Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wstęp na kemping FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Arek84
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.08.2007
Wstęp na kemping FKK

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek84 » 16.08.2007 21:34

witam.
w poniedziałek wybieramy sie z moją partnerką na Krk. Nie bardzo nam odpowiada mieszkanie pod namiotem i chcemy wynająć apartament, w związku z tym mam pytanie czy bez problemu będziemy mogli wchodzić na takie kempingi żeby przebywać z golasami? :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.08.2007 22:30

To zależy czy będziecie rozebrani czy ubrani. Dla przyzwoitości weż ze sobą gitarę. Pozdrawiam
Arek84
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek84 » 17.08.2007 08:30

na fkk oczywiście rozebrani :) a gitara po co? grac nie umiem :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2007 09:11

Tereny kempingów FKK oraz ich plaże należą z reguły do gości tam przebywających, dokładnie nie wiem, bo nigdy nie byłem na takim kempingu.

Ale jak Was wpuszczą, to pewnie gacie trzeba zostawić na bramie w depozycie :wink: :smo:
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 20.08.2007 13:01

Arek84 - nie bierz sobie do serca tych docinek i uśmieszków pojawiających sie w związku z wypoczynkiem na nagiej plaży. Możliwe, że ktoś naoglądał się filmów lub posłuchał piosenki Wodeckiego....

Możesz być zupełnie spokojny i bez rzadnych obaw iść na plażę fkk nawet jeżeli należy ona do terenu kampingu. Naturyści to osoby bardzo rzyczliwe i otwarte, bardzo przyjazne. Takiej atmosfery nie znajdziesz na plaży tekstylnej. Na takie plaże moga wchodzić osoby z zewnątrz, zazwyczaj za drobna opłatą. Bynajmniej tak jest na Krku na FKK Bunculuka - tam gdzie mozliwe, że ty sie wybierasz.
Veene2
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veene2 » 22.08.2007 14:46

Jak ja uwielbiam jak ktos sie wypowiada majac ze tak powiem gowniane pojecie o temacie:)

Wiem, ze jest juz troche za pozno, ale moze temat zainteresuje tez inne osoby.

Jesli chodzi o Krk to na plaze przy kampie Bunculuka mozesz spokojnie wejsc. Oplata wynosi bodajze 15HRK od osoby. Mozna tez pozyczyc lezak i parasol (po 20HRK lub komplet 2 lezaki plus parasol 50 HRK). Na plaze warto zawitac przed 10, zeby miec jeszcze jakies znosne miejsce.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.11.2008 14:26

kopaj napisał(a):Arek84 - nie bierz sobie do serca tych docinek i uśmieszków pojawiających sie w związku z wypoczynkiem na nagiej plaży. Możliwe, że ktoś naoglądał się filmów lub posłuchał piosenki Wodeckiego....

Możesz być zupełnie spokojny i bez rzadnych obaw iść na plażę fkk nawet jeżeli należy ona do terenu kampingu. Naturyści to osoby bardzo rzyczliwe i otwarte, bardzo przyjazne. Takiej atmosfery nie znajdziesz na plaży tekstylnej. Na takie plaże moga wchodzić osoby z zewnątrz, zazwyczaj za drobna opłatą. Bynajmniej tak jest na Krku na FKK Bunculuka - tam gdzie mozliwe, że ty sie wybierasz.


Potwierdzam w 100%

jednak nie na wszystkie da rade wejsc z zewnatrz

atmosfera zawsze jest super, nawet na polskich plazach w piaskach, rowach czy debkach :D
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 10.05.2013 14:09

dla informacji - w ub.r. wstęp na teren kempingu w Valalcie kosztował 50 kuna ( jak znam życie i chorwackie zwyczaje - na pewno w bieżącym roku będzie drożej :) )

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wstęp na kemping FKK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone