Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Basia555
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2013
Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basia555 » 04.06.2013 12:32

Na długi weekend wybraliśmy się pierwszy raz na Pag. Wyspa trochę księżycowa,ale widoki przepiękne,woda w morzu jeszcze trochę zimna,no ale w końcu to maj, a nie lipiec czy sierpień. Mieszkaliśmy u polskiej rodziny,warunki świetne,a ludzie sympatyczni.Śmiało mogę polecić Pag. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.06.2013 12:43

:-)

Wybieramy się na Pag w lipcu, stąd 2 pytania:
Gdzie są dobre lody w Pagu na Pagu? Bo ostatnio na nabrzeżu źle trafiliśmy (byliśmy tylko 1 dzień na wyspie) ;-)
Czy jechałaś może szutrową drogą wkoło Paszkiego Zaljewu? Jeśli tak, to czy załatali już tę wielką dziurę między Sv. Marko a Sv. Duch?
Naturalnie "zazdraszczam" długiego weekendu ;-)
Basia555
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basia555 » 04.06.2013 13:11

Mnie najbardziej smakowały lody LEDO na paszkim ryneczku.Jeśli chodzi o dziurę to mnie mam pojęcia,gdyż dojeżdżaliśmy tylko do plaży Sv Marija. Na Sv Ducha jezdziliśmy drogą na Novaliję...Miłego pobytu życzę.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.06.2013 13:27

Bardzo dziękuję :-)
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 05.06.2013 09:57

Mogę poprosić o namiary na kwaterkę, w sierpniu prawdopodobnie pojedziemy na Pag. rozumiem, że byliście w mieście Pag? możesz wysłać na Pw albo emaila dzięki z góry :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.06.2013 11:04

Jeśli mogę dołączę się do tematu. Przepraszam autorkę!

Jeżeli ktoś szuka apartamentów na odludziu, to mam namiary na dom w bardzo maleńkiej osadzie Sv. Marko nad Paszkim Zaljevem (za Bosaną i Sv. Mariją). Jedziemy tam w lipcu. Jeden apartament wyremontowany w tym roku, drugi w ubiegłym. Piszę, bo właściciel nie ogłasza się na najbardziej popularnych stronach z apartamentami, zdobycie bezpośrednich namiarów wymagało trochę wysiłku, tylko jedno z mieszkań jest już u pośredników, ale oczywiście dużo drożej. Zaznaczam, że nie byłam tam jeszcze, więc nie sprawdziłam na miejscu. Dojazd szutrówką, więc generalnie raczej dla miłośników zadoopii. Nie ma sklepu (najbliższy w Pagu - Vodicach chyba albo w centrum market) ani knajpy (najbliższa w Bosanie).
Niektóre terminy letnie chyba jeszcze wolne.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać na maila.


EDIT: Już stamtąd wróciłam. :D Tutaj relacja: od-pagu-po-dubrovnik-czyli-dalmacja-2013-t43083.html
Ostatnio edytowano 21.04.2014 19:06 przez Mikromir, łącznie edytowano 2 razy
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 05.06.2013 13:52

To ja poproszę namiary na PW.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.06.2013 14:50

wos71 napisał(a):To ja poproszę namiary na PW.


Poszło.
sonia_a
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sonia_a » 05.06.2013 21:43

Mogę prosić o namiary.
sonia_a
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sonia_a » 06.06.2013 09:26

Dziękuję Mikromir :)
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 06.06.2013 09:52

Mikromir napisał(a):
wos71 napisał(a):To ja poproszę namiary na PW.


Poszło.



Hvala Ljepa. :D
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 06.06.2013 09:59

Mikromir napisał(a):Jeśli mogę dołączę się do tematu. Przepraszam autorkę!
Jeżeli ktoś szuka apartamentów na odludziu, to mam namiary na dom w bardzo maleńkiej osadzie Sv. Marko nad Paszkim Zaljevem (za Bosaną i Sv. Mariją). Jedziemy tam w lipcu. Jeden apartament wyremontowany w tym roku, drugi w ubiegłym. Piszę, bo właściciel nie ogłasza się na najbardziej popularnych stronach z apartamentami, zdobycie bezpośrednich namiarów wymagało trochę wysiłku, tylko jedno z mieszkań jest już u pośredników, ale oczywiście dużo drożej. Zaznaczam, że nie byłam tam jeszcze, więc nie sprawdziłam na miejscu. Dojazd szutrówką, więc generalnie raczej dla miłośników zadoopii. Niektóre terminy letnie chyba jeszcze wolne.


ja też poproszę
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.06.2013 14:00

wos71 napisał(a):Hvala Ljepa. :D


Molim :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.06.2013 15:08

atolek napisał(a):ja też poproszę


Dotarło?
Tomek76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek76 » 19.08.2013 19:37

proszę o namiary,
będę wdzięczny, szukamy czegoś już sporo czasu a to co tu zobaczyliśmy na temat Sv. Marko nad Paszkim jest super, czy możemy prosić namiary na apartamenty w tej miejscowości pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone