Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Www.interhome.pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002
Www.interhome.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 23.07.2009 19:22

Witam, w związku z przykrymi doświadczeniami klientów biura Kopernik mam pytanie odnośnie rzetelności serwisu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link wiem,że to zupełnie inna firma ale....
W w/w serwisie wpłaciłem zaliczke na kwaterę, teraz do 08-08-2009 mam wpłacić resztę kasy. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia związane z ta firmą? Nie wiem co mnie podkusiło na rezerwacje on-line..... zawsze jeździłem "w ciemno", ale to może znak czasu ??? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
marcin35
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin35 » 23.07.2009 20:00

Firma w 100% pewna ,zarejestrowana w Szwajcari,pewnie wiesz że jest jakieś 20% droższa niż coś innego ale cóż.Byłem z nimi 2 razy wszystko jak w opisie na stronie.W tym roku znów z nimi jadę bez obaw nie ruszą ziemi jak Kopernik :D A z ciekawości gdzie sie wybierasz?
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 23.07.2009 20:42

Potwierdzam ,firma rzetelna.
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 24.07.2009 13:23

marcin35 napisał(a): A z ciekawości gdzie sie wybierasz?


Prizba na wyspie Korcula - pierwszy raz poza stałym lądem w CRO :D
Tutaj link do domku:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nie wiem dlaczego akurat Prizba i właśnie ten dom - jakoś tak spontanicznie wyszło gdy za oknem padał śnieg...... W styczniu już zaliczkę wpłaciłem :wink: Po powrocie zamieszczę relację. Jadę w nieznane mi miejsce do nieznanych ludzi, tak jakoś wyszło :wink: na pewno będzie OK. Pierwszy raz przez pośrednika, ale skoro mówicie że firma sprawdzona to puszczam przelew.
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 24.07.2009 20:33

Dwa lata temu korzystałem z ich usług - pobyt w Slatine na Ciovo. Wszystko załatwione profesjonalnie i bezproblemowo. Godni zaufania.
Ale jednak do Chorwacji wolę jechać "w ciemno" i na miejscu decydować który apartman wybrać w danej okolicy.

PozdraV
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 24.07.2009 21:39

Byłem z Interhome już czwarty raz, nigdy się nie zawiodłem.
ewlii
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewlii » 27.07.2009 20:58

jedziemy IH drugi raz pierwszy raz - narty w Szwajcarii i teraz Okrug Gornji, to co widać na zdjęciach i czyta się w ofercie sprawdziło się w 100% . W Szwajcarii mieliśmy taką sytuację, że spóźnilismy sie na odbiór kluczy i pani w biurze IH czekała na nas do 22.00 aż dojedziemy - oczywiście wcześniej zadzwoniliśmy, że troche się spóźnimy. :wink: Na następny dzień ta sama Pani przygotowała dla nas zestaw mapek na wypadek gdybyśmy nie byli przygotowani. Nasi znajomi jeżdżą z IH 2 razy do roku od ładnych paru lat i nigdy jeszcze złego słowa o tym biurze od nich nie słyszałam.
sija26
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) sija26 » 28.07.2009 14:01

Potwierdzam w tym roku z Interhome już 4 raz i zawsze wszystko w porządku
Polinna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polinna » 29.03.2010 14:31

Hej, i co jak było w tej Priżbie, my w tym roku sie tam wybieramy. Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone