Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrocław - Zadar Ryanair

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 20.03.2013 10:56

Za ryjanaira :twisted: tyle placilam fakt byly 3 bagaze po 15kg ....nie wierze eurolotowi, nie wiem nie mialam z nimi do czynienia, ale cos na starcie nie mam zaufania taka intuicja ...obserwuje easyjeta z Berlina, bo tez mi pasuje z tego lotniska, na razie drozyzna, nic , czekam obserwuje , moze upoluje jakas promocje.
Ryanair oddaje mi kase, cos im nie idzie tak szybko , maja jeszcze chwile , a potem bedzie kolejny telefon :twisted:
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 20.03.2013 10:57

ochhh z 2 przesiadkami z eurolotem , czas podrozy srednio 20 h, nie dziekuje !
rafgrzeg
Croentuzjasta
Posty: 282
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafgrzeg » 20.03.2013 18:10

fire napisał(a):nie wierze eurolotowi, nie wiem nie mialam z nimi do czynienia, ale cos na starcie nie mam zaufania


I chyba słusznie...ja rezerwowałem u nich lot do Lwowa i gdy nie uzbierali chętnych to po prostu przelali mi pieniądze spowrotem na konto... tak więc może się okazać, że będziesz mieć wszysto zarezerwowane, urlop wzięty a oni po prostu odwołają lot bo nie ma zainteresowania...
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 06.04.2013 09:23

Dodam ta informacje, przyda sie moze komus na przyszlosc. Ryanair oddal mi pieniadze za bilety, odliczyl sobie za przelew , oraz ja placilam inna waluta -karta platnicza( debetowa nie kredytowa) i suma sumarum jestem w plecy o 260kr norweskich, niby ,ze kurs niesprzyjajacy w dniu odsylania pieniazkow :evil:
Stoi jak byk u nich info, ze oddadza taka sama sume pieniedzy na karte czy konto z jakiego bylo zaplacone- niestety ale po moim przypadku widac, ze tak sie nie stalo. Nigdzie nie wyjechalam, a juz stracilam pieniadze, nieukrywam ,ze jestem zla, taka kwota do dyspozycji latem na wakacjach to 2 pyszne obiady dla mojej 4 osobowej rodziny w naszym ulubionym barze.
Notabene lece z dziadami( po raz ktorys tam) w maju do Irl- jak ja ich nie lubie, ale lece :lol: , bo nie mam innej opcji do wyboru w tym czasie, mam nadzieje, ze obejdzie sie bez dodatkowych stresow :?
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 18.06.2013 12:30

:lol: Ryanair przyslal mi meila zebym nie zapomniala sie odprawic online lot Wroclaw-Zadar , bo za niedlugo moja podroz :evil: :mrgreen: smiech na sali puste krzesla :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Wrocław - Zadar Ryanair - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone