Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wszystko co dotyczy przejazdu przez Chorwacje

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marek06937
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.08.2014
Wszystko co dotyczy przejazdu przez Chorwacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek06937 » 04.08.2014 21:11

Znalazłem ciekawy link Bierzace informacje !!!! Zapomoca ktorego mozemy sie dowiedzice o cenach paliw i rozmieszczenie stacji paliwowy dokladne oplat za autostrady miejsce bramek kamerki na autostradach . Objazd bocznymi drogami . Naprawde polecam informacja z pierwszej reki Odpowiedz na wiekszosc waszych pytan map.hak.hr My wyjerzdzamy do Okrog Gornyji po raz szosty od 22 08 do 03 09 2014 ....Pozdrawiam wszystkich
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 04.08.2014 21:17

Marek06937 napisał(a):Znalazłem ciekawy link Bierzace informacje !!!! Zapomoca ktorego mozemy sie dowiedzice o cenach paliw i rozmieszczenie stacji paliwowy dokladne oplat za autostrady miejsce bramek kamerki na autostradach . Objazd bocznymi drogami . Naprawde polecam informacja z pierwszej reki Odpowiedz na wiekszosc waszych pytan map.hak.hr My wyjerzdzamy do Okrog Gornyji po raz szosty od 22 08 do 03 09 2014 ....Pozdrawiam wszystkich



znamy, znamy ....aplikację HAK mamy na smartfonach, tabletach .....
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 04.08.2014 21:18

Marek06937 napisał(a):Znalazłem ciekawy link Bierzace informacje !!!! Zapomoca ktorego mozemy sie dowiedzice o cenach paliw i rozmieszczenie stacji paliwowy dokladne oplat za autostrady miejsce bramek kamerki na autostradach . Objazd bocznymi drogami . Naprawde polecam informacja z pierwszej reki Odpowiedz na wiekszosc waszych pytan map./hak./ hr Ja wyjrzdzam do Okrog Gornyji po raz szosty od 22 08 do 03 09 2014 ....


Było już na tym forum o tej stronce kilka razy, możesz sobie nawet ściągnąć aplikację na androida :oczko_usmiech:
A gdyby chciało Ci się zajrzeć do "przyklejonych" tematów w tym dziale, to byś zobaczył że kiedyś stworzyliśmy (raczej Fata stworzył :wink: ) spis stron o ruchu drogowym z Cro i pozostałych krajów tranzytowych :oczko_usmiech: :mrgreen:
Marek06937
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek06937 » 05.08.2014 12:07

Przegladalem dokladnie cale forum no teraz wiem ze gdzies umknelo mi to uwadze ...Pozdrawiam

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Wszystko co dotyczy przejazdu przez Chorwacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone