Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrocław-Malinska /Krk/

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013
Wrocław-Malinska /Krk/

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 09.07.2013 16:29

Witam wszystkich Cromaniaków,
z góry baaaardzo przepraszam za drogę na skróty ale czy ktoś może mnie poprawić, naprostować i wytłumaczyć dlaczego :P ta trasa nie jest ok?
https://maps.google.pl/maps?f=d&source= ... YDQCQ&pw=2

Jechaliśmy tak ostatnim razem /wtedy Makarska/ i nie bardzo wiem dlaczego zostałam prawie zjedzona za ten wybór /oczywisty bądź co bądź/

z góry dziękuję wszystkim cierpliwym :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2013 18:31

Witaj, jak dla mnie to do Słowenii jest ok. tylko dalej bym pojechał z Mariboru autostradą A1 (widzę że chcesz płacić za Słoweńską winietę) do Postojna, a stamtąd "6" do granicy z Cro. Dalej masz wybór, autostrada A7 lub "bokami". W ten sposób oszczędzisz na autostradzie w Cro, ominiesz możliwy korek na granicy Sło-Cro i bramkach w Lucko (nie wiem kiedy chcesz jechać) i w pełni wykorzystasz (drogą) Słoweńską winietę.
:papa:
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 09.07.2013 18:36

wyjeżdżamy w ten piętek wieczorem
w ekipie jedno małe 3-letnie więc chcemy za granicą pl-cz zatrzymać się na jakieś jadło i dzieciaki ułożyć do snu ;)
/planowany był Mikulov/
mówisz omijać słoweńską autostradę?
wygodnie tam było ;)
ale zaraz wrzucę sobie w navi Twoją propozycję i zobaczę jak to wygląda czasowo i kilometrowo
-bardzo dzięki :)
czlowiek_bigos
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czlowiek_bigos » 09.07.2013 18:36

Ja też nie widzę żadnych baboli. Jedziemy prawie identycznie. Na autostradę wjeżdżamy za mostem w Mszanie i Słowenia bokiem. poza tym prościej się chyba nie da.
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 09.07.2013 18:51

no to czuję się uspokojona
dzięki raz jeszcze
i do zobaczenia ;) w Cro
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2013 20:40

betinaJ napisał(a):
mówisz omijać słoweńską autostradę?

Nie !!!
Ja nie napisałem że masz ominąć Słoweńską autostradę, wręcz przeciwnie jedź nią tak jak napisałem aż do Postojna, tym bardziej że jedziecie w piątek więc korki na granicy Sło-Cro i Lucko pewne, chyba że będziecie na granicy wcześnie rano wtedy można liczyć na luzik. Ale zrobisz jak chcesz, ja tylko daję alternatywę innej drogi w Słowenii.
Ja też wyjeżdżam w ten piątek i żeby uniknąć granicy Sło-Cro jadę przez Węgry. :papa:
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 10.07.2013 06:17

Aaaaa - ok :)
dzięki raz jeszcze za wskazówki :)
i udanego wypoczynku!

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone