Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wysłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KasiaG23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 15.05.2014
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaG23 » 29.06.2014 20:54

Zapowiada się ciekawie, więc tu zostaje i czekam na dalsze relacje :D Pozdrawiam!
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 29.06.2014 21:40

Melduję się i ja :D

Pozdrawiam :papa:
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 29.06.2014 21:47

Relacja "na żywo"??
Nie mogę przegapić. Już chyba dojechaliście szczęśliwie....
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 29.06.2014 21:52

:papa:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 30.06.2014 06:39

:papa: Dzięki wszystkim za zainteresowanie nie byda wymienioł z osobna wszystkich wyboczcie pisza teraz bo mnie o 4 rano obudziła burza.Teraz już je po.Podróż przebiegła fajnie za Szombatehely w strona Redics jest kilka wahadeł ale tylko na jednym stałem 3 min na reszcie miałem zielone światła.
Zaczynają bić dzwony z kościoła po wczorajszym wieczornym grillu suszy mnie i nie moga znoleżć moich breli i żle mi się pisze bez nich nie chca robić larma szukając ich bo pobudza reszta w naszym apartamyncie.Jak je znojda to coś jeszcze dzisio skrobna i jako fota dodom.

Trzymejcie sie na razie.
P.S.
Co do wieku Fabie to mo 12 lot.
Załączniki:
DSCF0001.JPG
Tako mom panorama z tarasu.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 30.06.2014 07:09

Wiela idzie spać 8) już je pół siódmej a ich nie ruszo zaczyno sie robić pogoda jo dali bez breli.
Skończa pisać o wczorajszej drodze.Nie był bych sobą jak bych nie pokludzioł moich znajomych jakąś orginalną trasą i wybroł żech im zjazd w Zoltej lokwie i drogą na Senj i Karlobag czyli starą Jadranką - a co :D .
W zeszłym roku zafundowoł zech im ekstrema z Kravic przez Stolac i potem do Neum przez Svitave jak ktoś tam kiedy jechoł to wie że je wąsko same zakrynty i odludzie jak w jakiejś tajdze abo syberi.
No i zamiast być w 11 godzin nom to zajęło ponad 13. No ale wTesco w Szombatehely wszystko było tanij niż u nas i też ponad godzina my zmitrynżyli no i kilka postojów po trasie też było bo kolega mo gaz i stowali my czyńścij.
Swoją drogą jak bych nie szaloł na autostradzie to na baku dojechoł bym na miejsce bo przed Cakovcem średni spalanie mi pokazywało 4,8 ale jak my przijechali na miejsce podskoczyło do 5,2 i nie cygania.
No ale kompel tyn od gazu na jakimś postoju już po zjeżdzie z auto bany powiedzioł że my są po....
że tak rzynymy on nie umioł nas dogonić.Trasa cały czas linią brzegową i zakrent za zakrętym,I tym oto sposobem na *anioł pański *dojechali my pod apartament w Posedarlje.
truskawka30r
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 05.08.2013
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka30r » 30.06.2014 10:16

Poczułam się jakbym znów mieszkała w Bytom-Szombierki :) Koniecznie zasiadam do czytania relacji :)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 30.06.2014 12:33

Obserwuję, lubię tą gwarę.

Dawaj dalej.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 30.06.2014 12:49

pisz tak dalej Czekor, czytam to i gęba sama mi się śmieje :lol: czekam na ciąg dalszy :D
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 30.06.2014 18:15

Jak Fabią to siadam i ja :o . Moja fabia trochę młodsza, ale w Cro była dwa razy. W tym trochę większe wyzwanie przed moim wozidełkiem, bo droga przez BiH, Czarnogórę i Albanię na Thassos. Dodam, że jedziemy ze znajomymi (drugi rok z rzędu) którzy jadą też fabią.

Pozdrawiam 8)
Loko
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2014
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loko » 30.06.2014 18:23

Myślałem że moją 14 letnia Primerą to "ciekawa" jazda a z tego co widzę to wcale nie takie stare autko:) Siodom i czytom tako fajno relacja i to po naszymu ;D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.06.2014 23:29

czekor68 napisał(a):W zeszłym roku zafundowoł zech im ekstrema z Kravic przez Stolac i potem do Neum przez Svitave jak ktoś tam kiedy jechoł to wie że je wąsko same zakrynty i odludzie jak w jakiejś tajdze abo syberi.
No i zamiast być w 11 godzin nom to zajęło ponad 13.

Ale za to bardzo ładna trasa. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 01.07.2014 09:48

Moje okulary się znodły jako że chycu z rana wczoraj nie było to my sie zrobili wycieczka do Zadaru obeszli my wszystkie ciekawe miejsca a w drodze powrotnej babska chciały na chwila wstąpić do Hipernowej no i ta chwila trwała ponad 2 godz.
Potem obiod i po połedniu plaża i w końcu pływanie.
Wieczorem śpiewy hulanki swawole i po roz pierwszy degustacja ostryg i dagnji na surowo a na środa momy obsztelowane dagnje po dalmatyńsku na kolacjo po przyjeżdzie z Plitvic.Jak zech się dowiedzioł to w tym rejonie ostryg jest mało ale małży pod dostatkiem 15 kn za kilo włascicielka obdzwoniła znajomych i oni nom po chwili prziniesli do degustacji te specjały nawet małże św Jakuba ale one są jak do nas drogie bo za 3,5 kilo 50 eurasów.Ale rakija i inne trunki jakie robi dziadek włascicielki powalo wszystkie jakie przez poprzednie 5 lot jo kosztowoł w Chorwacji.Trawarica i czysto po 35 kun a miodovica po 70 ale normalnie miód w gębie.Tak my wczoraj smakowali że jo dzisi przibroł we spaniu i ostatni żech się obudzioł.Swoją drogą musza jescze dopisać że momy apartament na 10 osób w cenie 68 euro jedynym mankamentem jest to że jest tylko jedna łazienka ale cena według mnie jest konkurencyjna .
Na razie kończa bo wołają mie zeby dmuchać materace i idymy na plaża cza się w końcu opalać żeby nie przijechać blady jak kyjza .
S
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 01.07.2014 12:45

Kocham Ślązaków... :hearts: pisz więcej... :lol:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Re: Wsłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 01.07.2014 14:55

Prawie my wrócili ze plaży dzisio jest patelnia na wartko ciepna pora zdjęć ze wczoraj i jako momy plaża.
Załączniki:
DSCF0017.JPG
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wysłużoną Fabią po raz 6 w Dalmacji. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone