Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wrócilem z CZarnogóry 2/07

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marco Polo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 24.05.2005
wrócilem z CZarnogóry 2/07

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco Polo » 04.07.2005 15:19

trasa Szczecin ,Monachium,Klagenfurt,Postojna,Pula,Dubrovnik, Ulicinj. Wrażenia super, Pobyt b.przyjemny. Proszę pytać chętnie podpowiem. Jak znajdę troche czasu napisze więcej.
iwona_73
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 16.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona_73 » 04.07.2005 17:34

Witam. Interesują mnie ceny kwater w Czarnogorze i ceny auto gazu. Prosze o garść informacji na ten temat.Pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 04.07.2005 18:08

Mnie natomiast kempingi, ceny na kempingach i w szczegolności ich porównanie z chorwackimi :D
asmsdg
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) asmsdg » 04.07.2005 18:28

Witam!!!

A ja będę wdzięczna za wszelkie informacje....wybieramy się do Czarnogóry pierwszy raz,chcemy jechać w ciemno...czy nie ma problemu w Ulcjin ze znalezieniem kwatery?...no i jakie ceny?...jedziemy od 1 sierpnia,wstępnie były trzy samochody,ale niestety zostaliśmy sami....nie poddajemy się,ale jesteśmy pełni obaw,...chętnie pogadamy na priv lub GG jeśli to możliwe.....Pozdrawiamy !!!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.07.2005 18:40

Jakbyś mógł coś napisać o czystości morza...no i plaż...słyszałem różnie skrajne opinie na ten temat....
pzdr
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 05.07.2005 06:54

iwona_73 napisał(a):Witam. Interesują mnie ceny kwater w Czarnogorze i ceny auto gazu. Prosze o garść informacji na ten temat.Pozdrawiam


Co do kwater mam informacje z II połowy czerwca (wróciłem 2 tyg temu). Ceny apartamentów od 5 EUR (ale raczej tylko w Ulcinj) do 10 EUR. W czerwcu były pustki jeśli chodzi o turystystów (przynajmniej porównując z Chorwacją), same miejscowe tablice rejestracyjne, ale szczyt sezonu własnie sie u nich teraz rozpoczyna :-)
Co do gazu - 0,47 EUR, stacja na pewno jest w Barze, co najmniej 2 w Podgoricy, co najmnien 2 na trasie Podgorica- Niksic, (te wszystkie widziałem) a poza tym podobno stacje też są w Bijelo Polje i w Herceg Novi.
pklimas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pklimas » 05.07.2005 08:11

Marco Polo napisał(a):trasa Szczecin ,Monachium,Klagenfurt,Postojna,Pula,Dubrovnik, Ulicinj. Wrażenia super, Pobyt b.przyjemny. Proszę pytać chętnie podpowiem. Jak znajdę troche czasu napisze więcej.


Witam.
Bylem w CG w zeszlym roku i ciekaw jestem czy zmienily ceny zywnosci - bo one sa takim ogolnym wskaznikiem inflacji. Pamietasz zatem ile kosztowalo 1 lub 1,5 litrowe piwo (Niksicko) oraz pieczywo (taka duza bula lub 7 malych sklejonych razem). Ile kosztowal parking przed plaza oraz ile placilo sie za parasol na plazy oraz po ile maja teraz Pb95. W 2004 bylo to odpowiednio
piwo 1,5 l - 1,5 e; bula 0,5 e; parking 1e; parasol 1,5 e;
pb95 0,97 e;

Piotr
Marco Polo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco Polo » 05.07.2005 09:46

Ceny kwater mam przedsezonowe.ja placilem 5E/os ale przez posrednika. W samym mieście apart. 5 os. za 30E. w sezonie pewnie z 10E drożej. Teraz nie bylo jeszcze ścisku ale podobno w sezonie jest tloczno/z opowiadań gospodyni/ Plaże strzeżone są codziennie czyszczone np.Copacabana. natomiast inne no niestety troche gorzej, ale nie tak strzsznie jak niektórzy piszą. czasami u nas widziałem gorsze.
Marco Polo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco Polo » 05.07.2005 10:06

ceny art. spoz. do przyjęcia, piwo Niksicko 2l - 1.35E pepsi 2l ok 5 zł. drogie jest tylko mieso i wędliny pozostałe nieznacznie roższe niż u nas ok 5-10%. mozna spoko wytrzymać. zaopatrzenie w sklepax b.dobre.woda w morzu czyściutka. ale w sierpniu może być tłoczno. no i warto wziąć zaopatrzenie od nas jeśli chodzi o wędliny i sery. w lodówce spoko mozna dowieżć nienaruszone.
Marco Polo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco Polo » 05.07.2005 15:21

NA COPACABANIE PARASOL+2 leżaki - 4E.parking gratis chleb duzy ok 2 zł.SZkoda sie rozpisywać o cenach bo nie są dużo wyższe od naszych.co do jazdy w ciemno w sierpniu no nie wiem podobno straszny tłok i może być problemik. My mieszkaliśmy w pobliżu plaży Copacabana. Może widoki nie byly bardzo malownicze bo to płaski teren ale kwaterka czyściutka, mili gospodarze, na pozegnanie nie obylo się bez praezentów na pamiątkę. Gospodyni piekła nam ciasteczka i placki. Ogólnie ludzie w CG są b.mili i przyjacielscy. Wszyscy tam sobie żyją spokojnie i powolutku, nie to co u nas. JAk ktoś poszukuje spokojnej kwatery do leniuchowania i blisko plaży to mogę podać tel.
iwona_73
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 16.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona_73 » 05.07.2005 18:07

[quote="Marco Polo"]NA COPACABANIE PARASOL+2 leżaki - 4E.parking gratis chleb duzy ok 2 zł.SZkoda sie rozpisywać o cenach bo nie są dużo wyższe od naszych.co do jazdy w ciemno w sierpniu no nie wiem podobno straszny tłok i może być problemik. My mieszkaliśmy w pobliżu plaży Copacabana. Może widoki nie byly bardzo malownicze bo to płaski teren ale kwaterka czyściutka, mili gospodarze, na pozegnanie nie obylo się bez praezentów na pamiątkę. Gospodyni piekła nam ciasteczka i placki. Ogólnie ludzie w CG są b.mili i przyjacielscy. Wszyscy tam sobie żyją spokojnie i powolutku, nie to co u nas. JAk ktoś poszukuje spokojnej kwatery do leniuchowania i blisko plaży to mogę podać tel.[/quote]

Prosze o namiary na kwaterę na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuje
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2005 19:01

Marco Polo napisał(a):trasa Szczecin ,Monachium,Klagenfurt,Postojna,Pula,Dubrovnik, Ulicinj. Wrażenia super, Pobyt b.przyjemny. Proszę pytać chętnie podpowiem. Jak znajdę troche czasu napisze więcej.

A mnie interesuje jak z Puli (na końcu Istrii) dostałeś się do Dubrovnika.
Magistralą wzdłuż Adriatyku, czy może promem?
Pozdrawiam.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 05.07.2005 19:27

No to ja miałem szczęście. Byłem na Copacabanie 20 czerwca (poniedziałek). Żadnych opłat nie było za parasole i leżaki. Kolejny plus wypoczynku poza sezonem, a może tylko w poniedziałki tak jest? No i rzeczywiście czysto.
A sama copacabana to tysiące parasoli ciągnące się przez setki metrów. Tak jak juz gdzieś wczesniej wspomniałem ja jednak wole małe plaże na Hvarze....
A jeśli chodzi o piwo to włąściciel apartamentu w którym mieszkaliśmy dał nam na wymiane cały transporter pustych butelek Niksicko. Kupiliśmy w "diskoncie picia" cały transporter NIksicka, wypiliśmy je i zwróciliśmy pusty transporter właścicielowi. Dzięki temu piwo kosztowało 6,25 EUR/ 20 szt czyli ok 1,25zł/szt
dzidas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzidas » 05.07.2005 20:14

Marco Polo napisał(a):NA COPACABANIE PARASOL+2 leżaki - 4E.parking gratis chleb duzy ok 2 zł.SZkoda sie rozpisywać o cenach bo nie są dużo wyższe od naszych.co do jazdy w ciemno w sierpniu no nie wiem podobno straszny tłok i może być problemik. My mieszkaliśmy w pobliżu plaży Copacabana. Może widoki nie byly bardzo malownicze bo to płaski teren ale kwaterka czyściutka, mili gospodarze, na pozegnanie nie obylo się bez praezentów na pamiątkę. Gospodyni piekła nam ciasteczka i placki. Ogólnie ludzie w CG są b.mili i przyjacielscy. Wszyscy tam sobie żyją spokojnie i powolutku, nie to co u nas. JAk ktoś poszukuje spokojnej kwatery do leniuchowania i blisko plaży to mogę podać tel.

Jeśli można to ja też poproszę namiary kwatery adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr.
ciciak
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 10.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciciak » 05.07.2005 21:58

Też bym prosił na wyjazd pod koniec września, po sezonie może będzie wolna: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
wrócilem z CZarnogóry 2/07
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone