Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem wczoraj z Makarskiej - pytajcie!!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bestia75
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bestia75 » 06.08.2008 07:44

Jeszcze jedna rada.Jadąc z Oskarem autokarem zatrzymacie się najprawdopodobniej w Czechach w Lechowicach na jakieś jedzonko.Taki dłuższy postój.Będzie tam w pobliżu kilka restauracji.Warto miec ze soba korony bo płacąc złotówkami nasi południowi sąsiedzi tak przeliczają kurs jakby ich edukacja matematyki zakończyła się na poziomie czwartej klasy szkoły podstawowej.Oczywiście na swoją korzyść:))Za potrawę która w karcie kosztowała 120 koron policzono mi 24 zł!!Rozbój w biały dzień.Identyczną cenę 25 zł kazano tez zapłacic dwóm parom których rachunki wynosiły odpowiednio 130 oraz.....170 koron!!!Żadnej logiki!!!Wiec lepiej zakupić trochę koron i mieć święty spokój.Pozdrawiam
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 11.08.2008 20:57

:cry: Tylko siedem postów w temacie, który można było załatwić jednym? Słabo. Za rok postaraj się bardziej.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 11.08.2008 21:33

Waldis napisał
icon_cry.gif Tylko siedem postów w temacie, który można było załatwić jednym? Słabo. Za rok postaraj się bardziej.

Nie rozumiem czemu się czepiasz odpowiedzi bestii75. Mimo tego, że nie wybieram sie w tym roku na wczasy do Makarskiej uważam, ze odpowiada konkretnie i rzeczowo :!: A może właśnie Ty nabijasz sobie posty :?: :wink:
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 11.08.2008 21:40

konosks
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) konosks » 09.08.2011 17:57

Witam, czy ktoś ostatnio wyjeżdżał z BP Oskar? jak tak to poproszę o jakąś małą relację:)
podajgarnek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 08.10.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) podajgarnek » 08.10.2012 10:16

konosks napisał(a):Witam, czy ktoś ostatnio wyjeżdżał z BP Oskar? jak tak to poproszę o jakąś małą relację:)


Byłem w tym roku, skorzystałem z oferty 9 noclegów w pokoju i byłem bardzo zadowolony, jedynym mankamentem chyba była podróż - niedziałające toalety w autokarach w obie strony, na szczęście autobus zatrzymywał się co około 4 godziny na przerwę (raz dłuższą raz krótszą, ale zawsze minimum 15 minut). Niestety w drodze powrotnej biuro nie wiedziało jak zorganizowac przesiadki i wraz z moją dziewczyną zostaliśmy na lodzie w Katowicach, mieliśmy wykupione wakacje z wyjazdem i przyjazdem do Krakowa a w Katowicach okazało się, że musieliśmy wracać na własną rękę do Krakowa, tak więc za powrót duży minus dla tego biura. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania to chętnie odpowiem :)
adi_tiger
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 04.07.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) adi_tiger » 21.11.2012 12:07

konosks napisał(a):Witam, czy ktoś ostatnio wyjeżdżał z BP Oskar? jak tak to poproszę o jakąś małą relację:)

W tym roku byłem w Makarskiej w sierpniu.
Ogóle wyjazd jak najbardziej na plus. W internecie naczytałem się duuuzo negatywnych opinii na temat apartamentów w Makarskiej czy obsługi biura Oskar, bądź problemów z autokarami.

A wiec: Jeśli chodzi o organizację podróży do Chorwacji wyjazd z Cieszyna o 16:00, okolo 19:00 przerwa przed granicą Austriacką na obiad/kolację (posiłek z colą wychodził około 15 zł - warto mieć Korony) no i podróż dalej, przerwy co 3-4 godziny (przypominam w Austrii toalety płatne 0,50 euro - bo dużo ludzi się dziwiło) na miejscu byliśmy około godz 10-11.
Jeśli chodzi o organizację rezydencką to 2 panie bez problemów, natomiast pan wydawał się ze pracuje tam z musu, nie dało się z nim pogadać czy załatwić cokolwiek. Reszta bez problemów.
Jeśli chodzi o powrót to wyjazd był około godz. 21. W tym biurze Oskara było miejsce na schowanie bagaży + prysznic przed podróżą. W Cieszynie byłem punkt 12.
Jeśli chodzi o Oskara polecam gorąco - cudów nie ma, ale za taką cenę byłem zadowolony. Zdecydowanie mogę dać 5/5. Na pewno w tym roku ponownie skorzystam z ich oferty.

Acha, jako ciekawostkę dodam że w tamtym roku jak byłem jechało chyba 5 autokarów na raz.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Wróciłem wczoraj z Makarskiej - pytajcie!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone