogir 5 km opodal. Bardzo udane wakacje, skoki do wody ze skałek z synem. Było na prawdę świetnie.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 08.03.2015 14:10

Można i jechać w ciemno tylko już 2 razy natknąłem się na totalny brak kwater na Riwierze Makarskiej. Należy szukać w miejscowościach i rejonach mniej obleganych. Ceny tez poszły w górę ale i turystów jest dużo więcej niż w latach 2004-2010 kiedy podróżowałem bezstresowo. Nie ma co ukrywać jest tłoczniej, a zatem mniej kameralnie. Naganiacze proponują nory, a nie apartamenty. Zachwalają, a potem się dziwią i obrażają jak im mówię, że to pomyłka albo apartman nie spełnia podstawowych warunków. Plaże w lipcu i sierpniu na Makarskiej oblegane, a to nie dla mnie. Wolę mniejsze miejscowości - tłumy to ja mam na co dzień dojeżdżając do pracy. Pozdrawiam.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 08.03.2015 18:35

darek1 napisał(a):Można i jechać w ciemno tylko już 2 razy natknąłem się na totalny brak kwater na Riwierze Makarskiej. Należy szukać w miejscowościach i rejonach mniej obleganych. Ceny tez poszły w górę ale i turystów jest dużo więcej niż w latach 2004-2010 kiedy podróżowałem bezstresowo. Nie ma co ukrywać jest tłoczniej, a zatem mniej kameralnie. Naganiacze proponują nory, a nie apartamenty. Zachwalają, a potem się dziwią i obrażają jak im mówię, że to pomyłka albo apartman nie spełnia podstawowych warunków. Plaże w lipcu i sierpniu na Makarskiej oblegane, a to nie dla mnie. Wolę mniejsze miejscowości - tłumy to ja mam na co dzień dojeżdżając do pracy. Pozdrawiam.


..ot to..to..święta prawda ...jest coraz tłoczniej i z tymi kwaterami różnie bywa...nie raz widziałem w B.V albo na Krku... jak nasi się miotali i fundowali sobie i rodzinie stres bo nie mogli znależ kwatery ..niestety ceny też poszły w górę :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 08.03.2015 19:01

Ano stało się to mniej przyjemne. Chorwaci też inni - pogoń za pieniędzmi.

Może obrać inny kierunek
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 08.03.2015 20:27

mervik napisał(a):..niestety ceny też poszły w górę :roll:

darek1 napisał(a):Ano stało się to mniej przyjemne. Chorwaci też inni - pogoń za pieniędzmi.

No ........a jak kiedyś pisałem , że im się dupach poprzewracało , to zostałem "zjedzony". 8O

...ale żeby mnie Janusz na bananowe nie wysłał , to w ciemno tak , ale we wrześniu lub czerwcu , pełni sezonu to nigdy, już te czasy chyba minęły........ :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 08.03.2015 20:30

darek1 napisał(a):Ano stało się to mniej przyjemne. Chorwaci też inni - pogoń za pieniędzmi.

Może obrać inny kierunek

W tym roku za apartman będę płacił 60 EU za dwie osoby ,fakt że mogą być trzy
..wiadomo ful wypas , natomiast też z klimą , bez kuchni ale ze śniadaniem
... płaciłem w Włoszech też 60 EU i to nie w jakimś tam podrzędnym hoteliku :wink:
Chorwaci wiedzą tak czy siak...zawsze ktoś w sezonie się znajdzie na ich apartman i to wykorzystują :roll:
...jednie co można zrobić i nie przepłacać ... to jechać w czerwcu albo w wrześniu :wink:
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 15.03.2015 09:41

czy od 11 lipca znajdę coś w ciemno na Krk?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.03.2015 09:54

Dżejan napisał(a):czy od 11 lipca znajdę coś w ciemno na Krk?

... znajdziesz ... tylko w jakiej lokalizacji i cenie :roll:
...tak zastanawiam
Przecież można jeszcze sobie zarezerwować jakieś lokum w korzystnej cenie i lokalizacji
...no ale jak się nie chce ...poszukać i fundować sobie stres ,to jego wyłącznie sprawa :oczko_usmiech:
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 15.03.2015 10:42

nie chcę rezerwować bo jeszcze nie znam na 100% terminu (sprawy zawodowe)
zawsze jeździłem w ciemno
cena ok. 60 euro za apartament
interesuje mnie strona zachodnia wyspy
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.03.2015 22:23

Dżejan napisał(a):nie chcę rezerwować bo jeszcze nie znam na 100% terminu (sprawy zawodowe)
zawsze jeździłem w ciemno
cena ok. 60 euro za apartament
interesuje mnie strona zachodnia wyspy


To za tą cenę i w tym terminie , możesz jeszcze zarezerwować przez booking
..zawsze możesz zrezygnować tydzień przed ...patrz..Warunki...pod i :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 253
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone