Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

www.== reklama == Mokalo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
www.== reklama == Mokalo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2008 18:54

Witam wszystkich :D
Czy ktoś korzystał z usług zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę opinię !!!
Tym razem całkiem niespodziewanie 8) wybieramy się do Mokalo-3,5km od Orebića może ktoś zna??

Pozdrawiam 8)
Ostatnio edytowano 21.12.2008 19:49 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 4 razy
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 10.12.2008 19:45

Witam wszystkich
Czy ktoś korzystał z usług zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę opinię !!!
Tym razem całkiem niespodziewanie icon_cool.gif wybieramy się do Mokalo-3,5km od Orebića może ktoś zna??

Pozdrawiam

Nie korzystałam ale kiedyś się interesowałam i zarezerwowałam na innej stronie ten sam dom taniej. Trzeba się rozglądnąć. Na pewno te domy są, inaczej mogą się nazywać, kilka wypatrzyłam na miejscu, np ta duża willa z basenem bardzo znana w Orebic ma też swoją stronę w internecie:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mokalo -popieram wybór
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2008 20:27

Już minie ręka boli od klikania :)
Jeśli byłeś w Mokalo to podziel się wrażeniami, oczywiście zdjęcia też chętnie oglądnę !
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 10.12.2008 20:47

Jadąc do Orebica mijaliśmy{rzuciliśmy okiem na} Mokalo,parę domków,jak ktoś lubi ciszę i spokój do przesady,w tym roku trafiała nam się oferta z netu w Mokalo za groszę,gdy zobaczyliśmy Mokalo,dobrze że nie rezerwowaliśmy,na peljesacu są fajniejsze miejsca.
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 10.12.2008 20:58

Jak czytałeś to juz zapewne wszystko wiesz. Bardzo spokojna dzielnica. W porównaniu z innymi częściami Orebica z apartamentów są przeważnie piękne widoki na morze, ale może też być stromo do willi.
Plaża mała, kameralna, zatoczkowa kamienisto-żwirkowa. Bardzo ładna z pięknymi widokami. Czysto, miło.
I naprawdę cisza, spokój. Jeżeli tego potrzebujesz to jak najbardziej. Do tego dodaj sobie widoki i masz komplet.
Mogę podać skrót do apartamentów, które ja znam, które wynalazłam.
Zobacz, sobie
Jeden z nich to jest ten, który wynajęłam taniej.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2008 21:31

Jeśli możesz zdradzić, który i za ile??Bo mam też mam ciekawą ofertę na jeden z tych domów!!
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 10.12.2008 21:35

Na forum niezbyt wskazane mówienie w ten sposób.
Podałam stronę gdzie według mnie jest taniej, więc żaden problem porównać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2008 22:06

Dzięki za informacje!
8O
Pozdrawiam
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 10.12.2008 22:09

Bardzo proszę, a jak masz jeszcze pytania to może drogą mailową:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
axmann
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) axmann » 10.12.2008 22:39

jak widzę telewizor na szafie to mnie zniechęca
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 10.12.2008 23:22

:wink:
A czy jeździmy tam oglądać telewizor?

Ja tam raczej zwracam uwagę, żeby było czysto, miło, rodzinnie, i coś większego aby sobie nie deptać po palcach, no i najważniejsze - odległość od morza.
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 11.12.2008 09:02

A czy jeździmy tam oglądać telewizor?

Ja tam raczej zwracam uwagę, żeby było czysto, miło, rodzinnie, i coś większego aby sobie nie deptać po palcach, no i najważniejsze - odległość od morza.

Popieram, a przede wszystkim to nie jest w temacie postu, bo było o dzielnicy Mokalo i o rezerwacji przez konkretną stronę...
axmann
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 19.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) axmann » 11.12.2008 09:40

stola1 napisał(a)::wink:
A czy jeździmy tam oglądać telewizor?


A czy nie włączasz tv ani na chwile podczas swojego pobytu w HR?

stola1 napisał(a):Ja tam raczej zwracam uwagę, żeby było czysto, miło, rodzinnie, i coś większego aby sobie nie deptać po palcach, no i najważniejsze - odległość od morza.


Popieram, czysto i miło przede wszystkim. Odległość do morza też się liczy, ale bez przesady
:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.12.2008 10:08

Napiszcie jak jest z tym zejściem na plaże w Mokalo?? 8)
mariazk
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariazk » 11.12.2008 10:11

Zejście ok na tę żwirkową plażę.
Na zdjęciach badzo dobrze widac plażę i okolicę.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
www.== reklama == Mokalo
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone