Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyjazd do cro kilka pytań

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
spirit123
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2013
wyjazd do cro kilka pytań

Nieprzeczytany postnapisał(a) spirit123 » 29.06.2013 21:30

witam a więc do rzeczy zamierzam się wybrać do Cro z osobą towarzyszącą autem w ciemno jedyne co mnie zastanawia to kwestia finansów i chcę zapytać o tą kwestię weteranów mianowicie :
1)ile mniej więcej kosztuje pobyt 2 tyg z wyżywieniem i wszystkim od 2 osób ( miejscowość docelowa baśka voda temin sierpień)
2)ile koszt winiet
3) jakie ew. dodatkowe koszta powinienem doliczyć
4) jak z dostępnością LPG oraz czy są te same końcówki do gazu
5) co warto zwiedzić z okolicy Baśki :) pozdrawiam jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy będę pytał :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 29.06.2013 21:49

Koszt urlopu w Chorwacji
co kosztuje tyle samo co w Polsce
LPG
Policz zanim pojedziesz
Baska

A poza tym funkcja szukaj Te wszystkie tematy są wałkowane na okrągło.
hrupek666
Cromaniak
Posty: 1590
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrupek666 » 29.06.2013 21:58

tysiącpincet ci wystarczy

chyba :?:

A może by tak na początek :?:

nowy-uzytkownik-tu-sie-witamy-z-nowymi-cro-forumowiczami-t9747.html

Witamy :!:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 29.06.2013 22:22

Dajcie spokój z tymi ..... :(:(:(..baśka, z osoba tow, w sierpniu :wink: .................Bardzo wstępnie....40 E x14x4,30 plus fuel 1500 plus żarło PLx1,5 (nie wiem jakie gusta, ile i gdzie ????) plus inne takie tam :wink: .......> < 1000 ............plus współczynnik wakacyjny z osobą towarzyszącą ..1,2 .......Zabezpiecz sobie 7-8K .....może się uda ??? .....przywieźć 1/3 do kraju, a może bedzie na czerwono :D .....szczegóły na forum......miłego pobytu...hej
spirit123
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) spirit123 » 29.06.2013 22:40

czyli tak wstępnie do 3 tyś się zamknę za 2 osoby ? paliwo na lpg to taniocha 400km na zbiorniku za 75 zł ;) może macie inne propozycje co do miejsca :D
przepraszam,że tak bezpośrednio pytam ale dopiero sie wdrażam w temat ;) wcześniej koszta mnie nie interesowały bo rodzice za wszystko płacili a teraz trzeba samemu :)
ania85
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania85 » 29.06.2013 22:54

Witam ja uwazam ze na pytania ile kosztuje urlop nie da sie odpowiedziec , zalezy od zasobnosci portfela i wymagan urlopowicza.Pozdrawiam
hrupek666
Cromaniak
Posty: 1590
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrupek666 » 29.06.2013 22:55

spirit123 napisał(a):czyli tak wstępnie do 3 tyś się zamknę za 2 osoby ? paliwo na lpg to taniocha 400km na zbiorniku za 75 zł ;) może macie inne propozycje co do miejsca :D
przepraszam,że tak bezpośrednio pytam ale dopiero sie wdrażam w temat ;) wcześniej koszta mnie nie interesowały bo rodzice za wszystko płacili a teraz trzeba samemu :)


O matko 8O ,za same lokum zapłacisz 2500zł :!: paliwo sam sobie oblicz ,skąd ruszasz ile km winiety CZ+A+ autostrady w CRO ok 300zł to jakie :!: 3 tysie ? :!:
A gdzie jedzenie :!: ,picie :!: zabawa :!: zwiedzanie :!: itp itd. :?:
Za 3tysie to nawet lasta do Tunezji na 14 dni nie trafisz w sezonie :!:
ania85
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania85 » 29.06.2013 23:02

Moje nie sa wysokie jade z 2 polowka ,ale az na 24 dni i to w sierpniu ,zawsze drozej,stolujemy sie w restauracjach przynajmniej raz dziennie,wiec koszt urlopu jest bardzo wysoki :)
ania85
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania85 » 29.06.2013 23:06

hrupek666 napisał(a):
spirit123 napisał(a):czyli tak wstępnie do 3 tyś się zamknę za 2 osoby ? paliwo na lpg to taniocha 400km na zbiorniku za 75 zł ;) może macie inne propozycje co do miejsca :D
przepraszam,że tak bezpośrednio pytam ale dopiero sie wdrażam w temat ;) wcześniej koszta mnie nie interesowały bo rodzice za wszystko płacili a teraz trzeba samemu :)


O matko 8O ,za same lokum zapłacisz 2500zł :!: paliwo sam sobie oblicz ,skąd ruszasz ile km winiety CZ+A+ autostrady w CRO ok 300zł to jakie :!: 3 tysie ? :!:
A gdzie jedzenie :!: ,picie :!: zabawa :!: zwiedzanie :!: itp itd. :?:
Za 3tysie to nawet lasta do Tunezji na 14 dni nie trafisz w sezonie :!:

Nie ma szans 3 tys my za dwa tygodnie w zeszlym roku wydalismy1800 euro ze wszystkim ,droga ,knajpy,atrakcje,zwiedzanie
ania85
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania85 » 29.06.2013 23:08

ania85 napisał(a):
hrupek666 napisał(a):
spirit123 napisał(a):czyli tak wstępnie do 3 tyś się zamknę za 2 osoby ? paliwo na lpg to taniocha 400km na zbiorniku za 75 zł ;) może macie inne propozycje co do miejsca :D
przepraszam,że tak bezpośrednio pytam ale dopiero sie wdrażam w temat ;) wcześniej koszta mnie nie interesowały bo rodzice za wszystko płacili a teraz trzeba samemu :)


O matko 8O ,za same lokum zapłacisz 2500zł :!: paliwo sam sobie oblicz ,skąd ruszasz ile km winiety CZ+A+ autostrady w CRO ok 300zł to jakie :!: 3 tysie ? :!:
A gdzie jedzenie :!: ,picie :!: zabawa :!: zwiedzanie :!: itp itd. :?:
Za 3tysie to nawet lasta do Tunezji na 14 dni nie trafisz w sezonie :!:

Nie ma szans 3 tys my za dwa tygodnie w zeszlym roku wydalismy1800 euro ze wszystkim ,droga ,knajpy,atrakcje,zwiedzanie

A dodam 2 osoby z rodzinka ale kazdy placil za siebie wiadomo,ja i moj chlopak 1800 euro :)
ania85
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania85 » 29.06.2013 23:15

spirit123 napisał(a):witam a więc do rzeczy zamierzam się wybrać do Cro z osobą towarzyszącą autem w ciemno jedyne co mnie zastanawia to kwestia finansów i chcę zapytać o tą kwestię weteranów mianowicie :
1)ile mniej więcej kosztuje pobyt 2 tyg z wyżywieniem i wszystkim od 2 osób ( miejscowość docelowa baśka voda temin sierpień)
2)ile koszt winiet
3) jakie ew. dodatkowe koszta powinienem doliczyć
4) jak z dostępnością LPG oraz czy są te same końcówki do gazu
5) co warto zwiedzić z okolicy Baśki :) pozdrawiam jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy będę pytał :)

Ale nie sugeruj sie moimi kwotami ,kazdy ma swoj zasob potrfela i mozliwosci zycze udanego wyjazdu do chorawcji zawsze warto,za kazde pieniadze :)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 29.06.2013 23:30

.......Nie ma szans 3 tys my za dwa tygodnie w zeszlym roku wydalismy1800 euro ze wszystkim ,droga ,knajpy,atrakcje,zwiedzanie.....

Młody.....masz kompletnie niedoszacowane :D ...Samo paliwo, co ty myslisz, ze w Hr to tak dojechał-wyjechał ???...Słuchaj starych z intuicją.....5 sekundowa kalkulacja....7 K zabezpieczyć trzeba :wink: ....A potem będziesz oszczędzał....pozdr....................no, weź piątkę i na bieżąco tnij koszty, ....Taka eskapada, to niestety im mniejsze stado, tym drożej wychodzi na os.....A jak budźet kiepski, to najlepiej dogruchać sobie drugą parkę i rozłożyć koszty na 4....pozdr
Ostatnio edytowano 29.06.2013 23:47 przez AdamSz, łącznie edytowano 1 raz
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 29.06.2013 23:47

spirit123

a wystarczy wziąć kartkę wypisać wszystkie szacowane koszty, a później je dodać. Poza tym miło będzie jak zaczniesz sam szukać i czytać to co już zostało napisane ! W drugim wątku na tej stronie masz podane (jak na złotej tacy) gdzie szukać i co czytać.

Natomiast siódmy post na tej stronie opisuje dobitnie oszacowane przez Ciebie koszty urlopu i nie trudno jest nie zgodzić się z tymi słowami.

Pozdrav
ania85
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 07.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania85 » 29.06.2013 23:53

AdamSz napisał(a):
.......Nie ma szans 3 tys my za dwa tygodnie w zeszlym roku wydalismy1800 euro ze wszystkim ,droga ,knajpy,atrakcje,zwiedzanie.....

Młody.....masz kompletnie niedoszacowane :D ...Samo paliwo, co ty myslisz, ze w Hr to tak dojechał-wyjechał ???...Słuchaj starych z intuicją.....5 sekundowa kalkulacja....7 K zabezpieczyć trzeba :wink: ....A potem będziesz oszczędzał....pozdr....................no, weź piątkę i na bieżąco tnij koszty, ....Taka eskapada, to niestety im mniejsze stado, tym drożej wychodzi na os.....A jak budźet kiepski, to najlepiej dogruchać sobie drugą parkę i rozłożyć koszty na 4....pozdr

Zgadzam sie z tym ,im wiecej ludzi w apartmani tym taniej :) plus paliwo jak macie towarzyszy droga rozklada sie i cala reszta kosztow zwiazanych z droga
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 28.07.2013 07:39

My planujemy zamknąć się w 4 tysiącach. Jedziemy we wrześniu do Primostenu na 7 dni, 2 pary, za apartament z dwoma sypialniami, kuchnią, łazienką i tarasem płacimy 38 euro za dobę,co w sumie daje kwotę 266 euro - to daje od pary niecałe 600 zł + 600/700 na paliwo. Zostaje 600 euro na przyjemności :) Myślicie, że wystarczy ?
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
wyjazd do cro kilka pytań
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone