Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

www.== reklama == Mokalo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.12.2008 11:19

Jakieś zdjęcia ?? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
Relacja z pobytu?? :)
antonja
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) antonja » 18.12.2008 14:54

krbaton napisał(a):Witam wszystkich :D
Czy ktoś korzystał z usług zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę opinię !!!
Tym razem całkiem niespodziewanie 8) wybieramy się do Mokalo-3,5km od Orebića może ktoś zna??

Pozdrawiam 8)


Witam
Ja korzystałam z apartamentów z tej strony. Jak dla mnie bomba!
To było w samym Orebicu.
Zostałam bardzo szczegółowo poinformowana na jakie warunki się decydujemy: gdzie mamy mieszkać, jaki taras, które piętro jaki widok, czy jest czysto ...gdzie na plażę ( na jaką plażę), co warto zobaczyć w okolicy, kiedy jechać do Dubrownika i jak dojechać na punkt widokowy nad Dubrownikiem.... i mnóstwo informacji o gospodarzach....
Na niczym się nie przejechaliśmy - wszystkie informacje raczej rzetelne. Gdyby nie dość długa podróż ( bo nie zabraliśmy się na prom) i jechaliśmy jeszcze kawał drogi - to wszystko ok - na 5
Samo Mokalo też nam sie bardzo podobało, czasem jeździliśmy tam na plażę...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.12.2008 19:24

Dzięki za info;) Właśnie jesteśmy w trakcie rezerwacji!!
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 18.01.2009 15:17

antonja napisał(a):
krbaton napisał(a):Witam wszystkich :D
Czy ktoś korzystał z usług zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Proszę opinię !!!
Tym razem całkiem niespodziewanie 8) wybieramy się do Mokalo-3,5km od Orebića może ktoś zna??

Pozdrawiam 8)


Witam
Ja korzystałam z apartamentów z tej strony. Jak dla mnie bomba!
To było w samym Orebicu.
Zostałam bardzo szczegółowo poinformowana na jakie warunki się decydujemy: gdzie mamy mieszkać, jaki taras, które piętro jaki widok, czy jest czysto ...gdzie na plażę ( na jaką plażę), co warto zobaczyć w okolicy, kiedy jechać do Dubrownika i jak dojechać na punkt widokowy nad Dubrownikiem.... i mnóstwo informacji o gospodarzach....
Na niczym się nie przejechaliśmy - wszystkie informacje raczej rzetelne. Gdyby nie dość długa podróż ( bo nie zabraliśmy się na prom) i jechaliśmy jeszcze kawał drogi - to wszystko ok - na 5
Samo Mokalo też nam sie bardzo podobało, czasem jeździliśmy tam na plażę...


Również dziękuję za info, właśnie szukam opinii na temat tej strony.
A w której willi kwaterowaliście? Jeśli można info i opinię na priva "jarekobi[małpa]poczta.onet.pl".
Pozdrawiam
Jarek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2009 08:01

Witam

Kolega wybiera się na przełomie czerwca i lipca 8)
Bardzo proszę o info dotyczące współpracy z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
8)
My jedziemy dopiero w sierpniu :!:

Życzę udanego wyjazdu. 8)

Pozdrawiam
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 06.02.2009 18:59

Dzięki za życzenia, mam nadzieję, że tak będzie.
Jeśli chodzi o współpracę, to po wybraniu kwatery i wpłaceniu zaliczki dostałem namiary na właścicieli ( adres i telefon), teraz czekam na urlop i resztę będę mógł powiedzieć po powrocie. :D

Również życzę miłego urlopu.

Jarek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2009 20:49

Mam nadzieje, że wszystko będzie OK!!
Też mi na tym zależy :D
Zacząłem już odliczać :D
Na razie miesiące :D
Autostrada ponoć już do Ploce :D

8)
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 07.02.2009 11:55

krbaton napisał(a):Autostrada ponoć już do Ploce :D

8)


Dobra wiadomość :D , chociaż w tym roku planuje przejechać Jadranką od Senj do Zadaru i dopiero póżnej wjadę na autostradę. Będę miał już wtedy zaliczoną całą Jadrankę od Rijeki do Dubrownika :)

Pozdrawiam

Jarek
darabont
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) darabont » 10.02.2009 15:27

Może jest ktoś jeszcze kto korzystal z rezerwacji z tej strony oprócz antonji.Brak problemu z rezerwacją nie oznacza braku problemów na miejscu.Czy to jest jakieś nowe biuro?
malutkaa84
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malutkaa84 » 02.08.2012 09:13

ja również proszę o opinie o w/w posredniku?
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 02.08.2012 14:22

Korzystałem dwukrotnie w 2009 i 2010.
Nie było żadnych problemów, wszystko zgodne z opisem
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
www.== reklama == Mokalo - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone