Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.12.2015 00:44

Jeśli jest taka opcja to zmienić termin wyjazdu, w czerwcu ceny są sporo niższe :wink:

Co do ap. u P Uli, dysponuje ktoś zdjęciami na których widać dojście do plaży, jak to jest daleko ( albo mapka google ) ?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 13.12.2015 01:18

Nie jestem pewny co do adresu apartamentu pani Uli-wydaje mi się ,że to ulica Mejstrovicia. Jeśli tak to najlepiej do plaży najlepiej będzie dojść ulicą Radicia. Ta ulica oraz ulica Triceste z której skręca się na Majstrovicia są na google street. Z tej lokalizacji blisko jest do sklepu TOMMY i niedaleko powinien być już otwarty Studenac-latem go budowali.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.12.2015 01:49

To jest spory kawałek od plaży
My ze względu na dzieciaki które co chwilę po coś biegają do ap. szukamy czegoś zdecydowanie bliżej plaży.
Jeśli ma ktoś namiary na ap. bliżej plaży to będę wdzięczny :wink:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 13.12.2015 10:26

W Baskiej Vodzie bardzo blisko do plaży jest z apartamentów przy ulicy Podluka-jednak żeby dojść na plażę trzeba przejść dosyć ruchliwą ulicę i nie wiem czy to dobre wyjście przy stale kręcących się dzieciach. Baska Voda jest tak ukształtowana,że większość apartamentów jest położona w oddaleniu od plaży.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 13.12.2015 15:07

My w sierpniu byliśmy w tym miejscu http://www.gdjenamore.com/appartamenti- ... avka-8636/ do plaży jakie 5 minut, więc nie było problemem chodzić po kilka razy, fakt, że trochę pod górkę, ale nie jakoś tragicznie. Byliśmy z dziećmi 4,6 lat, polecam to miejsce
Płaciliśmy 70E za apartament - 2 podwójne łóżka, aneks kuchenny, łazienka, klima, wifi, widok na morze
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 18.12.2015 21:32

MeggiW napisał(a):Baśka Voda - lipiec 2014r. - nasz debiut w Chorwacji u p.Uli. Polecam miejscowość - pięknie, choć tłoczno, ale nam to w ogóle nie przeszkadzało. Mnóstwo rodaków, czasami miałam wrażenie, że jestem w Polsce :D

od 25 lipca 2015 Tucepi - zobaczymy czy się nie rozczaruję. Zazwyczaj pierwsze wrażenie jest u mnie długotrwałe i ciężko mi się przestawić



jakiś namiar na nocleg w BV? :)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.12.2015 21:45

monia1907 napisał(a):My w sierpniu byliśmy w tym miejscu http://www.gdjenamore.com/appartamenti- ... avka-8636/ do plaży jakie 5 minut, więc nie było problemem chodzić po kilka razy, fakt, że trochę pod górkę, ale nie jakoś tragicznie. Byliśmy z dziećmi 4,6 lat, polecam to miejsce
Płaciliśmy 70E za apartament - 2 podwójne łóżka, aneks kuchenny, łazienka, klima, wifi, widok na morze


Czy na plażę chodziliście tą uliczką
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 18.12.2015 22:52

Tak to jest uliczka,którą się dochodzi do tego apartamentu-wiem bo my dziennie przechodziliśmy koło niego wspinając się wyżej na ulice Naputica. Od niego faktycznie nie jest daleko do plaży-trzeba jednak uważać przy przechodzeniu przez ulicę,która prowadzi w jedną stronę do centrum a w drugą do Breli. Z tego co widziałem to do tego apartamentu nie ma bezpośredniego podjazdu samochodem-parking jest na górze.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.12.2015 23:17

Ma ktoś może jakąś fotkę z apartamentów na której widać jak daleko jest do plaży ?
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 03.02.2016 14:03

Witam wszystkich,

Czy u polecanej tutaj p. Uli jest możliwość wynajęcia apartamentu dla 2 osób, ile płaciliście za wynajem (jak ktoś był w 2 osoby).
Czy ktoś próbował i jest możliwe wykupienie śniadań i obiadokolacji w Baśce...
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1378
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 03.02.2016 16:10

U Pani Uli jest na parterze apartmen 2 + 1. Kwaterka bardzo malutka nawet dla dwóch osób ale da się zmieścić. Jest mała sypialnia, ślepa kuchnia, balkon oraz nawet duża łazienka. Plusy to klimatyzacja, internet i cena. Przed balkonem było duże drzewo, które dawało cień i pod którym można było usiąść. Ponieważ brakowało miejsc parkingowych gospodarze w 2014 planowali drzewo wyciąć i zrobić parking. W 2014 było miejsce przy domu na 2 samochody. Z tego powodu my parkowaliśmy u znajomych naszych gospodarzy obok sklepu Tommy. Pani Ula i jej mąż to przemili i pomocni ludzie. Do plaży jest ok 400 metrów większość niezbyt stromą jak na warunku Baski Vody ulicą Radica. Dopiero na Mestrovica zaczyna się pas dla samolotów pionowego startu :D
Dorośli bez problemu dadzą radę.
Co do obiadów to się nie wypowiem. My gotowaliśmy sami okazjonalnie korzystając z restauracji.

Pozdrawiam życząc udanych poszukiwań.
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 03.02.2016 20:34

Dzięki za odpowiedź, znalazłem Twoją relację i sobie poczytam...
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 17.07.2016 17:51

Witam.

Właśnie zakończyliśmy z rodzinką nasz drugi pobyt w Baska Voda po kilkuletniej przerwie. Jako że często korzystam z rad forumowiczów, chętnie też podzielę się uwagami.
Wakacje oczywiście się udały, natomiast kilkoma rzeczami byliśmy mocno zdegustowani.

Przede wszystkim byliśmy mocno zdegustowani liczbą ludzi. Mimo że to początek lipca, czasami człowiek czuł się jak w Mielnie.
Ceny były zdecydowanie wyższe niż w okolicznych miejscowościach (może poza Brelą).
Wszędzie na plaży płatne toalety i prysznice! (również w "dzielnicach" Baski
Byliśmy już wiele razy w Chorwacji ale dawno nie jedliśmy tak słabych lodów i arbuzów.

Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się jeszcze jakichś innych informacji to proszę pytać.

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.07.2016 18:16

barkley10 napisał(a):Witam.
Wakacje oczywiście się udały, natomiast kilkoma rzeczami byliśmy mocno zdegustowani.

Przede wszystkim byliśmy mocno zdegustowani liczbą ludzi. Mimo że to początek lipca, czasami człowiek czuł się jak w Mielnie.

Z różnych przyczyn wypadły inne kierunki turystyczne i sporo osób wybrało w zamian Chorwację.
Delikatesy
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 20.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Delikatesy » 17.07.2016 18:27

barkley10 napisał(a):Witam.

Właśnie zakończyliśmy z rodzinką nasz drugi pobyt w Baska Voda po kilkuletniej przerwie. Jako że często korzystam z rad forumowiczów, chętnie też podzielę się uwagami.
Wakacje oczywiście się udały, natomiast kilkoma rzeczami byliśmy mocno zdegustowani.

Przede wszystkim byliśmy mocno zdegustowani liczbą ludzi. Mimo że to początek lipca, czasami człowiek czuł się jak w Mielnie.
Ceny były zdecydowanie wyższe niż w okolicznych miejscowościach (może poza Brelą).
Wszędzie na plaży płatne toalety i prysznice! (również w "dzielnicach" Baski
Byliśmy już wiele razy w Chorwacji ale dawno nie jedliśmy tak słabych lodów i arbuzów.

Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się jeszcze jakichś innych informacji to proszę pytać.

Pozdrawiam

W tym roku w Mielnie jest drożej
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone