Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wstęp z zewnątrz na Ulikę, Koversadę

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jahu77
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 31.03.2011
Wstęp z zewnątrz na Ulikę, Koversadę

Nieprzeczytany postnapisał(a) jahu77 » 22.12.2012 21:19

Witam wszystkich na forum. Czy ktoś z forumowiczów wie czy na campy Ulika i Koversada ew. Solaris można wejść (wjechać autem) z zewnątrz. Nie będę miał możliwości pobytu stałego na tych kempingach (po 1: na razie mnie nie stać :( , po 2: będzie z nami mama której nie namówię). Razem z żoną chcemy parę dni wykorzystać na pobyt na którymś z tych kampingów a mieszkać w pobliżu. Może na innym kampie. Planuję pobyt we wrześniu. Podobne wątki znalazłem dwa ale dotyczyły innych miejsc. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 23.12.2012 16:10

Witam. Byliśmy na Ulice 2 lata temu. Kwatery mieliśmy w Poreczu, na na Ulikę dojeżdżaliśmy tylko na plażowanie. Nie pamiętam niestety ile płaciliśmy za wejście. Pozdrawiam.
jahu77
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 31.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jahu77 » 23.12.2012 22:12

Wielkie dzięki Jaron! Rozumiem że jest to tam normalna praktyka (wchodzenie z zewnątrz), a nie jakiś wyjątek po negocjacjach przy wejściu. A wjeżdżaliście na ulikę autem czy na jakimś parkingu zostawialiście?
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 24.12.2012 09:28

Auto zostawialiśmy przed campingiem. W recepcji przy wejściu kupuje się bilet i wchodzisz na teren. Nikt o nic nie pyta. Mówisz, że tylko na plażę i nic poza tym. Jest to chyba normalne, bo przed campingiem jest dużo samochodów.
Najlepiej jechać wcześniej, żeby postawić auto bliżej wejścia. Na Ulice jest bardzo fajnie, zwłaszcza przy basenie. Blisko są prysznice, toaleta, morze. Rewelacja.
jahu77
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 31.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jahu77 » 25.12.2012 13:20

Wielkie dzięki Jaron. Pozdrav!
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 25.12.2012 20:27

Ja planuję jechać na Valaltę. Tam to dopiero jest super. Byłem w czerwcu na trzydniowym rekonesansie. Zajebiście było!! Polecam :)
ivonne76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivonne76 » 29.05.2013 07:59

Witam, na Valalcie jest extra - byłam w sierpniu 2012 7 dni - mieszkaliśmy w innym hotelu wchodziliśmy z zewnątrz bez problemu za opłatą. Auto stawialismy przed wejściem - zawsze było miejsce. Nie mam porównania z Uliką chociaż mam ochotę wybrać się tam w tym roku.
Napiszcie jak jest na Ulice ? czy przy basenie są dostępne leżaki itp. - na zdjęciach widziałam, że ich nie ma, może się mylę. Jak ktoś był na Valalcie i Ulice to niech się wypowie. Jedziemy z 5 latkiem.
Pozdrawiam
BM
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BM » 29.05.2013 15:14

Witam.Leżaków na Ulice nie ma,bo basen jest dość mały,ale jest za to słodka woda w basenie,aerobik z instruktorkami i grzybek z małym wodospadem.
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 29.05.2013 20:09

Siemka.
Prawdę mówiąc spodziewaliśmy się trochę więcej po tym wątku... :roll:
Czy ktoś może podać jakieś dane na temat: ile kosztuje wejście na kemping i plażę FKK z zewnątrz na jeden dzień??
Pozdrawiamy... :papa:
mroczny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mroczny » 03.06.2013 13:06

W miejscowości Funtana (obok Porec) jest fajny camp - Adriatic. Wejście dla osób spoza za free. Mieszkaliśmy obok w apartmanie i plażowaliśmy między innymi na tym campie.

Polecam tez wyspę Rab - okolice Lopar to masa urokliwych plaż nietekstylnych. I z piaskiem :)
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 03.06.2013 13:38

mroczny napisał(a):W miejscowości Funtana (obok Porec) jest fajny camp - Adriatic. Wejście dla osób spoza za free.


Głupstwa pleciesz :evil:

Kemping nazywa się Istra (Camp Adriatic Fkk Istra Funtana) i wejście jest płatne. "Adriatic" to jakby zrzeszenie kempingów z okolic Istrii i Kvarneru. Bywałem tam 4 lata temu i całodzienne wejście dla 1 osoby kosztowało chyba 19 kun. Wjazd samochodem był jeszcze droższy. W tym roku z pewnościa będzie drożej.
Zdarzało się, że ktoś "drogą morską" czyli wpław z sąsiedniej plaży spoza kempingu dopływał na plażę FKK, ale chodzili pracownicy kempingu i "podejrzanych" kontrolowali (zapewne mieli informacje z kamer, które monitorują ogrodzenie).
Nie przypuszczam, aby coś się zmieniło. Przecież utrzymanie kempingu kosztuje, nikt nie zapewni za darmo ciepłej wody, natrysków na plaży, sanitariatów itd.

cropag
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.06.2013 13:47

mcbas napisał(a):Siemka.
Prawdę mówiąc spodziewaliśmy się trochę więcej po tym wątku... :roll:
Czy ktoś może podać jakieś dane na temat: ile kosztuje wejście na kemping i plażę FKK z zewnątrz na jeden dzień??
Pozdrawiamy... :papa:


Zamiast mieć płonne nadzieje :mrgreen: najprościej, wyślij zapytanie bezpośrednio na kemping :) Zawsze odpowiadają i informacje będą pewne :)
crodol
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) crodol » 03.06.2013 13:56

Witam
W sierpniu 2012 wstęp na Valaltę kosztował 50 kun od osoby.
ivonne76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivonne76 » 03.06.2013 14:04

Potwierdzam, natomiast dziecko (w naszym przypadku 4,5 latek) wchodził za darmo. To na Valalcie, ale nam o Ulikę chodzi :lol:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 03.06.2013 14:06

Dzięki za info o Valalcie :)
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wstęp z zewnątrz na Ulikę, Koversadę
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone