Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grexx
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grexx » 23.03.2010 11:11

witam
chcialbym prosic "marta_h_" o kontakt w sprawie kwatery u pani uli. na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
pozdrawiam
kaska_b
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaska_b » 06.05.2010 14:40

Witam,
też proszę o jakieś namiary na kwatere w Baska Voda u Pani Uli, ulica Mestrovica 5, o której tak pozytywnie wypowiadała się "marta"
Pozdrawiam,
Kaśka
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 06.05.2010 14:51

kaska_b napisał(a):Witam,
też proszę o jakieś namiary na kwatere w Baska Voda u Pani Uli, ulica Mestrovica 5, o której tak pozytywnie wypowiadała się "marta"
Pozdrawiam,
Kaśka


Przecież masz namiary :roll:
marta_h_ napisał(a): apartamenty u Pani ULI na ulicy Mestrovica 5 w Baska Voda można tam pisać e-maila pani Ula szybko odpisuje: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
julkla
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) julkla » 24.08.2010 08:03

Ja też bardzo proszę
Novi2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Novi2 » 10.09.2010 14:29

Mam jedno krótkie pytanie
u kogo kupowałaś prosek?
Nie wszędzie jest to takie samo wino więc szukam "pewniaka"
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 20.09.2010 13:18

Ja mogę polecić apartamenty u pani Any :D
http://www.apartment-mateo.com/
jarobert11
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarobert11 » 06.02.2011 07:42

marta_h_ napisał(a):Witajcie
Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za wszystkie rady przed wyjazdem, zawsze mogłam na was liczyć. Tyle dni spędzonych na forum, a tu wakacje przeleciały w mgnieniu oka i tylko piękne wspomnienia pozostały. Byłam przez 10 dni w Baśka Voda. Było naprawdę pięknie. Byliśmy w super apartamencie u p. Uli - Polki. Gospodarze byli wspaniali, co wieczór częstowali winem i nie tylko można było posiedzieć i porozmawiać i wielu ciekawych rzeczy o Chorwacji się dowiedzieć. Polecam apartamenty u Pani ULI na ulicy Mestrovica 5 w Baska Voda można tam pisać e-maila pani Ula szybko odpisuje: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Co do samej Chorwacji to oczywiście przepięknie nie będę się tutaj powtarzać. Baska Voda bardzo nam odpowiadała. Była dla nas wystarczająca pod względem wieczornych wypadów można było posiedzieć w barze na plaży czy potańczyć. Jeżeli ktoś woli dyskoteki to raczej nie polecam ale bary i przytulne knajpki na plaży nas zachwyciły. Gusta oczywiście są różne ale my jednak woleliśmy stołować się w domu, jeżeli dobrze przygotuje się wszystko przed podróżą to gotowanie nie zajmuje wiele czasu potem na miejscu. Plaża piękna z drobnymi kamyczkami także wystarczyła karimata żeby wygodnie poleżeć, przydał się także parasol bo było bardzo gorąco. Dogadywaliśmy się bez problemu po polsku i szczerze powiedziawszy to po angielsku czy niemiecku było się gorzej dogadać jak po polsku. Byliśmy na wycieczce na wyspie Hvar i Brac z samej wycieczki nie byliśmy jakoś szczególnie zadowoleni ale to oczywiście także kwestia gustu ale bardzo podobał się nam powrót i świetna zabawa na statku oczywiście po wypiciu sporej ilości wina :oops: Poza tym pływaliśmy skuterem wodnym co serdecznie polecam bo wrażenia są wielkie, znajomi byli także zadowolenia bardzo z lotu ze spadochronem ciągniętym za łodzią. Z wyjazdu jesteśmy bardzo zadowoleni, poznaliśmy tam także wspaniałych ludzi. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania chętnie pomogę.
Pozdrawiam
Marta :D

DZIĘKI MARTA ZA NAMIARY !WŁAŚNIE ZAREZERWOWAŁAM APARTAMENT U PANI ULI.MOŻE NAPISZESZ COŚ WIĘCEJ ,CHĘTNIE POCZYTAM :)NAPISZ JAK Z DOJŚCIEM DO NAJBLIŻSZEJ PLAŻY.PODKREŚLAM ZE DO CHORWACJI JEDZIEMY PIERWSZY RAZ:)
POZDRAWIAM AGNIESZKA
Waldii77
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.09.2010
Dzięki za namiary:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldii77 » 25.02.2011 11:48

Witam
Dzięki również za namiary do Pani Uli; notabene okazało się ze Pani Ula pochodzi z bardzo bliskich stron...:)A wybieramy się we wrześniu-oby pogoda tylko dopisała.I pojazd! :roll: Pozdrawiam
agary35
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1281
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agary35 » 25.02.2011 19:07

Byliśmy w ubiegłym roku u Pani Uli. Wrażenia pozytywne kwatera czysta i zadbana wszystko ok.
Taki mieliśmy widok z balkonu.
jarobert11
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarobert11 » 26.02.2011 06:59

agary35 napisał(a):Byliśmy w ubiegłym roku u Pani Uli. Wrażenia pozytywne kwatera czysta i zadbana wszystko ok.
Taki mieliśmy widok z balkonu.

DZIĘKI ZA FILMIK :D .JAK JESZCZE COŚ NAPISZESZ LUB JAKIEŚ ZDJĘCIA ,TO BĘDĘ SZCZĘŚLIWA :) JADĘ DO PANI ULI 10 CZERWCA.JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.
agary35
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1281
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agary35 » 26.02.2011 10:03

W tym terminie co Ty będzie tam również mój kolega z Krakowa błękitnym Kia cee'd SW, któremu poleciłem Panią Ulę. W tym roku też chcieliśmy być jej gośćmi lecz nie mogliśmy dopasować apartamentów dla dwóch rodzin w tym samym terminie (jedziemy do Breli)
Co do okolicy:
- 350m do plaży spacerek uliczką w dół
- 200m do Keruma
- do centrum również blisko
- stragan z tanim winem deptakiem przy plaży w stronę Makarskiej
- uroczy spacer deptakiem w kierunku Breli około 1h
Zdjęcia zamieszczę jak będę miał więcej czasu.
Pozdrów mojego kolegę Marcina od KR grupy śląskiej (Adam) - będzie zdziwiony. :D
agary35
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1281
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agary35 » 26.02.2011 12:30

Dom
Obrazek
Parking
Obrazek
Plaża
Obrazek
Obrazek
Stoiska z trunkami
Obrazek
Kerum
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jarobert11
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 02.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarobert11 » 26.02.2011 15:11

agary35 napisał(a):W tym terminie co Ty będzie tam również mój kolega z Krakowa błękitnym Kia cee'd SW, któremu poleciłem Panią Ulę. W tym roku też chcieliśmy być jej gośćmi lecz nie mogliśmy dopasować apartamentów dla dwóch rodzin w tym samym terminie (jedziemy do Breli)
Co do okolicy:
- 350m do plaży spacerek uliczką w dół
- 200m do Keruma
- do centrum również blisko
- stragan z tanim winem deptakiem przy plaży w stronę Makarskiej
- uroczy spacer deptakiem w kierunku Breli około 1h
Zdjęcia zamieszczę jak będę miał więcej czasu.
Pozdrów mojego kolegę Marcina od KR grupy śląskiej (Adam) - będzie zdziwiony. :D

ZDJĘCIA CUDOWNE, AŻ DECH ZAPIERAJĄ :D.NAWET PRZEZ MYŚL MI NIE PRZECHODZI ŻE MOGŁABYM JECHAĆ DO INNEGO KRAJU.
.JAK TYLKO SPOTKAM MARCINA TO ZARAZ GO POZDROWIĘ(OD ADAMA Z GRUPY ŚLĄSKIEJ).
POZDRAWIAM AGNIESZKA :)
agary35
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1281
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agary35 » 26.02.2011 18:05

Polecam rejs Bibe
mikokrak
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikokrak » 28.02.2011 13:16

agary35 a czy możesz podrzucić jeszcze fotki ze środka apartamentu ??
Z góry dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone