Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 15.05.2013 16:26

20 euro?? możesz się podzielić gdzie tak tanio? ja za ID przełom sierpnia i września płacę 50
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 15.05.2013 16:28

W sierpniu też są wyższe ceny.Ja po prostu jadę przed sezonem co dla mnie i tak jest bez różnicy ale i trochę utargowałem bo od 20.06 było po 40E ale właścicielka zrobiła mi wszystkie noclegi po 20E.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 15.05.2013 17:53

suprnowa napisał(a):Ja mialem jechać w ciemno ale udało mi się znaleźć kwaterę w Ivan Dolac 100 m do morze,z klimatyzacją.
Za 20E mamy nocleg dla 2 osób i dostawka dla dziecka.Więc moim zdaniem mega tanio i nie ma sensu jechać w ciemno.Wyjazd na 12 dni kosztował Nas będzie 240E od 11.06 do 22.06.


A ja myślę, że w czerwcu spokojnie można jechać w ciemno i znajdzie się coś, co na pewno będzie nam odpowiadało jeśli chodzi o standard i o cenę. Ja już widziałam kwatery w rewelacyjnej lokalizacji, cena no może nie zaporowa ale wysoka, natomiast standard pozostawiał sporo do życzenia. No ale każdy sam decyduje mając takie czy inne doświadczenia.
kuba74
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba74 » 16.05.2013 20:40

Witam. Mam pytanie do tych co byli,odnośnie dostepności kwater w ciemno w Tucepi? Wyjazd 8.07 (osób 3+2)
Czy mogą być problemy ze znalezieniem czegoś?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2013 20:50

kuba74 napisał(a):Witam. Mam pytanie do tych co byli,odnośnie dostepności kwater w ciemno w Tucepi? Wyjazd 8.07 (osób 3+2)
Czy mogą być problemy ze znalezieniem czegoś?


Moim zdaniem spokojnie coś znajdziecie.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 16.05.2013 21:01

kuba74 napisał(a):Witam. Mam pytanie do tych co byli,odnośnie dostepności kwater w ciemno w Tucepi? Wyjazd 8.07 (osób 3+2)
Czy mogą być problemy ze znalezieniem czegoś?


Ja w Tucepi byłam we wrześniu i wtedy problemów żadnych nie było. :) No ale w lipcu... znajdziecie zapewne, może niekoniecznie blisko plaży ale znajdziecie.
jakcyt
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakcyt » 17.05.2013 00:35

planujemy pobyt w 7-20 lipiec, czy 50 EUR za 4 osoby z aneksem kuchennym jest do osiągniecia ? i ewentualnie jaki rejon/miejscowość polecacie ? przez internet w tej cenie to raczej nie znajduję :(
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 17.05.2013 07:40

Tak jest możliwe ale na luxus nie licz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 13:00

jakcyt napisał(a):planujemy pobyt w 7-20 lipiec, czy 50 EUR za 4 osoby z aneksem kuchennym jest do osiągniecia ? i ewentualnie jaki rejon/miejscowość polecacie ? przez internet w tej cenie to raczej nie znajduję :(


Po za Makarską Rivierą znajdziesz praktycznie w każdej miejscowości.
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 17.05.2013 13:14

Po za Makarską Rivierą znajdziesz praktycznie w każdej miejscowości.[/quote]


Bez przesady ...Na Rivierze Makarskiej też znajdziesz :wink:
Może nie w pierwszej czy w drugiej linii od brzegu ,może bez klimy i troszkę gorszy standard ale będzie :D :D :D .
Ja dwa lata temu oglądałem apartament dla pięciu osób (najlepiej rodzina bo ciasno)100 m od plaży za 50 eu.
Wybrałem 200 m od plaży z klimą obszerny z widokiem na morze za 75euro.
Pozdrawiam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z tego co w TVN pokazują to w okolicy Makarskiej pogoda nie za dobra :x :x[quote][/quote]
raffaell2
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffaell2 » 17.05.2013 14:06

Na Makarskiej pełno wolnych kwater było w 2 połowie lipca ostatnio.
W Podgorze, Baska Voda, Makarskiej, naprawdę wybór ogromny.
W Podgorze 100 m od morza chcieli 45 euro za apart. 3 osobowy (1 pokój z aneksem i łazienką i klimą), ale jak powiedziałem że mam 5 osób, to 2 identyczne chcieli mi za 70 łącznie wynająć.

Ja natomiast się zastanawiam, czy w Biogradzie cos znajdę w lipcu w ciemno :?:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 16:05

Na Makarskiej dostaniesz apartament ale byle jaki.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 17.05.2013 16:40

raffaell2 napisał(a):Na Makarskiej pełno wolnych kwater było w 2 połowie lipca ostatnio.
W Podgorze, Baska Voda, Makarskiej, naprawdę wybór ogromny.
W Podgorze 100 m od morza chcieli 45 euro za apart. 3 osobowy (1 pokój z aneksem i łazienką i klimą), ale jak powiedziałem że mam 5 osób, to 2 identyczne chcieli mi za 70 łącznie wynająć.

Ja natomiast się zastanawiam, czy w Biogradzie cos znajdę w lipcu w ciemno :?:


My w sierpniu znaleźliśmy... pierwsza linia z widokiem na morze.:) Ale mieliśmy też okazję : jakieś 300-400 m od plaży, luksusowy, ze stylowymi meblami, bardzo obszerny ( sypialnia, salon, kuchnia) apartman wynająć za 40 E. Widok był kiepski więc szukaliśmy dalej. Zdecydowaliśmy się na 2-os pokój z aneksem, obszernym balkonem z widokiem na Jadran za... 45 E. Nie było mowy o negocjacji bo byli już następni chętni. Przyznam jednak, że Biograd mnie nie zachwycił...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 16:46

O który Biograd chodzi bo chyba są dwa.
raffaell2
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffaell2 » 17.05.2013 17:00

Na Makarskiej dostaniesz apartament ale byle jaki.


Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania. Ja w apartamencie tylko jem śniadanie i kolację i śpię, więc mogę miec byle jaki. Ważne że z klimą, bo bez tego spać też się nie da.

O który Biograd chodzi bo chyba są dwa.


Mnie o Biograd na Moru. Wiele osób twierdzi, że Biograd nie zachwyca, ale te 4 dni, na które chcę tam jechać przejazdem chcę potraktować plażowo-leżakowo-leniwie. No może wycieczka Kornati tylko.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 106
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone