Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.10.2014 11:12

Znazł się znafca od siedmiu boleści.
lukasz43
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 15.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz43 » 12.10.2014 21:23

Zgadzam się z darek1 ze naganiacze oferują najniższy standard,tak jest przynajmniej w Zakopanym,gdzie mieszkam.Są to na ogół kwatery nie legalne ,daleko od centrum w marnej lokalizacji,o bardzo niskim standardzie.Naganiacz bieze od 10 do 20 % wartości,jaką płacą goście za pobyt. Nawet lokalna gazeta oszczegała gości przed korzystaniem z usług naganiaczy,poniewaz te kwatery nie spełniają zadnych standardów i potem nie ma się komu poskarżyć na fatalne warunki.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.10.2014 21:39

lukasz43 napisał(a):....poniewaz te kwatery nie spełniają zadnych standardów i potem nie ma się komu poskarżyć na fatalne warunki.

A na kwatery oferowane nie przez naganiaczy jest komu ?
Tak z ciekawości...

Bo z tego co wiem, to jedynie chyba temu koniu co wóz ciągnie do Morskiego Oka.. :roll:
Ostatnio edytowano 12.10.2014 21:42 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
lukasz43
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 15.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz43 » 12.10.2014 21:41

Na kwatery legale skarga do urzędu miasta,sanepid itd.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.10.2014 21:43

I na milicję.
Edikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edikol » 14.10.2014 23:10

Nudni jesteście i tyle.
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 10.01.2015 11:03

Witam , interesuje mnie wyspa Cres . Czy na przełomie czerwiec- lipiec , można w ciemno ???. W necie mało jest kwater , posty na forum przerobiłam i nadal jestem trochę zielona w tym temacie. Z tego co doczytałam wyspa jest dość droga i trzeba załatwiać nocleg przez agencję na miejscu . Proszę napiszcie czy bez stresu mogę wyruszyć w ciemno . pozdrawiam Anka
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 10.01.2015 12:31

anusiek napisał(a):Witam , interesuje mnie wyspa Cres . Czy na przełomieczerwiec-lipiec , można w ciemno ???. W necie mało jest kwater , posty na forum przerobiłam i nadal jestem trochę zielona w tym temacie. Z tego co doczytałam wyspa jest dość droga i trzeba załatwiać nocleg przez agencję na miejscu . Proszę napiszcie czy bez stresu mogę wyruszyć w ciemno . pozdrawiam Anka


Oczywiście możesz jechać w ciemno bez stresu ...to jeszcze nie sezon ...ba nawet kwatery są w niższych cenach :wink:
..możesz sobie jeszcze zobaczyć na ...wysłana wiadomość na e-maila :wink:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 10.01.2015 14:10

DZIĘKI MERVIK , Pozdrawiam ....:)
sandrulka91
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandrulka91 » 15.01.2015 22:27

Witam. Wybieramy się w 4 osoby do Chorwacji na wyspę KRK w dniach 25/07/15-02/08/15. I poszukujemy apartamentu z 2 sypialniami. Wiem, ze jest to szczyt sezonu, wiec wolimy nie jechać w ciemno chodź tak planowaliśmy. Jakby ktoś wiedział w jakie miasteczko celować najlepiej lub miał jakieś namiary na nocleg w miarę niewygórowanych cenach proszę o wiadomość na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę bardzo wdzięczna ;)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 15.01.2015 23:24

sandrulka91 napisał(a):Witam. Wybieramy się w 4 osoby do Chorwacji na wyspę KRK w dniach 25/07/15-02/08/15. I poszukujemy apartamentu z 2 sypialniami. Wiem, ze jest to szczyt sezonu, wiec wolimy nie jechać w ciemno chodź tak planowaliśmy. Jakby ktoś wiedział w jakie miasteczko celować najlepiej lub miał jakieś namiary na nocleg w miarę niewygórowanych cenach proszę o wiadomość na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl będę bardzo wdzięczna ;)



Na pewno nie Baška, bo tam będzie masakra w tym terminie.

Malinska i Punat powinny być mniej oblegane.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.01.2015 08:26

Z tego co widzę jest to temat wyjazd w ciemno a Ty chyba nie chcesz tak jechać więc po co pisać w niewłaściwym? na tym forum jest na wszystko miejsce tylko trzeba użyć wyszukiwarki a nie bajzel robić.A ogólnie to dzień dobry :x
michalagata
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalagata » 17.01.2015 09:35

Witajcie, planujemy wakacje od 15 sierpnia naszym celem jest Punat na wyspie Krk.
Ma ktoś doświadczenia z wyjazdem w ciemno w te okolice, jest szansa na apartament w dobrej lokalizacji dla rodziny czteroosobowej w tym terminie ?
Przeglądamy strony z apartamentami w tej okolicy ale niestety albo cena nie jest satysfakcjonująca albo lokalizacja kiepska i zastanawiamy się czy nie lepiej jechać w ciemno i szukać czegoś na miejscu.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 18.01.2015 12:15

michalagata napisał(a):Witajcie, planujemy wakacje od 15 sierpnia naszym celem jest Punat na wyspie Krk.
Ma ktoś doświadczenia z wyjazdem w ciemno w te okolice, jest szansa na apartament w dobrej lokalizacji dla rodziny czteroosobowej w tym terminie ?
Przeglądamy strony z apartamentami w tej okolicy ale niestety albo cena nie jest satysfakcjonująca albo lokalizacja kiepska i zastanawiamy się czy nie lepiej jechać w ciemno i szukać czegoś na miejscu.


Niestety Krk w tym terminie ma najazd turystów z Niemiec i Włoch i znalezienie jakiejś w miarę dobrej kwatery będzie ciężko
Byłem w tamtym roku w sierpniu na Krk i widziałem jak niektórzy bezskutecznie szukali jakiegoś lokum i wyjeżdżali z wyspy
Jest teraz jeszcze czas na znalezienie dobrej kwatery w możliwej cenie i powiem ci że sam wysyłałem zapytania o rezerwację do prywatnych kwater
..to dostaję odpowiedzi .żebym rezerwował przez agencję 8O
michalagata
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 13.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalagata » 19.01.2015 09:37

No to mnie troszkę zasmuciłeś :( Już praktycznie zapadła decyzja o wyjeździe w ciemno, ale w takiej sytuacji trzeba dalej szukać w necie i wysyłać zapytania, nie mam zamiaru zaczynać urlopu od nerwówki :) Dzięki za informację.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 250
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone