Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.12.2016 10:10

marsik napisał(a):Dziękuję ślicznie za piękną relację! Znalazłem wczoraj tuż przed snem i ...... czytałem i oglądałem całą do 3.56 w nocy, dzisiaj troszkę jestem "out of order".
Ale było warto! Zachwycam się Waszymi podwodnymi zdjęciami!


figusek napisał(a):Dziękuję za kolejną wartościową relację :-) mam nadzieję, że do zobaczenia za rok :-)


Dzięki za miłe słowa. :)

kaszubskiexpress napisał(a):Rzeczywiście strzaskana na mahoń :wink:
To do następnej relacji.


Lubię słoneczko. :)
Do następnej relacji. :papa:

ajdadi napisał(a):Szkoda ,że to już koniec .Fajnie się czytało i oglądało .Pozdrawiam


wiolek_lp napisał(a):Dzieki za świetną relację :wink:
Miło było spędzać z wami czas :papa:


Dzięki.
Mi też podczas pisania czas przyjemnie mijał. ;)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.12.2016 12:55

Pięknie było i ciekawie , dziękuję :D

Opalenizna 8) . . . fajnie kontrastuje z bląd czupryną :mrgreen:


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.12.2016 10:01

piotrf napisał(a):Opalenizna 8) . . . fajnie kontrastuje z blond czupryną :mrgreen:


Chyba zostawię sobie ten blond na dłużej. ;)
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 13.12.2016 16:23

Wspaniała relacja. Dziękuję. Hvar w Waszych relacjach piękny.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.12.2016 11:40

elfik44 napisał(a):Wspaniała relacja. Dziękuję. Hvar w Waszych relacjach piękny.


Dziękuję za miłe słowa. :)
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 03.05.2017 19:29

Z opóźnieniem ale doczytałem relację. Jak zwykle super. Chętnie by się wróciło, a tu jeszcze kilka miesięcy. Dziękuję.
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 05.05.2017 22:07

Widzę, że konoba Kokot przypadła do gustu :D
To co podają na deser to flan, byliśmy w zeszłym roku na Hvarze, ale nie udało nam się tego przybytku odwiedzić, za to zaliczyliśmy dwa inne :)
Pozdrawiam.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.05.2017 20:32

janusz07 napisał(a):Z opóźnieniem ale doczytałem relację. Jak zwykle super. Chętnie by się wróciło, a tu jeszcze kilka miesięcy. Dziękuję.


To ja dziękuję za odwiedziny. :)

Damian78 napisał(a):Widzę, że konoba Kokot przypadła do gustu :D


Oj bardzo. :hearts:

Damian78 napisał(a):To co podają na deser to flan, byliśmy w zeszłym roku na Hvarze, ale nie udało nam się tego przybytku odwiedzić, za to zaliczyliśmy dwa inne :)


Flan... pyszny flan. Nie za słodki, lekko mokry- pyszny. :)
Dzięki za wizytę w relacji.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.05.2017 10:08

Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )
Za wypad na Vis - ogromny podziw 8O
I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 08.05.2017 10:34

beatabm napisał(a):Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )
Za wypad na Vis - ogromny podziw 8O
I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:


Jak to boisz się wody?!?!?!

Ale w sumie... Już rozumiem, po co tyle cyca :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 08.05.2017 10:37

tyniolek napisał(a):
beatabm napisał(a):Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )
Za wypad na Vis - ogromny podziw 8O
I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:


Jak to boisz się wody?!?!?!

Ale w sumie... Już rozumiem, po co tyle cyca :oczko_usmiech:

w strachu nawet cyc nie pomaga:) Wody się boję, pływam słabo, nie lubię - pewnie dlatego że się boję:) W ubiegłym roku przez dwa tygodnie w morzu kąpałam się trzy razy :oops: Głowy w życiu nie zanurzę, pływam w kółeczku a raczej ogromnym kole :mrgreen: Co innego na wodzie...tam strachy uciekają
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 08.05.2017 10:51

beatabm napisał(a):w strachu nawet cyc nie pomaga:) Wody się boję, pływam słabo, nie lubię - pewnie dlatego że się boję:) W ubiegłym roku przez dwa tygodnie w morzu kąpałam się trzy razy :oops: Głowy w życiu nie zanurzę, pływam w kółeczku a raczej ogromnym kole :mrgreen: Co innego na wodzie...tam strachy uciekają


8O

Jakbym się bała wody, to w życiu bym nie wsiadła do łodzi. Szacun, odważna z Ciebie kobieta!!
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.05.2017 10:38

beatabm napisał(a):Zajrzałam, nie wstałam od komputera zanim nie przeczytałam całości :D Cudowna relacja, niesamowite zdjęcia, zwłaszcza te podwodne 8O . Dzięki za pokazanie morza od spodu, sama w życiu tam nie zajrzę (nawet z rurką nie pływam tak się boję wody :oops: )
Za wypad na Vis - ogromny podziw 8O


Dzięki. :)
Pontonową wycieczkę na Vis planowaliśmy już od dłuższego czasu i... się udało. Mam nadzieję, że w tym roku pogoda pozwoli na powtórkę.

beatabm napisał(a):I czekam na kolejną Twoją relację - znowu będzie można obejrzeć morskie stwory i potwory :papa:


Jak będzie Hvar, to będą i stwory i potwory. :)
Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć jakieś nowe miejsce nurkowe.

beatabm napisał(a):W ubiegłym roku przez dwa tygodnie w morzu kąpałam się trzy razy :oops: Głowy w życiu nie zanurzę, pływam w kółeczku a raczej ogromnym kole :mrgreen:


To sobie możesz rękę z myszą podać, ale ona preferuje rękawki. :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 11.05.2017 10:44

Roxi napisał(a):
To sobie możesz rękę z myszą podać, ale ona preferuje rękawki. :oczko_usmiech:

Rękawki mnie nie utrzymają, oponę od traktora trzeba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 11.05.2017 23:57

beatabm napisał(a):
Roxi napisał(a):
To sobie możesz rękę z myszą podać, ale ona preferuje rękawki. :oczko_usmiech:

Rękawki mnie nie utrzymają, oponę od traktora trzeba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opona raczej zatonie.
Sugeruję dętkę.
I wtedy dopiero jest zabawa :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wrześniowy Hvar - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone