Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zbych
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbych » 30.08.2014 21:24

Byłem ,, w ciemno" już 7 razy. 5 września jadę do Njivic na KRK, macie może jakieś namiary na ładną kwaterę ?
magda7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 06.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda7 » 30.08.2014 21:35

A ja tak z innej beczki :). To pewnie luźna kwestia, ale tak statystycznie.. w jakim języku najczęściej rozpoczynacie rozmowę podczas poszukiwania apartamentu? Mnie to by chyba najbardziej pasowało po angielsku :)
zbych
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 25.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbych » 30.08.2014 21:41

Ja zaczynam ,, dobar dan" a potem już po polsku i ręce.
wiolkasz
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 03.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolkasz » 31.08.2014 13:36

Co do postu Luski77 to my byliśmy w 10 osób od 15 sierpnia w ciemno i kwaterę znaleźliśmy w 10 min w Vodice , stanęliśmy na parkingu przy Konzumie i kwatery same przychodziły . 120 euro za 10 osób, miuta do centrum i 5 do plaży :hut: :D
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 01.09.2014 15:57

zbych napisał(a):Ja zaczynam ,, dobar dan" a potem już po polsku i ręce.

Język międzynarodowy często jest niezastąpiony :wink:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 02.09.2014 16:16

Przyjechałam 1.09 o 10 rano do Breli - naganiaczy zero- pod każdym apartmanem full samochodów. Szukaliśmy w Podrace i Ścicie- po 1,5 godzinie chodząc od domu do domu w końcu znależliśmy apartman z 2 sypialniami z pięknym widokiem na jardan.
Za to dzisiaj o 11 pojechaliśmy do Baśki Vody i tam było pełno naganiaczy a i pełno wczasowiczôw. Co się tam dzieje jak wszystkie apartmany są zajęte 8O Łeba do sześcianu :!:
CroTisiU
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 272
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTisiU » 02.09.2014 18:04

Jestem na Rivierze Makarskiej od 29-08 fakt jest taki że do końca sierpnia naganiaczy zero... Ale już od 1-09 wystarczy że skoczymy autem do sklepu lub do miejscowości obok i już krzyczą Apartman Apartman .... jest mnustwo wolnych miejsc :lol:
Co za tym idzie spokojniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
monika2009
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2009 » 02.09.2014 18:11

Przyjechaliśmy o 10 w niedziele ( 31.09)do Tucepi i Podgory było bardzo duzo wolnych apartamentów obejrzeliśmy kilka i wyladowalismy w Podgorze. Dzisiaj chyba trudniej o nocleg mniej naciągaczy. Pozdrawiam
zamek5
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zamek5 » 02.09.2014 21:25

Wylądowaliśmy w miejscowości Krk /otok Krk
jesteśmy tu od 31.08 i szukaliśmy w ciemno kwatery 90 min. po 16.00
Tylko brak pogody ! gdzie lampa? zabrali Ci, których mijaliśmy w przeciwną stronę :)
599
Cromaniak
Posty: 576
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 02.09.2014 21:55

Do Tucepi dotarlismy 25.08, około 09:30,
kwaterę znalezlismy w 30 minut z tego najwiecej czasu stracilismy na dogadanie,bo po
ichniemu "ima" znaczy mam a my myslelismy że nie mam,
zaznaczam że bylismy w 8 osób (4 pary) czyli nie tak łatwo,
w moim przekonaniu mielismy super kwatere,
wszyscy razem ,osobne pokoje,jeden wielki taras,jedna kuchnia,60 kroków do wody,
około 400 kroków do "studenciaka",wiele wolnych miejsc w pierwszej lini,(czego osobiscie nie polecam),
o cenie za "głowę" nie wspomnę bo by wam gula pękła,co prawda nie mielismy klimy ale na
koniec sierpnia nie trzeba,w Chorwacji bylismy pierwszy raz,jesteśmy bardzo zadowoleni,
wrucilismy 2 godziny temu ,droga z powrotem koszmar ,85% drogi deszcz,
na gorąco :ichnie Karlowacko sie nie umywa do naszego piwa,ceny mają z kosmosu ,
poza tym jestesmy zachwyceni,chciałbym tam jeszcze wrócic,
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 03.09.2014 07:14

599 napisał(a):Do Tucepi dotarlismy 25.08, około 09:30,
kwaterę znalezlismy w 30 minut z tego najwiecej czasu stracilismy na dogadanie,bo po
ichniemu "ima" znaczy mam a my myslelismy że nie mam,
zaznaczam że bylismy w 8 osób (4 pary) czyli nie tak łatwo,
w moim przekonaniu mielismy super kwatere,
wszyscy razem ,osobne pokoje,jeden wielki taras,jedna kuchnia,60 kroków do wody,
około 400 kroków do "studenciaka",wiele wolnych miejsc w pierwszej lini,(czego osobiscie nie polecam),
o cenie za "głowę" nie wspomnę bo by wam gula pękła,co prawda nie mielismy klimy ale na
koniec sierpnia nie trzeba,w Chorwacji bylismy pierwszy raz,jesteśmy bardzo zadowoleni,
wrucilismy 2 godziny temu ,droga z powrotem koszmar ,85% drogi deszcz,
na gorąco :ichnie Karlowacko sie nie umywa do naszego piwa,ceny mają z kosmosu ,
poza tym jestesmy zachwyceni,chciałbym tam jeszcze wrócic,

wychodzi, że dobrze zabrać browar z ojczyzny> Tańszy i lepszy.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 03.09.2014 07:34

Ja tam wole zimne karlovacko :)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 03.09.2014 08:12

KrzychuZiom napisał(a):Ja tam wole zimne karlovacko :)


Karlvacko nie jest złe.

U nas z piwami jest różnie od beznadziejnych sikaczy, robionych z jakiś kondensatów, po dobre piwa z małych browarów, dla mnie najlepsze są te nieutrwalone z krótkimi terminami przydatności.
599
Cromaniak
Posty: 576
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 03.09.2014 23:12

giba0909 napisał(a):
599 napisał(a):Do Tucepi dotarlismy 25.08, około 09:30,
kwaterę znalezlismy w 30 minut z tego najwiecej czasu stracilismy na dogadanie,bo po
ichniemu "ima" znaczy mam a my myslelismy że nie mam,
zaznaczam że bylismy w 8 osób (4 pary) czyli nie tak łatwo,
w moim przekonaniu mielismy super kwatere,
wszyscy razem ,osobne pokoje,jeden wielki taras,jedna kuchnia,60 kroków do wody,
około 400 kroków do "studenciaka",wiele wolnych miejsc w pierwszej lini,(czego osobiscie nie polecam),
o cenie za "głowę" nie wspomnę bo by wam gula pękła,co prawda nie mielismy klimy ale na
koniec sierpnia nie trzeba,w Chorwacji bylismy pierwszy raz,jesteśmy bardzo zadowoleni,
wrucilismy 2 godziny temu ,droga z powrotem koszmar ,85% drogi deszcz,
na gorąco :ichnie Karlowacko sie nie umywa do naszego piwa,ceny mają z kosmosu ,
poza tym jestesmy zachwyceni,chciałbym tam jeszcze wrócic,

wychodzi, że dobrze zabrać browar z ojczyzny> Tańszy i lepszy.

nie chodzi czy tanszy i lepszy,
chodzi o to że Karlowacko się do naszego nie umywa i nic wiecej,
nie wspominam o Ożujsko i Lasko (choć to cyba akurat Słowenskie)
bo te piwa to już nie ma oczym pisać,
nasze niektóre sa także takie sobie,
ale tutaj piszemy o piwach "topowych"Karlowacko do takich nie należy,
dlatego po paru dniach przeszlismy na coś mocniejszegi :D
aby nie denerwować cro maniaków,
jest tam bardzo fajnie i mam wielką ochote tam być ponownie,
magda7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 06.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda7 » 03.09.2014 23:34

599 napisał(a):kwaterę znalezlismy w 30 minut z tego najwiecej czasu stracilismy na dogadanie,bo po
ichniemu "ima" znaczy mam a my myslelismy że nie mam,

Mieliśmy dokładnie to samo, ale z winem! :lol: Miła starsza pani odpowiedziała uśmiechnięta "ima!". Podziękowaliśmy zasmuceni i poszliśmy szukać dalej, ale ten jej uśmiech nie dawał nam spokoju. Za chwilę wróciłam, zapytałam raz jeszcze, okazało się oczywiście że wina jest pod dostatkiem.. no i wytłumaczyłam jak to po naszemu brzmi. Potem co przechodziliśmy obok jej domu witała nas rozbawionym "ima, ima!" :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 247
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone