Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wycieczka łódką z okolic Vodice

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Wycieczka łódką z okolic Vodice

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 23.06.2012 20:41

Myśląc nad atrakcjami tegorocznego wyjazdu wymyśliłam sobie wycieczkę łódką wokół wysp ( Zlarin, Prvic i innych). Może udałoby się zatrzymać gdzieś na plażowanie, zjedzenie obiadku itp.

Niestety nie wchodzi w grę wynajęcie samej łódki , potrzebny ktoś, kto będzie kierował :).
Czy ktoś był na takiej wycieczce? Wiecie gdzie mogę pytać o tego typu atrakcje?

MOgę podjechać do Sibenika, Murteru, Pirovaca.
zeglarzserc
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zeglarzserc » 24.06.2012 12:34

Owszem zobacz: www.morskaprzygoda.pl
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 24.06.2012 20:26

oferta super!!!

niestety na pewno nie w tym roku. Jest nas 6 osób dorosłych i kilkoro dzieci :). Rejs odpada. Myśleliśmy o jednodniowej wycieczce łódką/łódkami dokoła wysp w pobliżu Vodice.

Brakuje mi jedynie widoku otwartego morza, dlatego chciałam pojechać na wyspy aby nacieszyć oczy Adriatykiem.

jeśli nikt nie podpowie to pewnie na miejscu poszukam chętnego który zorganizuje nam wycieczkę
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 04.07.2012 15:34

ewa.krakuska napisał(a):oferta super!!!

niestety na pewno nie w tym roku. Jest nas 6 osób dorosłych i kilkoro dzieci :). Rejs odpada. Myśleliśmy o jednodniowej wycieczce łódką/łódkami dokoła wysp w pobliżu Vodice.

Brakuje mi jedynie widoku otwartego morza, dlatego chciałam pojechać na wyspy aby nacieszyć oczy Adriatykiem.

jeśli nikt nie podpowie to pewnie na miejscu poszukam chętnego który zorganizuje nam wycieczkę

Z Vodic codziennie kursuje łódka Tijat (z Jadrolinji - linia 505) - pomiędzy Vodicami i Sibenikiem, za całkiem rozsądne pieniądze. nie pamiętam niestety ile (może 20 kun do Zlarin, ale nie chcę Cię wprowadzić w błąd). Statek ten po drodze wpływa do Zlarin i Prvic. spokojnie można sobie tak zaplanować czas by zwiedzić trochę wyspę, coś zjeść i wrócić do Vodic;-)
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 04.07.2012 22:03

Dziękuję KrisM!!!
właśnie w necie znalazłam informację o takiej linii i zastanawiałam się czy nadal są kursy.

z takiej łódki na pewno skorzystamy!

myślałam już o fish picnic ( organizuje znajoma z Trogiru) ale w pogramie wycieczki jest np kąpiel ze statku, nurkowanie a niestety dzieciaki w tym czasie nudziłyby się okrutnie.
Może poplyniemy na fish picnic gdy najmłodsi uczestnicy eskapady dorosną.

w tym roku poopalamy się na Prvić i Zlarin :)
bazyl67
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 05.07.2012 21:43

Witaj
Byłe osobiście w Vodicach w 2008 roku i czarterowałe mała motorówkę bodajże 90 km na 7 dni , posiadam patent sternika motorowodnego więc nie było problemu z wypożyczeniem , tym bardziej , że wypożyczeniem zajeła się osoba u której wynajmowaliśmy kwatery , ogólnie jestem za taką formą wypoczynku .
Uważam , że jak będziecie na miejscu nie będzie problemu wynajęcia łodzi ,ze skiperem na 1 lub więcej dni , tylko kwestia kasy .
Jeszcze raz powtarzam , że Chorwacja , leżenie tylko na plaży i Chorwacja na motorówce to dwa inne światy .
Pozdrawiam

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone