Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 10.05.2013 19:35

jakcyt napisał(a):Cześć wszystkim. Planujemy pierwszy wypad do Chorwacji, chcemy to zrobić w ciemno, jaką miejscowość polecacie na 1 raz tak żeby można było coś w miarę łatwo trafić. Jedziemy z Gdyni więc może nie za głęboko w Chorwacji żeby nie nabijać km. Coś dla rodziny 2+2 na 10-14 dni.


Nie rozumiem 8O :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.05.2013 01:34

jakcyt napisał(a):Cześć wszystkim. Planujemy pierwszy wypad do Chorwacji, chcemy to zrobić w ciemno, jaką miejscowość polecacie na 1 raz tak żeby można było coś w miarę łatwo trafić. Jedziemy z Gdyni więc może nie za głęboko w Chorwacji żeby nie nabijać km. Coś dla rodziny 2+2 na 10-14 dni.

Pakoštane albo Tribunj :papa:
jakcyt
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakcyt » 11.05.2013 11:32

jakcyt napisał(a):Cześć wszystkim. Planujemy pierwszy wypad do Chorwacji, chcemy to zrobić w ciemno, jaką miejscowość polecacie na 1 raz tak żeby można było coś w miarę łatwo trafić. Jedziemy z Gdyni więc może nie za głęboko w Chorwacji żeby nie nabijać km. Coś dla rodziny 2+2 na 10-14 dni.


może rzeczywiście za ogólnie napisałem,

chodzi mi o w miarę bezproblemowe znalezienie apartamentu dla 4 osób w terminie od 6-7 lipca na 10 do 14 dni
jako że nigdy nie byliśmy w Chorwacji nie mam bladego pojęcia do jakiej miejscowości się udać, podobają nam się prawie wszystkie, dlatego poproszę o wskazówkę do której miejscowości najlepiej się udać na 1 raz z rodziną 2+2, tak żeby może coś zobaczyć i poplażować bez problemu

za powstałe zamieszanie sorki :)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 11.05.2013 12:30

jakcyt napisał(a):...za powstałe zamieszanie sorki :)


Nie masz za co przepraszać... generalnie to akurat w tym przypadku na rozwój wypadków nie miałeś wpływu...


Do rzeczy.
Janusz podał Ci dwie bardzo ciekawe miejscowości.
Jeszcze bliżej (chyba najbliżej) masz np. Crikvenicę , Dramalj - Dalmacja też to to nie jest, ale jak na pierwszy raz, żeby się zaznajomić z Chorwacją (czyt. zarazić), miejscowości niezłe.
Z Polski z uwagi na bliskość i infrastrukturę (koszty pewnie też), biura podróży organizują kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Dla dzieci, myślę, jak najbardziej.

Z kwaterami jest różnie.
Wiadomo, że w pierwszej kolejności idą te blisko morza w przyzwoitych kosztach.
W szczycie sezonu można na takie natrafić, ale bardziej liczyłbym się ze znalezieniem apartamentu dalej od plaży.
Nie zawsze stanowi to problem, ale jednak w miejscowościach przeze mnie wymienionych, wraz z oddalaniem się od morza robi się dosyć stromo.

Masz do przejechania kawał drogi.
Nie wiem czy dasz radę zrobić tą trasę na raz.
Chyba o jakimś noclegu po drodze powinieneś pomyśleć.
raffaell2
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffaell2 » 12.05.2013 13:27

Drodzy forumowicze - mniej nerwów i odrobina kultury, a z forum wciąż będzie się miło korzystać 8)

Moje pytanie - czy w Biograd Na Moru w połowie lipca łatwo znaleźć apartamenty-3-4 osobowe na kilka nocy?
Zamierzam dojechać tam w 15.07 w poniedziałek i zostać do piątku.
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 12.05.2013 19:36

Powiedzcie mi jeszcze bo tak jak wspominałem jadę ok połowy czerwca na Hvar.Promem doplyne do Stari Grad i czy tam na miejscu są jakieś punkty z noclegami,czy może w porcie stoją osoby z ofertami noclegów?Najbardziej interesuje mnie albo Stary Grad bądź Hvar i południowe wybrzeże.
Jak nie znajdę noclegów w St.Grad mam zamiar wybrać sie do Hvar i tam szukać noclegów.Czy lepiej odrazu jechać do Hvar i tam coś szukać we wschodnim kierunku wybrzeża?
Czy jest szansa abym znalazł nocleg dla 3 osób w ciemno?Nie musi być przy samej plazy,ale ten 1 km do jakiegoś bulwaru i plazy było by ok.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.05.2013 20:09

suprnowa napisał(a):Powiedzcie mi jeszcze bo tak jak wspominałem jadę ok połowy czerwca na Hvar.Promem doplyne do Stari Grad i czy tam na miejscu są jakieś punkty z noclegami,czy może w porcie stoją osoby z ofertami noclegów?Najbardziej interesuje mnie albo Stary Grad bądź Hvar i południowe wybrzeże.
Jak nie znajdę noclegów w St.Grad mam zamiar wybrać sie do Hvar i tam szukać noclegów.Czy lepiej odrazu jechać do Hvar i tam coś szukać we wschodnim kierunku wybrzeża?
Czy jest szansa abym znalazł nocleg dla 3 osób w ciemno?Nie musi być przy samej plazy,ale ten 1 km do jakiegoś bulwaru i plazy było by ok.

Zawsze "coś" znajdziesz. Hvar sobie daruj: snobistycznie, drogo, tłocznie; na plaże i tak musi pojechac lub popłynąć.
darkimmortal17
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkimmortal17 » 14.05.2013 10:55

Cześć Cromaniacy :) Wracam do Was po kilku latach - aż wstyd się przyznać... No ale mam plan wrócić do ukochanej Chorwacji :D Narzeczony od 17 czerwca ma urlop. Mamy pomysł żeby jechać w ciemno. Kierunek Dalmacja - okolice Promajny. Myślicie, że w tym terminie będzie coś przyzwoitego? Zależy nam na klimie, kuchni i względnej bliskości do morza. No i na jakim poziomie w tej chwili kształtują się ceny?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.05.2013 11:00

darkimmortal17 napisał(a):...................

Jasne, że tak...rezerwacja jest zbyteczna a tym bardziej w tym terminie :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.05.2013 11:03

alessandro1977 napisał(a):
darkimmortal17 napisał(a):...................

Jasne, że tak...rezerwacja jest zbyteczna a tym bardziej w tym terminie :wink:


Klima w tym terminie niepotrzebna. Kwater zapewne duży wybór. Jechać ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, i korzystać ze słońca bo woda jeszcze zapewne zimnawa.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 14.05.2013 11:06

darek1 napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
darkimmortal17 napisał(a):...................

Jasne, że tak...rezerwacja jest zbyteczna a tym bardziej w tym terminie :wink:


Klima w tym terminie niepotrzebna. Kwater zapewne duży wybór. Jechać ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, i korzystać ze słońca bo woda jeszcze zapewne zimnawa.


Ceny też powinny być niższe,bo przecież to jeszcze przed sezonem. :D
darkimmortal17
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkimmortal17 » 14.05.2013 11:10

Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi :) A niższe to znaczy jakie :P Myślicie, że za 12 euro na osobę da rade?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.05.2013 16:51

darkimmortal17 napisał(a):Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi :) A niższe to znaczy jakie :P Myślicie, że za 12 euro na osobę da rade?



Da radę, Jeśli was jest z 7 - 8 osób to i po 10. Trzeba się targować. Chorwaci opuszczają ceny. W sezonie starają się trzymać. Jeśli zauważysz dużo wolnych kwater to targuj mocno nawet do 8-9 euro.
Maciej217
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej217 » 15.05.2013 15:25

Witam wszystkich, w zeszłym roku spędziłem w gronie przyjaciół godne wakacje w Vodicach w końcówce sierpnia. W tym roku planujemy jechać w okolice Primosten od 20 lipca ( plus minus dwa dni ). Czy ktoś się orientuje jak wyglądają tam ceny za mieszkania, bądź co bądź w sezonie. Jedziemy prawdopodobnie w 7 osób, w zeszłym roku mieliśmy mieszkanie do dyspozycji z klimą za 12 euro za noc. Fakt, że do plaży było sporo ( około 1, 5 km ) dało się to odczuć szczególnie wracając, ale ogólnie nikt nie narzekał :-) Czy jadąc w ciemno w tym terminie, w 7 osób będzie jakiś problem z noclegiem w tej samej cenie, szukając przez biuro turystyczne na miejscu ?

Odnośnie Vodic, jeśli ktoś ma jakieś pytania, to może jestem wstanie coś pomóc ...
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 15.05.2013 16:07

Ja mialem jechać w ciemno ale udało mi się znaleźć kwaterę w Ivan Dolac 100 m do morze,z klimatyzacją.
Za 20E mamy nocleg dla 2 osób i dostawka dla dziecka.Więc moim zdaniem mega tanio i nie ma sensu jechać w ciemno.Wyjazd na 12 dni kosztował Nas będzie 240E od 11.06 do 22.06.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 105
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone