Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wstęp z zewnątrz na Ulikę, Koversadę

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 03.06.2013 17:17

Siemka.
bluesman napisał(a):Zamiast mieć płonne nadzieje :mrgreen: najprościej, wyślij zapytanie bezpośrednio na kemping :) Zawsze odpowiadają i informacje będą pewne :)

No, to dorzuciłeś do tematu... :lol: Udzielasz nie pierwszy raz bezcennych rad... i to za darmo... podziwiam... :lol: A gdybyś coś dorzucił do tematu?? :lol:

Dziękuję za informacje o Istri i Valalcie. Jak widać rozpiętość jest duża a informacje w necie skromne. Poza tym dość istotne są zniżki, bo często chcemy odwiedzić kemping z jakąś gromadką i takie zniżki byłyby ważne... :D

Pozdrawiamy. :papa:
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 27.10.2022 22:01

Kiedyś, dawno temu (20 lat temu) na granicy Koversady a Porto Sole stał strażnik. Była bramka i strażnik sprawdzał wydane przepustki. Kiedyś bywalcom zameldowanym na Koversadzie wydawano takie niebieskie przepustki.
Przepustki sprawdzał przy wejściu na Koversade. W odwrotna stronę niczego nie było potrzeba.
Bez przepustki wnosiło się opłatę dzienną
Teraz i to już od kilku lat bramka została, ale jest otwarta.
Strażnika nie ma i każdy może sobie wchodzić i wychodzić bez ograniczeń.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.10.2022 22:39

łopata.png
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 29.10.2022 20:57

Powinienem to skomentować?
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 09.11.2022 12:14

StaryMarek napisał(a):Powinienem to skomentować?

Tak, ale za 9 lat :D
StaryMarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 22.09.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) StaryMarek » 09.11.2022 12:41

eXtreme napisał(a):
StaryMarek napisał(a):Powinienem to skomentować?

Tak, ale za 9 lat :D


Szukałem w sieci informacji o Koversadzie. Być może takich których jeszcze nie znam.
Wpisywałem różne frazy w wyszukiwarkach - "Koversada, wyjazd, camping"
Wyszukiwarka znalazła mi tą stronę. Czysty przypadek. Ponieważ od razu mnie zalogowało, to z mojej wiedzy skomentowałem.
Nie patrzyłem na datę bo i po co.
Nie wiedziałem że komentowanie starszych postów nie jest mile widziane i są obiektem kpin.
Mnie to akurat zwisa, natomiast pobudziło moje receptory odnośnie miłego przebywania w tym gronie.
Nie wiem dlaczego za 9 lat. Czy za 7 będzie mniej stosowniej?

Ps. Do administratora - może wątki starsze niż 6 miesięcy warto by z automatu usuwać. Po co mają zaśmiecać internet?
Kto to planuje wyjazd 6 miesięcy wcześniej?
KiA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 19.11.2022 22:45

Na Ulikę 2 lata temu można było wejśc perpedes. O ile ktoś nie tarabanił się z majdanem plażowym ?. Bramki nieczynne. Tylko auta "legalnych" dostawały fiszkę do wjazdu.
Camp jest na odludziu więc raczej nie mają dużego problemu z "dzikusami".
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Wstęp z zewnątrz na Ulikę, Koversadę - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone