Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciliśmy z Hvaru, Jagodna - Camp Lili - pytajcie!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 18.05.2009 16:11

ufokking napisał(a):Kiedy się wybierasz?

Połowa września. Ale tak trochę większa objazdóweczka się kroi... :-)
Pozdrawiam
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 18.05.2009 16:19

Czy mi się wydajeże z roku na rok (ew.dwa lata) wzrasta cena o 1 euro za pobyt?Jak bedziecie wiedziec ile teraz bierze dawajcie znac :)))
Duza jest roznica w terenie,klimacie,ruchu na poczatku lipca a pod koniec sierpnia? prosze o odpowiedz


Mam jeszcze jedno pytanie za ktore pewnie zostane zlinczowana,wygwizdana i zaraz dostane 100 upomnien,ze to nie w tym miejscu, ale takiej szybkiej odpowiedzi potrzebuje.Czy bardziej opłaca się płacic kartą tam w marketach itp czy tu w Polsce juz na kuny kasiorke rozmienic i tylko tam gotowka operowac?

pozdrawiam :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.05.2009 16:44

plastelinka napisał(a):Czy mi się wydajeże z roku na rok (ew.dwa lata) wzrasta cena o 1 euro za pobyt?Jak bedziecie wiedziec ile teraz bierze dawajcie znac :)))
Duza jest roznica w terenie,klimacie,ruchu na poczatku lipca a pod koniec sierpnia? prosze o odpowiedz


Mam jeszcze jedno pytanie za ktore pewnie zostane zlinczowana,wygwizdana i zaraz dostane 100 upomnien,ze to nie w tym miejscu, ale takiej szybkiej odpowiedzi potrzebuje.Czy bardziej opłaca się płacic kartą tam w marketach itp czy tu w Polsce juz na kuny kasiorke rozmienic i tylko tam gotowka operowac?

pozdrawiam :D


Plastelinko, najlepiej operować altem na klawiaturze, aby w postach były polskie literki :wink:

Tematów o "kasiorce" jest kilka, np ten: forum/viewtopic.php?t=22226 -
a w nim inne :wink:

Proszę tam sobie przeczytać, a później ewentualnie dopytać.

Pozdrav.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 18.05.2009 16:50

Janusz korzystając z okazji i wykorzystując Cie bardzo proszę o przetłumaczenie możne komuś tez się przyda jak jest taka możliwość bardzo proszę :wink:

BORAVIŠNA PRISTOJBA
PO OSOBI
ŠATOR
PRIKOLICA
KAMP PRIKOLICA
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.05.2009 16:55

Nie znam dobrze chorwackiego, ale spróbuję

BRAVIŠNA PRISTOJBA - taksa klimatyczna
PO OSOBI - od osoby
ŠATOR - namiot
PRIKOLICA - przyczepa (bagażowa lub taka na jakiej przewozi się łodzie)
KAMP PRIKOLICA - przyczepa kempingowa
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 18.05.2009 17:01

i wystarczy :lol: wielkie dzięki i tak umiesz więcej ode mnie :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.05.2009 17:23

ufokking napisał(a):i wystarczy :lol: wielkie dzięki i tak umiesz więcej ode mnie :lool:


10 lat na kempingu w Chorwacji, więc nie dziwota :wink:

Pozdrav.
KrisLukas
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 24.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisLukas » 18.05.2009 20:09

Kamp Lili jest jednym z tych na ktorym chcialbym sie zatrzymac podczas tegorocznego urlopu. Jako ze dla mnie najwazniesza rzecza jest stan sanitariatow chcialbym sie dowiedziec jaki jest stan i czystosc toalet i prysznicow na tym kampingu.
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 18.05.2009 22:01

Moim zdaniem dobry.Nie ma jakiś wielkich rewelacji ale rownież kompromitacji ze strony Lili.Opisze jeden taki sanitarny budyneczek bo nawet nie orientuje się ile ich tam na campie wszystkich jest.

Pomieszczenie dla kobiet ( w nim 3 kibelki oraz dwie umywalki)
Męskie pomieszczenie wyglada dokladnie tak samo.Osobno mamy prysznice i nie pamietam czy jest ich 3 czy 6...Toalety sa regularnie sprzątane,papieru nigdy nie bralo,woda ciepła...
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 18.05.2009 22:02

przy umywalkach lustra i kontakty (co dla mnie bylo ważne)

Wie ktoś czy na tym campingu można grillować?W tamtym roku nie wzięliśmy sprzętu ale teraz nam się marzy.I tu pada pytanie: czy nie ma żadnego zakazu ani nie jest to poprostu źle widziane?
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 26.05.2009 20:14

przecież masz zdjęcia w tym wątku :roll:
CamelQ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2009
w ciemno na hvar???

Nieprzeczytany postnapisał(a) CamelQ » 27.07.2009 11:09

witam, czy jak będe na hvarze 2-3 sierpień to jest szansa na miejsce na kempie Lili? Jadę w ciemno.
pozdrowienia
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008
Re: w ciemno na hvar???

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 27.07.2009 12:22

CamelQ napisał(a):witam, czy jak będe na hvarze 2-3 sierpień to jest szansa na miejsce na kempie Lili? Jadę w ciemno.
pozdrowienia


ja byle rok temu właśnie w podobnym terminie co ty byłem czyli zaraz na początku sierpnia i miejsce mailem z widokiem na morze wiec powinno być. Co chwile ktoś sie zwija i i tez przyjeżdżał ale ja nie widziałem żeby ktos przyjechał i odszedł z "kwitkiem" zawsze było miejsce.
CamelQ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) CamelQ » 28.07.2009 15:57

dzięki bardzo, a jak z cenami? 2 os. doosłe plus dwoje dzieciaków 10 lat auto namiot itp.
grze
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 28.07.2009 20:47

CamelQ napisał(a):dzięki bardzo, a jak z cenami? 2 os. doosłe plus dwoje dzieciaków 10 lat auto namiot itp.
grze


2 os dorosłe namiot, auto bez prądu 16 EUR za dobę nie wiem ile za dzieci :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciliśmy z Hvaru, Jagodna - Camp Lili - pytajcie! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone