Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Sutivan czyli wakacje z kudłaczem :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 26.02.2014 08:03

Witam wszystkich którzy dołączyli ,cieszę się że mogę podzielić się z Wami cząstką tego piękna ...

Najwspanialsze w tych wakacjach było to że znalazłam się w miejscu o jakim marzyłam skrycie całe życie . Uważam że cały urok Chorwacji można odkryć po sezonie. Rano chodziliśmy do piekary , witało nas leniwie budzące się miasteczko . Panowie od samego rana dyskutujący z sąsiadami , poranni spacerowicze z psami i te urokliwe małe uliczki z zaułkami .Koty wylegujące się dosłownie wszędzie Tego się nie zapomina. Pogoda we wrześniu jak dla mnie też idealna . Słońce już tak nie praży ale jest nadal bardzo ciepło . Można się kąpać , opalać, zwiedzać, bez potu lejącego się po tyłku. Pusto , cicho , kameralnie . Można usiąść na murku i wsłuchać się w naturalne odgłosy miasteczka. Coś pięknego ...
Zapraszam na spacer po miasteczku. Zdjęcia nie są tak ładnie oświetlone ponieważ chmurki jednak były ale taka naturalna uroda września ..

058.JPG


Bardzo sympatyczny mieszkaniec Sutivanu , codziennie rano siedział na ławeczce i łapał sobie rybki na żyłkę i haczyk . Ponieważ mój mąż także wędkuje mieliśmy dużo wspólnych rozmów. Większość na migi , trochę na skojarzenia ale dogadywaliśmy się jakoś...

059.JPG


090.JPG


DSC_0017.JPG


092.JPG


115.JPG


DSC_0024.JPG


DSC_0541.JPG
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 26.02.2014 09:32

Sutivan w sierpniu więc nie może mnie tu nie być :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.02.2014 11:28

Jak miło oglądać i czytać relacje z wakacji, kiedy do upragnionego wyjazdu jeszcze tyle czasu.
Dobrze, że można umilać sobie ten długi czas czytając opowieści forumowiczów.
Czekam na ciąg dalszy...
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 26.02.2014 14:29

Pozwolisz że i ja się przyłączę? W tych miejscach jeszcze nie byłam więc chętnie poznam. :D
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 26.02.2014 21:13

Przysiądę się i ja , bardzo lubię pieski tej rasy
..są bardzo przyjazne :wink:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 27.02.2014 09:31

Ja też już siedzę i pączkiem i kawką .

Może jakieś zdjęcia z kwaterki ? :papa:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 27.02.2014 09:58

Ja już zjadłam 2 pączki ...:)

Kwaterkę rezerwowaliśmy wcześniej ale to tylko dlatego że podpasowała nam cena. Marija nie chciała żadnej zaliczki. Więc wstępnie mieliśmy rezerwacje ale jakby coś nam nie podpasowało zawsze mogliśmy poszukać dalej . Okazało się że miejscówka jest super bliziutko do wody , z daleka od centrum , blisko lasek i krzaki co by piesek mógł polecieć za potrzebą. W środku sypialka , pokój dla dzieciaków, wielka kuchnia z kanapą, i najlepsze: wspaniały taras obrośnięty winoroślami.
Zdjęcia wstawię po południu bo zapomniałam zgrać na pendriva .... :roll:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.02.2014 15:41

W ubiegłym roku wyspa Brač zaliczona, Sutivan odwiedzony (wakacje spedzałem w nim w latach '80tych :oczko_usmiech: ). Jako że tegoroczna wizyta na Brač coraz bardziej się oddala :( , to chociaż sobie trochę powspominam z Tobą :oczko_usmiech:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 27.02.2014 18:21

Witam wszystkich przy czwartkowym obżarstwie
A teraz obiecane zdjęcia kwaterki ..

pokój dzieciaków :
066.JPG


nasze zabałaganione legowisko :
067.JPG


przedpokój :
068.JPG


nasze wejście :
069.JPG


letnia jadalnia :)

070.JPG


Nie wiem czemu ale nie mam zdjęcia kuchni , ale była naprawde duża ,z wielką lodówą , zmywarką , stołem na 6 osób i kanapą rozkładaną ..
:)
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 27.02.2014 18:25

Znalazłam jedno gdzie troszkę widać kuchnię z tarasu...

071.JPG
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 27.02.2014 20:07

Nieco spóźniona, ale oczywiście, że być muszę, skoro jest Sutivanek :hearts: .
Pies cudny, u mnie suczydło goldenowe, ale nie lubi podróżować, więc wakacje niestety spędza u dziadków :mrgreen: .

Eh, jakże ja żałuję, że wrześniowe pustki i kameralność póki co nie są nam dane...
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 27.02.2014 21:23

Z miłą chęcią poczytam kolejna relację. My też jeździmy we wrześniu i bardzo sobie to chwalimy.
JustynaKC
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 20.01.2014
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaKC » 28.02.2014 08:19

A tu już naszym oczom ukazał sie Supetar ..

025.JPG


Juz za 167 dni też zobaczę ten widok już po raz czwarty. Nie mogę sie doczekać. Zakochalismy się z mężem w tej wyspie. Tylko martwi mnie, że staje sie coraz bardziej popularniejsza i w w 2013 roku dowiedziła ja rekordowa liczba turystów.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 28.02.2014 09:34

Brac znam tylko z relacji.
Chętnie poczytam i pooglądam :)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Wrześniowy Sutivan

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 28.02.2014 13:17

Na Sutivan zabrakło nam ostatnio czasu. Było tylko ekspresowe zwiedzanie z samochodu, więc bardzo chętnie pooglądam u Ciebie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wrześniowy Sutivan czyli wakacje z kudłaczem :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone