Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ósmy
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ósmy » 27.04.2013 17:01

Ok chyba założę swój temat w odpowiednim dziale, póki co bardzo dziękuję za pomoc :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.04.2013 17:06

ósmy napisał(a):Zależy mi na swoistym wypoczynku z elementami zwiedzania
Do poludnia plażowanie, później piesze wycieczki...

Piesze wycieczki to o świcie :idea: - potem plażowanie i kąpanie :lol:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 28.04.2013 00:48

Niedzwiad napisał(a):Kasa wam starczy. Gorzej ze znalezieniem chatki w tym terminie. Tym bardziej blisko plaży. Jak KRK to lepiej już do Baśki jechać lub w Nijevicach spać. W tym drugim będzie taniej


W Basce w tym terminie za tą cenę blisko morza to na 200% nie znajdziecie. To już prędzej w Krku lub Malinskiej.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.04.2013 07:11

Raul73 napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):Kasa wam starczy. Gorzej ze znalezieniem chatki w tym terminie. Tym bardziej blisko plaży. Jak KRK to lepiej już do Baśki jechać lub w Nijevicach spać. W tym drugim będzie taniej


W Basce w tym terminie za tą cenę blisko morza to na 200% nie znajdziecie. To już prędzej w Krku lub Malinskiej.



Znajdą - to tylko kwestia ceny. W Baśce ceny szaleją - tylko nie wiem za co. Zapewne za tłok, ścisk na plaży i głośną muzykę. Życzę udanego urlopu.
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 28.04.2013 08:45

pragnienia widzę są klima, wi-fi,blisko morza,spacery,górki ala Nosal,terminy-wszystko to jest do ogarnięcia kwestia miejsca ceny i czasu realizacji Krk i inne wyspy nie bardzo widzę w tej roli bardziej okolice Paklenicy ale to wszystko kwestia gustu i trafienia swojego miejsca
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 28.04.2013 10:50

Raul73 napisał(a):
W Basce w tym terminie za tą cenę blisko morza to na 200% nie znajdziecie. To już prędzej w Krku lub Malinskiej.


darek1 napisał(a):Znajdą - to tylko kwestia ceny. W Baśce ceny szaleją - tylko nie wiem za co. Zapewne za tłok, ścisk na plaży i głośną muzykę. Życzę udanego urlopu.


:papa: :papa:
Arky69
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arky69 » 28.04.2013 13:16

W zeszłym roku zarezerwowałem kwaterę w Podacy ( Apartament Antonia Put Sela 4- nie warto- przy Jadrance ) i okazała się niewypałem - zdesperowany rano ruszyłem na niewielki ryneczek i po 10 minutach miałem super kwaterę na 8 osób za 80 Euro za dobę. Okazało się , że jest jeszcze wiele wolnych kwater, których właściciele szukali lokatorów. Podsumowując - można jechać w ciemno- w tym roku jadę na Pag w ciemno.
Pozdrawiam wszystkich Cro-maniaków.
ósmy
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ósmy » 28.04.2013 19:55

Słuchajcie znalazłem kilka stron z apartamentami na wyspie KRK
Powiedzcie mi jaką mam pewność, iż po kontakcie telefonicznym, rezerwacji, i ewentualnym wpłaceniu zaliczki właściciele deklarujący noclegi na takich stronkach mnie nie oszukają? Czy ktoś z Was korzystał z tej formy rezerwacji?
Ktoś wie, jaka zaliczka jest w granicach przyjętych zasad? Chodzi mi o 8 nocy, 2 osoby...
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 28.04.2013 22:17

Bo to Jest Chorwacja i tam się nie oszukuje :mrgreen:

Przynajmniej Ja się z oszukiwaniem nie spotkałem.

Zaliczki są rózne. My za pierwszy tydzień wpłaciliśmy 180 euro

Za drugi tydzień 200 euro

rzeci mamy w ciemno :oczko_usmiech: Nie mam zbyt dużego doświadczenia z Chorwacją jak co niektórzy na tym forum ale sądzę że Chorwaci nie kręcą i jak wpłacisz zaliczkę to tak już będzie czekać na Ciebie chatka.
tomasz m
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz m » 30.04.2013 15:36

Witam,do Cro jeżdziliśmy do tej pory na Krk lub w okolice Novi Vinodolski (2 os +7 letnie dziecko) zawsze w ciemno.W tym roku planujemy jechać na Istrę (poczatek lipca)- w związku z tym proszę o info czy znalezienie apartamentu w tym okresie jest równie w miare szybkie jak w Kvarnerze? .O ile droższe są noclegi na Istrze i jaką spokojną miejscowość byście polecili.
Dziekuję za odpowiedzi i sugestie
Tomek
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 30.04.2013 16:33

Na temat Istrii zostało już sporo powiedziane min. ostatnio w dziale "Regiony i miejscowości turystyczne".
Ceny w bardziej cenionych miejscach nie odbiegają znacząco od innych regionów z uwagi na bogatą infrastrukturę i sporą konkurencję na miejscu.
Istria zaludnia się najbardziej w sierpniu z uwagi na tzw. "włoskie tsunami"... :) :mrgreen: :wink:
ewaz80
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaz80 » 01.05.2013 15:57

doradźcie proszę, będziemy jechać w 4 osoby (2 kierowców) z Tomaszowa lubelskiego do Makarskiej.
Jako że nasi "kierowcy" nie maja czasu zająć się planowaniem podroży my żony jesteśmy od tego:)
no wiec, z Tomaszowa lubelskiego chcemy wyjechać o 08.00 rano i jechać do Plitvickiech jezior. Tam nocleg. Z mapy Google wynika 12,5 godziny jazdy. W okolicach Plitvickich będziemy 21.00 -22.00. Nocleg chcemy szukać w "ciemno". Czy nie będzie za późna godzina??
termin wyjazdu tu 26.05
Rano po zwiedzeniu plitvickich jezior (09.00 - ok. 12-13.00) wyjazd do Makarskiej, po drodze obiad. W Makarskiej będziemy o 18.00 i zaczynamy szukać apartamentu....
czy nie jest za późno, wiem, że rano najlepiej...
czy nie lepiej z plitvickich pojechać bliżej na nocleg np. Starigrad, nocleg i rano udać się do Makarskiej....?
doradźcie please.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.05.2013 16:52

Moim zdaniem trochę późno w tych Plitwicach, bo to już będzie ciemno. Poszukajcie może w necie i jedźcie w konkretne miejsce. Co do zwiedzania Plitwic to 4-5h spokojnie trzeba liczyć. Moim zdaniem w Gornja Ploca wbijajcie się na autoceste i trochę przyspieszycie.
ewaz80
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaz80 » 01.05.2013 17:26

bocian- dziękuje, rzeczywiście, dziękuje, okolice Plitvic już szukam kwatery....
trasa plitvickie - Makarska mapa Google pokazuje 3,5 godziny , można dojechać szybciej? wiadomo nie na wariata, ale czasem mapy pokazują prędkość "emerytową"
tak czy inaczej jak zaczniemy zwiedzać pilitvickie o 9.00 - 13.00 z godzinną przerwana obiad to w Makarskiej będziemy najwcześniej 17.00 -18.00
czy na szukanie kwater nie za późno?? nie chciałabym abyśmy wybrali pierwszą lepszą z brzegu bo "już nam się nie chce szukać" :wink:
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 01.05.2013 20:58

ewaz80 napisał(a):bocian- dziękuje, rzeczywiście, dziękuje, okolice Plitvic już szukam kwatery....
trasa plitvickie - Makarska mapa Google pokazuje 3,5 godziny , można dojechać szybciej? wiadomo nie na wariata, ale czasem mapy pokazują prędkość "emerytową"
tak czy inaczej jak zaczniemy zwiedzać pilitvickie o 9.00 - 13.00 z godzinną przerwana obiad to w Makarskiej będziemy najwcześniej 17.00 -18.00
czy na szukanie kwater nie za późno?? nie chciałabym abyśmy wybrali pierwszą lepszą z brzegu bo "już nam się nie chce szukać" :wink:


dokładnie taki plan podróży mieliśmy 2 lata temu.Nocleg (a nawet dwa) w Plitvicach zaklepaliśmy w necie. Cały dzień, na spokojnie łaziliśmy oglądając jeziora. Potem nocleg i w drogę. chyba lepiej żebyście byli w Makarskiej wcześniej niż o 17 bo może być problem z szukaniem... No ale może w maju jest łatwiej?
My jechaliśmy też z lubelskiego z tym, że na Węgrzech spaliśmy.
czasów przejazdu dokładnie nie pamiętam, niestety....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 103
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone