Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 19.04.2013 16:37

78miki napisał(a):Mam zamiar wybrać się w ciemno z rodzinką w rejon Zadaru

Niedzwiad napisał(a):Lovrecina , Omiś :oczko_usmiech:


8O
Niedzwiad... i wszystko jasne :lol: :lol:

78miki napisał(a):... Chodzi nam o rejon z piaszczystymi plażami...


Może Nin?
Np. tutaj masz trochę fajnych zdjęć i informacji:
nin-sierpien-2012-t39057.html?hilit=nin
nin-i-okolice-2012-t39948.html

:papa:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 19.04.2013 23:14

Jak chcesz piaszczyste plaże, to jedź nad Bałtyk...Nie ma piękniejszych piaszczystych plaż jak bałtyckie....A te nieliczne piaszczyste chorwackie plaże w stosunku do bałtyckich to po prostyu syf totalny.....Po co masz się rozczarować Chorwacją przez taki bzdet i kaprys związany z piachem na plaży ....Tam sie jeździ własnie po to żeby być i obcować z klimatami skalnymi i górskimi, co jest piękną egzotyką w stosunku do Polski....pozdrawiam
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 20.04.2013 08:34

krispinus napisał(a):
78miki napisał(a):Mam zamiar wybrać się w ciemno z rodzinką w rejon Zadaru

Niedzwiad napisał(a):Lovrecina , Omiś :oczko_usmiech:


8O
Niedzwiad... i wszystko jasne :lol: :lol:

78miki napisał(a):... Chodzi nam o rejon z piaszczystymi plażami...


Może Nin?
Np. tutaj masz trochę fajnych zdjęć i informacji:
nin-sierpien-2012-t39057.html?hilit=nin
nin-i-okolice-2012-t39948.html

:papa:



No co? No co? No co:)?????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem że jestem początkujący ale co>??
Co?
Co?
CO?
Zle chłopakowi doradziłem?
Są piaszczyste? Są więc o co kaman? :hut:
Osobiście w Cro nie podobają mi się nawet piaszczyste plaże
Drobne kamyczki na plaży a piasek w wodzie - TO JEST TO!!!!!!!!! :papa: Co niedzwiady lubią najbardziej :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: a dalej w morzu muszą być kamienie , skały i rybki
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 20.04.2013 09:13

Niedzwiad napisał(a):
krispinus napisał(a):
78miki napisał(a):Mam zamiar wybrać się w ciemno z rodzinką w rejon Zadaru

Niedzwiad napisał(a):Lovrecina , Omiś :oczko_usmiech:

8O
Niedzwiad... i wszystko jasne :lol: :lol:


No co? No co? No co:)?????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem że jestem początkujący ale co>??
Co?
Co?
Zle chłopakowi doradziłem?
Są piaszczyste? Są więc o co kaman? :hut:


Lovrecina i Omis to nie rejon Zadaru (znacznie dalej) a na tym zależy raczej 78miki

78miki napisał(a):Witam wszystkich cromaniaków.
Mam zamiar wybrać się w ciemno z rodzinką w rejon Zadaru. Termin 23-30.07.2013. Czy znalezienie apartamentu dla 4 osób w tym okresie nie będzie graniczyło z cudem....


Znajdziesz, znajdziesz... może jak wskazano wcześniej Nin, albo może Biograd na Moru - jednak nie wskazuję tych miejscowości z uwagi na piaszczyste plaże, do HR jadę m.in. z uwagi na kamienie :wink:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 20.04.2013 09:16

hehhehehe...a to już tego nie doczytałem:) co za kwas<sciana> :mrgreen:
canela
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) canela » 20.04.2013 11:54

Pewnie to pytanie padło już nie raz, ale... wybieramy się w 4 osoby gdzieś na Riwierę Makarską, od 15 czerwca na tydzień, nie mamy sprecyzowanego miejsca. Jest to nasz drugi wyjazd do Chorwacji, pierwszy raz samochodem. Jakie są szanse, że jadąc w ciemno, nie mając zaklepanych noclegów, znajdziemy coś wolnego blisko morza? Czy w tym terminie, polowa czerwca, lepiej jednak coś zarezerwować już wcześniej?

Myślimy o Igrane, Drasnice, Promanja... Którą z tych miejscowości polecacie, nie zależy nam na dyskotekach, ma być ładna plaża, spokojna, ale też klimatyczne knajpki. Wiem, że moż poszukać apartamentow w necie, i też to robię, ale oczywiste jest że lepiej pojechac w sprawdzone już przez kogoś miejsce a nie "naciąć się". Więc za każde polecenie i dobrą radę będę niezmiernie wdzięczna. Jestem też otwarta na propozycje innych miejscowości/regionów.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 20.04.2013 12:12

78miki napisał(a):Mam zamiar wybrać się w ciemno z rodzinką w rejon Zadaru

Niedzwiad napisał(a):Lovrecina , Omiś :oczko_usmiech:




Niedzwiad napisał(a):No co? No co? No co:)?????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem że jestem początkujący ale co>??
Co?
Co?
CO?
Zle chłopakowi doradziłem?
Są piaszczyste? Są więc o co kaman? :hut:



:D :D :D :papa:
Ostatnio edytowano 20.04.2013 16:59 przez Raul73, łącznie edytowano 1 raz
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 20.04.2013 14:58

Byłem dwa razy w Promajnie i polecam .
Plaża ładna, duża .W pobliżu mniejsze plaże .
Miejscowość urokliwa i spokojna,knajpkę na pewno znajdziesz, taką która będzie ci odpowiadała.
Na miejscu dwa super markety :wink: KONZUM I MERKURY, poczta ,bankomat ,kantor.
Wieczorami miła atmosfera w knajpkach i na plaży :lol:
W tym roku jadę ponownie w lipcu .
Jeśli chodzi o czerwiec to bez problemu znajdziesz na miejscu ,ja w 2010r. w połowie lipca szukałem 20 minut.
W necie jest sporo filmików z Promajny,pozdrawiam. :D :D :D :D :D
canela
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) canela » 20.04.2013 15:01

arek71 napisał(a):Byłem dwa razy w Promajnie i polecam .
Plaża ładna, duża .W pobliżu mniejsze plaże .
Miejscowość urokliwa i spokojna,knajpkę na pewno znajdziesz, taką która będzie ci odpowiadała.
Na miejscu dwa super markety :wink: KONZUM I MERKURY, poczta ,bankomat ,kantor.
Wieczorami miła atmosfera w knajpkach i na plaży :lol:
W tym roku jadę ponownie w lipcu .
Jeśli chodzi o czerwiec to bez problemu znajdziesz na miejscu ,ja w 2010r. w połowie lipca szukałem 20 minut.
W necie jest sporo filmików z Promajny,pozdrawiam. :D :D :D :D :D



Miałeś noclegi w tym samym miejscu za każdym razem? Możesz polecić coś sprawdzonego? :)
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 20.04.2013 15:37

Raul73 napisał(a):
krispinus napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):Lovrecina , Omiś :oczko_usmiech:

No co? No co? No co:)?????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem że jestem początkujący ale co>??
Co?
Co?
CO?
Zle chłopakowi doradziłem?
Są piaszczyste? Są więc o co kaman? :hut:

:D :D :D :papa:


Kurde raul przypisałeś mi "wypowiedź" Niedzwiada... :cry: :evil:

Możesz mnie nie lubić, możesz mi dać po mordzie... jeszcze wiele możesz, ale to :| :?: 8O

Zlituj się chłopie :oczko_usmiech:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 20.04.2013 16:44

Panowie....nie stresujcie się :D ...Dobrze robicie...trzeba pomagać, podpowiadać, dzielić się uwagami...od tego jest to forum....Ale trzeba też ukierunkowywać na pewne rzeczy....na przykład o tych piaszczystych plażach w HR, które są jakąś nędzną namiastką piaszczystych plaż w rozumieniu takich....Ładne piaszczyste plląze plus śródziemnomorkie klimaty to są w Grecji, Hiszpanii, ale na pewno nie w HR....(nawiezione ciężarówkami :D ) .....A swoją drogą, ..... ciągle ten temacik się pojawia, jakaś obsesja, o co chodzi.?.......skąd wogóle ta awersja niektórych do skalistych, kamienistych i tp klimatów...Jakies stereotypy, czy wrodzona delikatność ( w d... gniecie jaśnie państwa jak księżniczkę na ziarnku grochu ??? :) .....Esencja HR to przecież te skały, kamienie, ...... jak ktoś tego nie trawi, to raczej w tył na lewo ...do jakiejś Grecji, czy gdzieś tam.........pozdr
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 20.04.2013 17:00

krispinus napisał(a):
Kurde raul przypisałeś mi "wypowiedź" Niedzwiada... :cry: :evil:

Możesz mnie nie lubić, możesz mi dać po mordzie... jeszcze wiele możesz, ale to :| :?: 8O

Zlituj się chłopie :oczko_usmiech:


Przepraszam, źle cytowanie zagnieżdżone załączyłem :oops: :oops: :oops: Już poprawiłem :D :D

Nie mam powodów, żeby cię nie lubić, a tym bardziej, żeby ci dać po mordzie :wink: :wink: :papa:
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 22.04.2013 08:16

canela napisał(a):
arek71 napisał(a):Byłem dwa razy w Promajnie i polecam .
Plaża ładna, duża .W pobliżu mniejsze plaże .
Miejscowość urokliwa i spokojna,knajpkę na pewno znajdziesz, taką która będzie ci odpowiadała.
Na miejscu dwa super markety :wink: KONZUM I MERKURY, poczta ,bankomat ,kantor.
Wieczorami miła atmosfera w knajpkach i na plaży :lol:
W tym roku jadę ponownie w lipcu .
Jeśli chodzi o czerwiec to bez problemu znajdziesz na miejscu ,ja w 2010r. w połowie lipca szukałem 20 minut.
W necie jest sporo filmików z Promajny,pozdrawiam. :D :D :D :D :D



Miałeś noclegi w tym samym miejscu za każdym razem? Możesz polecić coś sprawdzonego? :)




Tak zawsze jeżdzimy w to samo miejsce .W styczniu dzwoniłem do Marii i zaklepałem apartmany :lol: :lol: :lol:
W tym roku za 12 osób 165eu.Jak chcesz namiary to napisz na mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 23.04.2013 19:06

canela napisał(a):Pewnie to pytanie padło już nie raz, ale... wybieramy się w 4 osoby gdzieś na Riwierę Makarską, od 15 czerwca na tydzień, nie mamy sprecyzowanego miejsca. Jest to nasz drugi wyjazd do Chorwacji, pierwszy raz samochodem. Jakie są szanse, że jadąc w ciemno, nie mając zaklepanych noclegów, znajdziemy coś wolnego blisko morza? Czy w tym terminie, polowa czerwca, lepiej jednak coś zarezerwować już wcześniej?


..w tym terminie ,
śmiało można jechać w ciemno i sobie coś poszukać według uznania :wink:
lucjagrob
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucjagrob » 23.04.2013 23:10

Witam wszystkich! Wybieram się w tym roku do Seline. Wstępnie mam zarezerwowaną kwaterę w domu Gujić. Czy ktoś z forumowiczów kojarzy może ten dom, właścicieli, plażę w okolicy? Niestety moje próby znalezienia czegokolwiek na temat tych apartamentów okazałay się bezskuteczne. Przeszukałam polskie, chorwackie i niemieckie strony. I nic . . . Dom istnieje bo sprawdzałam ma mapach Googla przez Street View.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 101
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone