Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciliśmy własnie z Mariny i...UWAGA!!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszek s
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek s » 26.07.2010 17:56

No jasne , to, ze jacys ludzie sa nieuczciwi nie dyskredytuje calego kraju. a kraj powtarzam po raz kolejny jest naprawde piekny i wiem na pewno , ze jeszcze tam wrocimy, pewnie w inny region tym razem, ale wrocimy. A doswiadczenia, coz, przydadza sie i te negatywne, po to tylko chocby , aby ich w przyszlosci nie powielac.
pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2010 17:59

Ale jazda cały czas w to samo miejsce jest nudna i bezsensowna...jest wiele pięknych miejsc w Chorwacji...
Ja co roku w inne miejsce...
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 26.07.2010 21:08

Właściwie taki opis jak tutaj moglibyście przesłać do np.

Ministerstwo Turystyki
Ministarstvo turizma
Prisavlje 14, 10 000 Zagreb
tel.: +385 1 6169 180, fax: +385 1 6169 181
http://www.mint.hr/


Nie chodzi tutaj o jakieś odzyskiwanie pieniędzy, ale może jakies ostrzeżenie ze strony biura turystycznego, ocuciłoby włascicielkę tego apartamentu.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 26.07.2010 21:34

alessandro1977 napisał(a):Ale jazda cały czas w to samo miejsce jest nudna i bezsensowna...jest wiele pięknych miejsc w Chorwacji...
Ja co roku w inne miejsce...

Bezsensowna jest Twoja odpowiedź.
Dla Ciebie nudna, dla mnie nie. Spędzaj wakacje po swojemu ja będę spędzała po swojemu.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 27.07.2010 19:47

Aldonka napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Ale jazda cały czas w to samo miejsce jest nudna i bezsensowna...jest wiele pięknych miejsc w Chorwacji...
Ja co roku w inne miejsce...

Bezsensowna jest Twoja odpowiedź.
Dla Ciebie nudna, dla mnie nie. Spędzaj wakacje po swojemu ja będę spędzała po swojemu.

I właśnie o to chodzi... Ty sądzisz że jego jest bez sensu a On ze twoja bez sensu..może walka na piąchy?
Mag
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 17.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mag » 27.07.2010 20:15

W Chorwacji byłem trzy krotnie. Niestety po raz pierwszy w Marinie, dotarliśmy tam w nocy i mieliśmy podobną przygodę. Osoba, z którą uzgodniony bym dom przedstawiony na fotkach zakwaterowała nas zupełnie w innym miejscu. Naszczęście gospodarze nadrobili wielką uprzejmością i życzliwością. Następne podróże nie miały już takich niemiłych niespodzianek. Dostałem nauczkę, aby nigdy nie płacić w dniu przyjazdu...
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 27.07.2010 20:51

Mag napisał(a):W Chorwacji byłem trzy krotnie. Niestety po raz pierwszy w Marinie, dotarliśmy tam w nocy i mieliśmy podobną przygodę. Osoba, z którą uzgodniony bym dom przedstawiony na fotkach zakwaterowała nas zupełnie w innym miejscu.

Wygląda to na recydywę. 8O
Widać właścicielka apartanu pewno robiąc kolejno co roku ludzi w bambuko , wycwaniła się i z upływem lat już przestała świecić uprzejmością.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 27.07.2010 22:51

ja w tym roku płaciłem w dniu przyjazdu - dziwie sie ze tak wiele osob mowi aby nie placic w dniu przyjazdu - to kiedy płacić?

w zeszłym roku zapłaciłem w biurze podróży przed wyjazdem 6tyg. i to całość. I co ? na miejscu okazało sie że nie jest tak pieknie jak na zdjeciach ale da się życ chociaz juz było zaplacone, w tym roku dojechałem tez wieczorem, ale najpierw sprawdziłem co i jak i po aprobacie dokonałem płatności, zresztą w opisie na internecie było wyraxnie napisane że płatność w dniu prztyjazdu, zreszta wiel kwater ma taki tekst w opisie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2010 09:38

Aldonka napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Ale jazda cały czas w to samo miejsce jest nudna i bezsensowna...jest wiele pięknych miejsc w Chorwacji...
Ja co roku w inne miejsce...

Bezsensowna jest Twoja odpowiedź.
Dla Ciebie nudna, dla mnie nie. Spędzaj wakacje po swojemu ja będę spędzała po swojemu.


Może i moja wypowiedź jest bezsensowna...dla mnie jednak bezsensowne jest coś innego, bardziej ktoś...
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.07.2010 17:00

alessandro1977 napisał(a):
Aldonka napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):Ale jazda cały czas w to samo miejsce jest nudna i bezsensowna...jest wiele pięknych miejsc w Chorwacji...
Ja co roku w inne miejsce...

Bezsensowna jest Twoja odpowiedź.
Dla Ciebie nudna, dla mnie nie. Spędzaj wakacje po swojemu ja będę spędzała po swojemu.


Może i moja wypowiedź jest bezsensowna...dla mnie jednak bezsensowne jest coś innego, bardziej ktoś...



PLEASE PEACE!!!

Kazde z Was ma na swój sposób rację i jednoczesnie kazde z Was na swój sposób sie myli.
odpowiedż na pytanie czy warto jeździc w to samo miejsce czy lepiej w różne nie jest jednoznaczna. ilu ludzi, tyle charakterów i tyle zdan wiec przekomarzanie sie na forum chyba niczemu nie służy.

PEACE :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2010 17:08

Zgadza się...masz całkowitą rację tyle, że to nie ja rozpocząłem tę przepychankę...
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.07.2010 17:49

alessandro1977 napisał(a):Zgadza się...masz całkowitą rację tyle, że to nie ja rozpocząłem tę przepychankę...


Nie jest też wazne kto zaczał, jesli skupimy się na tym punkcie znów bedzie to samo.
Po prostu jako gentelman odpuść. Z szacunkiem dla kobiet. Dzieki :D
wyrwas
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyrwas » 28.07.2010 18:24

Witam, ja byłem teraz drugi raz w chorwacji, za każdym razem u rodziny polsko-chorwackiej. Przed wyjazdem radzę odwiedzic google i poczytac o apartamencie, który się chce wynając. Co do środków chigienicznych to raczej norma że papier i worki dostaje się tylko na start. Klimatyzacja raczej też jest płatna osobno. Co do nieuprzejmości właścicielki domu, jak najbardziej proponuje udac się do najbliższej IZBY TURYSTYCZNEJ która klasyfikuje i wydaje pozwolenia na wynajmowanie danego domu.
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2010 18:57

Papier i worki na start no standard ? Chyba żartujesz sobie...wypaliłeś jak Filip...
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.07.2010 22:59

wyrwas napisał(a):Witam, ja byłem teraz drugi raz w chorwacji, za każdym razem u rodziny polsko-chorwackiej. Przed wyjazdem radzę odwiedzic google i poczytac o apartamencie, który się chce wynając. Co do środków chigienicznych to raczej norma że papier i worki dostaje się tylko na start. Klimatyzacja raczej też jest płatna osobno. Co do nieuprzejmości właścicielki domu, jak najbardziej proponuje udac się do najbliższej IZBY TURYSTYCZNEJ która klasyfikuje i wydaje pozwolenia na wynajmowanie danego domu.
Pozdrawiam



Drobne nieporozumienie - papier i worki raczej w wyjatkowych przypadkach sa tylko na start, zwykle starczaja na dłuzej, jesli chodzi o opinie nikt nie dostarczy Ci lepszej niż forumowicze z tego forum, klima w wielu przypadkach jest dodatkowo płatna ale jest tez wiele kwater z klima w cenie - osobiscie dwa tyg. temu korzystałem z takiej choć płaciłem tylko 50eur za dobe - ale ja rezerwowałem w lutym, google? po co? wiele z kwater chorwackich ma filmiki na youtube - moj miał - mozna sprawdzić tu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wróciliśmy własnie z Mariny i...UWAGA!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone