Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartekpro1
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartekpro1 » 07.07.2017 10:31

a jak bym chciał na brele pojechac jest tam gdzies parking czy płatny ?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 07.07.2017 12:49

W Breli z darmowymi parkingami ciężko. Jest spory parking niedaleko plaży punta rata ale tam za cały dzień kasowali bodajże 80 kun.
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 08.07.2017 10:14

Dawigs napisał(a):
kibic hr napisał(a):...Jedna uwaga-nie ma już marketu Kerum a zamiast niego jest tam Tommy.

A przy wjeździe od Makarskiej po lewej stronie jest nowy Studenac z parkingiem na dachu, którego nie ma na Google street.


Rozumiem, że ten Studenac jest w Baśce? wyjazd na Makarską?
Majek07
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majek07 » 08.07.2017 14:40

Tak, ten market jest w Baśce przy wyjeździe do Makarskiej naprzeciwko Tommego a przy promenadzie jest konzum.
eStefan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 14.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eStefan » 09.07.2017 08:59

Na street view nie ma go, ale na zdjęciach satelitarnych jest:

43.354124,16.955759

Z tego studenaca do centrum czy nawet na plaże jest kawałek dość spory. Powrót pod niezłą górke.
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 17.07.2017 19:57

Witam was wszystkich w tym roku 3 sierpnia jadę z dziewczyna i jej siostra docelowo Makarska ale znajomy mi odradza ze tam są dzikie tłumy ;D i moje pytanie czy w Baśka Voda jest troche mniej ludzi?;P czy wieczorami są jakieś imprezy czy nocą żyje miasto ? I czy znajdziemy nocleg w ciemno ? Pozdrawiam
No_Name
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) No_Name » 31.08.2017 13:05

gosiiiaaczek napisał(a):Witam . Byl ktos w apartamencie Tonka przy ulicy Put Kapelice 42 ??
Jakies opinie ??


Hej Gosiu! Byliśmy tam w zeszłym tygodniu w apartamencie nr 3. Pierwsze wrażenie z zewnątrz: bez szału, oddany parter, góra w przyszłości będzie rozbudowywana.
Sam apartament mogę polecić! Duże pokoje, bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Wszystko tak jak na zdjęciach na bookingu :)
Fela
Croentuzjasta
Posty: 138
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 20.04.2018 11:59

Ja ze względu na rodzinkę w sierpniu 3 raz jadę do Baski Vody. Najważniejsze, że jest co robić - córy się nie nudzą, jest gdzie chodzić. W zeszłym roku byliśmy w Promajnie i też gorąco polecam - zdecydowanie mniej ludzi ale też mniej rozrywek.
Fakt w szczycie sezonu są tłumy, woda nie jest tak przejrzysta jak np w czerwcu ale za to dużo cieplejsza. Dla mnie priorytetem jest odległość od plaży, a niestety kwatery oddalone o ok 300 m są dla nas dosyć męczące..zwłaszcza, że zawsze pod górkę:-)
W tym roku mamy rezerwację na Obala Sv. Nikole i mam nadzieję, że się nie zawiedziemy.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 20.04.2018 16:33

My w zeszłym roku rowniez byliśmy w Baśce z 3 letnim dzieckiem i tez polecamy. Jest co robic, wszędzie blisko, podejścia pod górke łagodne. Nasz młody miał tyle atrakcji ze czasami nie bylismy w stanie za nim nadążyć....
Jesli w tym roku pojedziemy to drugi raz z rzędu wybieramy Baśke Vode. Wczesniejsze wyjazdy do Cro bez dziecka byly do innych miejscowości :oczko_usmiech:
kacperwo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperwo » 11.06.2018 22:23

Witam!

A ja mam takie pytanko do Was.

Wybieram się do Baška Voda z Dziewczyną,

Ktoś tam już był? Polecacie jakieś restauracje, fajne miejsca, dyskoteki?

Ile trzeba liczyć na samo życie na 10 dni? Nie liczę tutaj noclegu i dojazdu.

Z góry dzięki za pomoc!
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 12.06.2018 19:13

kacperwo napisał(a):Witam!A ja mam takie pytanko do Was.Wybieram się do Baška Voda z Dziewczyną,Ktoś tam już był?

Myślę, że raczej nikt :lol: . Pojedziesz tam jako pierwszy, i po powrocie opiszesz, co i jak :wink: :papa:
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 12.06.2018 20:14

kacperwo napisał(a):Witam!

A ja mam takie pytanko do Was.

Wybieram się do Baška Voda z Dziewczyną,

Ktoś tam już był? Polecacie jakieś restauracje, fajne miejsca, dyskoteki?

Ile trzeba liczyć na samo życie na 10 dni? Nie liczę tutaj noclegu i dojazdu.

Z góry dzięki za pomoc!


W Baskiej Vodzie mnóstwo knajpek i restauracji jest wzdłuż plaży - jak byłem tam w 2015 roku to bardzo dobrze wspominamy Ristorante Karlo.
"Żabi skok" jest do Splitu gdzie warto Pałac Dioklecena, pod nosem bedziecie mieli Sv. Jure, Makarską a niedaleko też jest Bośnia gdzie warto skoczyć do Mostaru czy Medugorie.
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 13.06.2018 12:03

kacperwo napisał(a):Witam!

A ja mam takie pytanko do Was.

Wybieram się do Baška Voda z Dziewczyną,

Ktoś tam już był? Polecacie jakieś restauracje, fajne miejsca, dyskoteki?

Ile trzeba liczyć na samo życie na 10 dni? Nie liczę tutaj noclegu i dojazdu.

Z góry dzięki za pomoc!

Hej. Ja jadę do Breli z dziewczyną. Jedziemy we dwoje i mamy podobne potrzeby jak Wy, odnośnie wczasów. Kiedy jedziecie? Moze jakieś wspolne piwko?
kacperwo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperwo » 13.06.2018 22:04

My już jesteśmy :) Na 10 dni. A Wy?
kacperwo
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacperwo » 14.06.2018 10:13

Szybka relacja z dwóch dni narazie:

Witam :)

Pogoda piękna. Grzeje niemiłosiernie.

Ludzi są, ale nie za dużo. Wszędzie jest oddech

Piwko w restauracji 15 kun.
Obiadek w zależności od upodobań, ale spokojnie 20-30 zł na osobę.

My mamy nocleg z widokiem na morze za 35€ od pary, ale rezerwowalismy w grudniu.
:)

Czekam tylko na mecz Polaków!!! :D

Fajny ryneczek z lokalnymi owocami i warzywami. Ceny jak w naszym warzywniaku, ale za to smak z kosmosu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone