Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wycieczka objazdowa po Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2006
wycieczka objazdowa po Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga76 » 25.01.2006 15:17

czytając Wasze posty na forum, zauważyłam, że większość z Was podrózuje własnym samochodem do Chorwacji. Szukam osób, które podróżowały po Chorwacji -wycieczka objazdowa z biurem podróży, jakie są Wasze wrażenia
jabu
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jabu » 25.01.2006 16:35

Byłem 2 razy z biura podróży.
Pierwszy raz Nekerman - Istria - tydzień,
Punta Skala 2 tydzień.
Drugi raz TUI - 1 tydzień Korcula Lumbarda LINA,
2 tydzień Istria UMAG.
W obu przypadkach dużo zwiedzaliśmy (m.inn. jeziora plitwicke, wodospady KRK, Dubrownik, Zadar, Korcula ...) Naprawdę warto to zobaczyćszczególnie włanym rytmem czyli własnym samochodem.
Generalnie podróż jest męcząca i czasochłonna, dlatego trzeci raz planujemy pobyt około 10 dni w Dalmacji, gdyż wydaje się nam najpiękniejsza. teraz wybieramy miejsce.
pozdrawiam
J :D :D :D anusz
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 26.01.2006 20:56

Decyzja już podjęta co do objazdówki? bo ja polecam jednak własny samochodzik, zerknij też tu forum/viewtopic.php?t=9590
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 27.01.2006 16:37

W dawnych czasach, kiedy jeżdziłyśmy z koleżanką jeszcze z biurami, to ona była "Szlakiem śliwowicy" z Itaki, bardzo zadowolona!
Mimo to, teraz nie wyobraża sobie jechać z najlepszym nawet biurem ( ja też!)
Pzdr!
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 27.01.2006 20:12

Wyjazd własnem samochodem to "Wolność" niemalże bez granic i o wiele taniej. Mało tego, że jeżdżę samochodem.Swiadomie wybieram jazdę w ciemno, bez rezerwacji i nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem noclegu. Zatrzymuję się dopiero po dokonaniu rekonesansu-oglądam okolicę, plażę, czy miejsce jest dobrym punktem na wypady. Jeśli mi się podoba szukam kwatery-zwykle w pół godziny było po wszystkim. :lol:
aga76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga76 » 27.01.2006 22:38

wiolak3 napisał(a):W dawnych czasach, kiedy jeżdziłyśmy z koleżanką jeszcze z biurami, to ona była "Szlakiem śliwowicy" z Itaki, bardzo zadowolona!
Mimo to, teraz nie wyobraża sobie jechać z najlepszym nawet biurem ( ja też!)
Pzdr!

No własnie wybieram się z Itaką na tą wycieczkę. Ten pierwszy raz przetrę szlaki z biurem, jak złapię bakcyla Chorwacji-a pewnie złapię- bo tyle piszecie na forum- to moze w przyszłym roku ruszę samochodem
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 28.01.2006 13:47

Wtrącę jeszcze tylko trzy grosze-jak spacerowliśmy sobie leniwie po uliczkach Dubrownika mając na wszystko czas,rozkoszując się tym miejscem przysiedliśmy na kawę , nagle w oczy rzucił nam się "tłumek" ludzi nerwowo biegający za... przewodnikiem skupiających się na tym aby bliżej stanąć aby coś usłyszeć i jak pomyślałem że my też mielibyśmy być skazani na coś takiego w dodatku z zegarkiem w ręku to jasne było że jednak dobrze zrobiliśmy wybierając własne autko.
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 28.01.2006 15:00

Jeśli można:
jest chyba w Itace wersja Cro+Montenegro, wiem, że w ubiegłym roku ktoś z forumowiczów był i wrócił zadowolony.Generalnie Itaka jest OK, ale dla mnie od jakiegoś czasu najważniejsze jest by być gdzie chcę, jak długo chcę i o porze dla mnie najlepszej.
Zyczę Ci szybkiego złapania BAKCYLA, hihihi!
oz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 22.03.2006
http://www.rainbowtours.pl/ - było supeeeeeeeeer!

Nieprzeczytany postnapisał(a) oz » 23.03.2006 18:39

:D http://www.rainbowtours.pl/ - było supeeeeeeeeer!

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
wycieczka objazdowa po Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone