Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.06.2014 15:44

Z tymi lokalnymi biurami to też różnie bywa. Nagrywają tylko swoich znajomych i straszą, że miejsc już więcej nie ma.

W 2012r byłem z rodziną i znajomymi na Krk i wpadliśmy do Vrbnika do takiej właśnie agencji turystycznej.
Po kilku telefonach, 1 (słownie jeden) pokój z kuchnią nam znalazła. Co prawda ogromny z 4 łóżkami ale bez przesady.
Dwie rodziny w jednym pokoju za 100e :) ... uwaga 5km od wody :D
Obraziła się na nas, że pomimo iż się nastarała to ją wyśmialiśmy.
A mówiła nam, że jak ona nie ma nam więcej do zaoferowania to nie ma szans abyśmy coś na wyspie znaleźli bo ona ma obczajone absolutnie wszystkie kwatery na Krk.
Wystarczyło podjechać do Cizici i w godzinkę znalazłem 2 piękne apartamenty za połowę tej ceny.
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 16.06.2014 15:55

Wszystko zależy od biura. Część biur oferuje na swojej stronie spis wszystkich swoich apartamentów oraz ich dostępność. Ale jak już człowiek jest na miejscu to nie ma jak biura sprawdzić :)
dymek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dymek » 16.06.2014 16:28

Justyna_S napisał(a):Witam,
W tym roku planujemy jechać na Chorwację po raz 3 z rzędu.
Teraz chcemy już dojechać do Dubrownika i zwiedzić to miasto;
Mam pytanie czy znajdę coś sensownego tam na miejscu dla 6 osób czy lepiej zarezerwować coś wcześniej. Planujemy jechać na ok. 10 dni w sierpniu w pierwszej połowie miesiąca.
Chętnie poznamy namiary na dobrze wyposażony apartament dla 4 dorosłych osób + 2 dzieci w okolicy Dubrownika, w odległości do 100 km.
Apartament z klimatyzacją, 2 miejsca parkingowe, przynajmniej 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, chętnie z niewielkim tarasem lub szerokim balkonem. Do 300m do plaży.
Czysto i schludnie.
Poproszę o jakieś ciekawe namiary. Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

W Dubrowniku w lodziarni przy ulicy w stronę tej okrągłej fontanny fajny sprzedawca mówi dosyć dobrze po polsku. Ale w kółko to samo. Jest śmiesznie. To odnośnie w/w konwersacji o umiejętnościach lingwistycznych.
druh boruch
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) druh boruch » 17.06.2014 09:20

Witam 8) Proszę o radę.Chodzi o to że byłby apartament dla mojej rodziny w Breli za 55E w terminie który mi odpowiada czyli 14.07.Niestety plaża najbliższa jest ok.20 minut drogi,a mam dzieci :) Gospodarze chwaleni,super klimat.I niewiem co robić :roll: Czy rezerwować i jechać na pewniaka czy w ciemno z myślą że coś się znajdzie na miejscu w tej cenie i bliżej wody?Myślę że coś doradzicie :papa:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.06.2014 11:11

druh boruch napisał(a):Witam 8) Proszę o radę.Chodzi o to że byłby apartament dla mojej rodziny w Breli za 55E w terminie który mi odpowiada czyli 14.07.Niestety plaża najbliższa jest ok.20 minut drogi,a mam dzieci :) Gospodarze chwaleni,super klimat.I niewiem co robić :roll: Czy rezerwować i jechać na pewniaka czy w ciemno z myślą że coś się znajdzie na miejscu w tej cenie i bliżej wody?Myślę że coś doradzicie :papa:


Z tego co piszesz, jest was chyba 4-osoby ,w tym terminie i za taką cenę ciężko będzie ci znależ coś bliżej:roll:
...piszesz że 20 minut do plaży , przy plaży za cztery osoby apartamenty zaczynają się od 80EU :wink:
Sam musisz podjąć decyzję :wink:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 17.06.2014 11:51

mervik napisał(a):
druh boruch napisał(a):Witam 8) Proszę o radę.Chodzi o to że byłby apartament dla mojej rodziny w Breli za 55E w terminie który mi odpowiada czyli 14.07.Niestety plaża najbliższa jest ok.20 minut drogi,a mam dzieci :) Gospodarze chwaleni,super klimat.I niewiem co robić :roll: Czy rezerwować i jechać na pewniaka czy w ciemno z myślą że coś się znajdzie na miejscu w tej cenie i bliżej wody?Myślę że coś doradzicie :papa:


Z tego co piszesz, jest was chyba 4-osoby ,w tym terminie i za taką cenę ciężko będzie ci znależ coś bliżej:roll:
...piszesz że 20 minut do plaży , przy plaży za cztery osoby apartamenty zaczynają się od 80EU :wink:
Sam musisz podjąć decyzję :wink:

Ja bym brała... a jak pojedziesz w ciemno i nic nie znajdziesz albo znajdziesz coś droższego? tylko będziesz sobie pluł w brodę, że zrezygnowałeś. A 20 minut to żaden spacer nawet z dziećmi... :lol:
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 17.06.2014 13:16

druh boruch napisał(a):Witam 8) Proszę o radę.Chodzi o to że byłby apartament dla mojej rodziny w Breli za 55E w terminie który mi odpowiada czyli 14.07.Niestety plaża najbliższa jest ok.20 minut drogi,a mam dzieci :) Gospodarze chwaleni,super klimat.I niewiem co robić :roll: Czy rezerwować i jechać na pewniaka czy w ciemno z myślą że coś się znajdzie na miejscu w tej cenie i bliżej wody?Myślę że coś doradzicie :papa:


W Breli, w szczycie sezonu możesz mieć problem ze znalezieniem czegokolwiek.... Weź też pod uwagę chodzenie po schodach... skoro to 20 min od plaży (której?)....
druh boruch
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) druh boruch » 17.06.2014 14:14

Dzięki za odpowiedzi :-)Powiem że w Breli nie byliśmy ,więc nie znamy terenu.Apartament polecany był na forum b.mocno :-D Wybieramy się w stronę południa i po drodze coś zamierzamy znaleźć?;-)A gospodarze dalej stoją z tabliczkami jak było zeszłymi laty ?
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 17.06.2014 14:25

Niektórzy są niereformowalni :evil:
Weź chłopie przeczytaj sobie relacje od strony 150 do 170 tego wątku i sam zadecyduj.
To co było jeszcze dwa- trzy lata temu już se ne wrati.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 17.06.2014 14:51

z dziećmi to już raczej wybrałabym się do Tucepi.... trochę mniej "górek" ;) My w Breli byliśmy po 5 września i owszem, kwaterę znaleźliśmy ale nie było tak łatwo bo ceny na ul Podrace były już wtedy wygórowane a i wolnych w tej lokalizacji nie było wiele. Jeśli więc odpowiadają Ci warunki i cena to klep... Upewnij się tylko czy to nie jest przy Jadrance.... :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 17.06.2014 18:25

druh boruch napisał(a):Witam 8) Proszę o radę.Chodzi o to że byłby apartament dla mojej rodziny w Breli za 55E w terminie który mi odpowiada czyli 14.07.Niestety plaża najbliższa jest ok.20 minut drogi,a mam dzieci :) Gospodarze chwaleni,super klimat.I niewiem co robić :roll: Czy rezerwować i jechać na pewniaka czy w ciemno z myślą że coś się znajdzie na miejscu w tej cenie i bliżej wody?Myślę że coś doradzicie :papa:


napisz jakieś info gdzie ta kwatera mniej więcej, bo 20min do plaży to trochę kawałek jak na Brelę;
najwyżej kwaterowaliśmy na ul. St.Radica i drogą był kawałek, ale znalazłem skrót...
55E na domyślam się 4os. jak na Brelę i drugą połowę lipca to dość tanio, co to za app?
dymek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dymek » 17.06.2014 18:43

Polecam Podgora koniec ulicy Tina Ujevića. Tam sa takie ślepe uliczki w pobliżu takiego fajnego kościółka. Do plaży blisko, 128 schodków. Cisza. Blisko sklepik (w którym o dziwo, prawie wszystko), Hotel gdzie można wymienić złotówki na kuny, przy plaży stragan z świeżymi owocami i jarzynami.
druh boruch
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 16.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) druh boruch » 17.06.2014 20:00

do te kiero :papa: apartament Adria Brela Sokal 2+2 :) Ulica Svetog Jurij 6,wszystko pięknie ładnie ale przez D8 jest droga w google.No i bądz tu mądry :(
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 17.06.2014 20:25

druh boruch napisał(a):do te kiero :papa: apartament Adria Brela Sokal 2+2 :) Ulica Svetog Jurij 6,wszystko pięknie ładnie ale przez D8 jest droga w google.No i bądz tu mądry :(


czyli to wyżej niż Jadranka.... Sam musisz podjąć decyzję. pooglądaj street view... zorientujesz się wtedy jak to wszystko tam wygląda... Wysoko w każdym razie.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.06.2014 21:23

druh boruch napisał(a):do te kiero :papa: apartament Adria Brela Sokal 2+2 :) Ulica Svetog Jurij 6,wszystko pięknie ładnie ale przez D8 jest droga w google.No i bądz tu mądry :(


...to dlatego taka cena w tym okresie :wink:


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 196
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone