Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wspólczesna muzyka chorwacka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Wspólczesna muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 29.04.2002 21:01

:?: Jestem miłośnikiem współczesnej muzyki chorwackiej.Z ostatnich wojaży po tym pięknym Kraju przywiozłem sobie trochę muzyki zamkniętej w kasetach i krążkach. Obecnie chciałbym słuchać muzyki z internetu ,i tu zaczynają się schody.Słuchanie rozgłośni chorwackich jest bardzo nie efektywne -zaniki są tak denerwujące, że wyłączam radyjko. Niemniej jednak próbuję co dzień w godzinach od 18.00 do oporu, z różnym skutkiem.Jeżeli ktokolwiek w jaki sposób podpowie mi jak poprawić odsłuch Hrvatkski radio byłbym bardzo wdzięczny. Waldemar Knapiński.HVALA.
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Wspólczesna muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 07.06.2002 23:39

:D Ahoy to tratwa i ja Waldek- długo trwało ale dla chcącego i tak dalej dla tych wszystkich którzy tu dotarli podaję adresy, gdzie można posłuchać i nie tylko współczesnej muzyki chorwackiej i tak ; 1.www.colonia.hr (zespół Colonia) 2. www.zajecarcafe.co.yu./top 10 (muzyka wszelkiego gatunku)
3. www.skopactel.com 4. www.kevens.com 5. www.crolinks.com . Laku noć.Waldek
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Wspólczesna muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 07.06.2002 23:40

:D Ahoy to tratwa i ja Waldek- długo trwało ale dla chcącego i tak dalej dla tych wszystkich którzy tu dotarli podaję adresy, gdzie można posłuchać i nie tylko współczesnej muzyki chorwackiej i tak ; 1.www.colonia.hr (zespół Colonia) 2. www.zajecarcafe.co.yu./top 10 (muzyka wszelkiego gatunku)
3. www.skopactel.com 4. www.kevens.com 5. www.crolinks.com . Laku noć.Waldek
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 10.06.2002 13:36

Oj waldek waldek jak cie odnajdo horwaciu to ci zatopia tratwe))))))))))))))))))))))))))))
przeciez zajeczarcafe to w serbii i tam to serbskie kawalki puszczaja ktori powoluja na powstanie przeciw horwatom i rescie Swiata bo ich wszisci nienawidza (w zwianzku z bombardowaniem i zamieszkami na Kosowie).
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Wspólczesna muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 10.06.2002 21:48

:oops: A hoy Tu ja natej mojejnędznej tratwie.Oprostite za serbie.Szukałem zespołu COLONIA i tam ją znalazłem.Muzyka nie zna granic- podobno?Niemniej jednak przepraszam- nie tak dobrze znam jezyk chorwacki.Jeszcze raz przepraszam.Błagam nie zatapiajcie mej tratwy. :cry: :cry: :cry: Waldek
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 10.06.2002 23:32

Oj Waldi to bil tylko zart))))))))
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Wspólczesna muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 10.06.2002 23:59

:D Leon, mimo wszystko przepraszam.A hoy Waldek.
Michal S.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 21.06.2002
Colonia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michal S. » 30.07.2002 23:59

Cześć mam około 700MB MP3 zespołu Colonia, mam też inne Matrix i.t.d. :)
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
współczesna muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 31.07.2002 16:10

:D A hoj! z tratwy Waldek - hvala ti puno za wiadomość . Coloni mam wszystkie LP o Matrixie nie słyszałem.Coś wiecej na ten temat? Pozdrav.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 01.08.2002 10:57

Czesc Waldek, przesilka dotarla za co bardzo dziekuje. Dziekuje tez za zdiencie i za kartke z zyczeniami dla Ani. Teras pozdrawiam i odezwie sie Leon

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wspólczesna muzyka chorwacka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone