Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sprinter
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sprinter » 30.07.2014 13:06

Kochani jest ktoś aktualnie w Baska Voda? Plan się zmienił i jedziemy w 3 os. z niedzieli na poniedziałek 4.08 i będziemy coś szukać na miejscu, cena wiadomo nie jakaś wygórowana z klimą. Dzięki z góry :)
Stefaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefaa » 30.07.2014 14:29

hej,

czy jest ktoś w okolicy od ZADARU do Makarskiej ? Orientujecie się jak wygląda sprawa z noclegami?

planujemy wyjechać 6.08 w nocy na miejscu będziemy 7.08 jak myślicie znajdziemy cos dla dwoch rodzin 2+2 najlepiej wpolnie?

dziekuję kazdemu za odpowiedz :)
b_stepien
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) b_stepien » 30.07.2014 14:39

Jeśli chodzi o Zadar a właściwie o okolice to w miejscowości Bibinje przy głównej drodze stali naganiacze :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 30.07.2014 15:11

Wydaje mi się, że przy tak marnej pogodzie, w te wakacje w Chorwacji nie powinno być większego problemu z jazdą w ciemno nawet w szczycie sezonu. Wiem, że niektóre osoby rezygnują w tym roku z wyjazdu.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 30.07.2014 16:00

Witam ,
pierwszy post,
co prawda do mojego wyjazdu jeszcze sporo czasu bo ruszamy 22.08
do Tucepi w zamysle w ciemno,wydaje mi się że w ostatnim tygodniu
sierpnia nie powinno byc problemu z aparamentami,jak myslicie?
przy okazji gdzie jest "instrukcja" zamieszczania fotek bo myśle pisać relacje na żywo,
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 30.07.2014 16:04

599 napisał(a):Witam ,
pierwszy post,
co prawda do mojego wyjazdu jeszcze sporo czasu bo ruszamy 22.08
do Tucepi w zamysle w ciemno,wydaje mi się że w ostatnim tygodniu
sierpnia nie powinno byc problemu z aparamentami,jak myslicie?
przy okazji gdzie jest "instrukcja" zamieszczania fotek bo myśle pisać relacje na żywo,


https://www.cro.pl/latwiejsze-wklejanie-zdjec-w-fotorelacjach-t43530-15.html
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 30.07.2014 16:11

Stefaa napisał(a):hej,

czy jest ktoś w okolicy od ZADARU do Makarskiej ? Orientujecie się jak wygląda sprawa z noclegami?

planujemy wyjechać 6.08 w nocy na miejscu będziemy 7.08 jak myślicie znajdziemy cos dla dwoch rodzin 2+2 najlepiej wpolnie?

dziekuję kazdemu za odpowiedz :)



W Biogradzie również widziałem kilka osób z tabliczkami.

Sporo wolnych kwater było w Vodicach (lipiec).
Stefaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefaa » 31.07.2014 10:09

599 napisał(a):Witam ,
pierwszy post,
co prawda do mojego wyjazdu jeszcze sporo czasu bo ruszamy 22.08
do Tucepi w zamysle w ciemno,wydaje mi się że w ostatnim tygodniu
sierpnia nie powinno byc problemu z aparamentami,jak myslicie?
przy okazji gdzie jest "instrukcja" zamieszczania fotek bo myśle pisać relacje na żywo,


co masz na myśli marna pogoda ? :(
Stefaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefaa » 31.07.2014 10:11

Raul73 napisał(a):
Stefaa napisał(a):hej,

czy jest ktoś w okolicy od ZADARU do Makarskiej ? Orientujecie się jak wygląda sprawa z noclegami?

planujemy wyjechać 6.08 w nocy na miejscu będziemy 7.08 jak myślicie znajdziemy cos dla dwoch rodzin 2+2 najlepiej wpolnie?

dziekuję kazdemu za odpowiedz :)



W Biogradzie również widziałem kilka osób z tabliczkami.

Sporo wolnych kwater było w Vodicach (lipiec).


dzięki wielkieza odpowiedź mam nadzieję, że coś znajdziemy:) Wpadła nam w oko Brela ale agencje piszą, że wszedzie full :) liczę na prywatne osoby :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 31.07.2014 23:25

Nie patrz na agencje, bo tam nawet połowy dostępnych kwater nie ma!

Akurat Riviera Makarska to rejon, gdzie najłatwiej o apartamenty w ciemno. Nawet w sierpniu! Breal, Baska Voda (chociaż to praktycznie jedna miejscowość), Makarska, Tucepi, Podgora - w tych miejscahc nie powinno być problemów.

No, chyba, że przyjedziecie na miejsce w piątek wieczorem :wink: :wink:
Stefaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefaa » 01.08.2014 11:45

Raul73 napisał(a):Nie patrz na agencje, bo tam nawet połowy dostępnych kwater nie ma!

Akurat Riviera Makarska to rejon, gdzie najłatwiej o apartamenty w ciemno. Nawet w sierpniu! Breal, Baska Voda (chociaż to praktycznie jedna miejscowość), Makarska, Tucepi, Podgora - w tych miejscahc nie powinno być problemów.

No, chyba, że przyjedziecie na miejsce w piątek wieczorem :wink: :wink:



raul73 wyjeżdzamy 6.08 i planujemy na miejscu być 7.08 (czwartek) z samego rana :) uspokoił mnie trochę Twój post, bo jedziemy z 5 dzieci, więc noclego w samochodzie, a jeszcze jak zacznie padać, załamie nas totalnie :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 01.08.2014 12:03

Ogólnie mówiąc chyba z dużej chmury mały deszcz.
Zeszły rok był jakiś wyjątkowy nieciekawy pod względem wypadów w ciemno.
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 01.08.2014 13:11

Witam, w tym roku po raz pierwszy zdecydowałem się ze znajomymi na wyjazd w ciemno, 4 dorosłe osoby. (9-15.08) planujemy wyjechać w nocy z piątku na sobote żeby w sobote szukać kwater na miejscu. Cel dalmacja, Wymagania: apartament 4os z widokiem na morze, klimatyzacja, aneks kuchenny. obojętnie gdzie, ale raczej interesują nas małe miejscowości z dala od tłumów. Czy w cenie do 90 euro za apartament będzie można coś znaleźć?
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 01.08.2014 13:16

Uuuuu.... w sobotę.... w środku sezonu... blisko plaży ....... 8O podziwiam za odwagę...... 8)
k3vin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) k3vin » 01.08.2014 13:22

w soboty są zmiany turnusów więc jeśli będziemy tam ok 13 po południu to myśle że to będzie najbardziej odpowiedni moment żeby znaleźć coś wolnego, no chyba że się mylę to proszę mnie poprawić :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 228
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone