Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 29.08.2015 08:45

To napisz gdzie mozna dobrze zjesc i ktorych lokali unikac. I dlaczego na priv? Podziel sie wiedza na forum, skorzysta z tego wiecej osob.
A teraz w Baskiej dalej tlumy ludzi. Czy kiedys sezon sie tu skonczy?
Pako_1988
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.08.2015
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pako_1988 » 29.08.2015 11:43

Ja wyruszam jutro, jeśli możesz to podziel się przydatnymi informacjami, lokale, plaża itd.....
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.08.2015 16:57

jest wiele wątków o BV z przydatnymi informacjami o setek rodaków / cromaniaków tam jeżdżących co roku, po co kolejny?
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 31.08.2015 12:12

Zaproponowałam priv, bo może kogoś zainteresuje wypoczynek w Baskiej Vodzie z dzieckiem :) tylko pod tym kątem mogę opisać, dlatego napisałam szczegóły mojego wypoczynku, nie opiszę nocnego życia i knajpek z barami z alkoholem niestety ...

ale w takim razie potem opiszę Baską Vodę, plażę itp. - byłam tam pierwszy raz i wybrałam miejscowość tak zwanie palcem po mapie :)
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 25.09.2015 14:25

Trochę moich fotek z miejscowości Baska Voda.
Załączniki:
DSCF0313.JPG
DSCF0228.JPG
DSCF0298.JPG
DSC_0176.JPG
DSCF0200.JPG
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 25.09.2015 14:31

I plaża - nie było tak źle, siedzieliśmy na normalnym kocu i nie było dyskomfortu siedzenia na kamykach.
Załączniki:
DSCF0182.JPG
DSC_0189(1).JPG
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 25.09.2015 14:40

Witam
fotki fajne ale to fokarium :mrgreen: na plaży to masakra 8O :papa:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 25.09.2015 15:23

To jest zdjęcie plaży centralnej-nigdy tam nie plażowaliśmy ale chyba jest najdogodniejsza dla małych dzieci. Leży w zatoczce i dość długo jest płytko i zawsze była mocno oblegana. Na szczęście to nie jedyna plaża w Baskiej Vodzie-ciągną się bądż w stronę Breli -np Podluka a moim zdaniem znacznie ładniejsze są w stronę Promajny. Im dalej od centrum tym spokojniej -byłem tam już dwa razy z rzędu i już się skrobię w głowę jak tu coś odłożyć by pojechać tam jeszcze raz-ewentualnie Promajna lub Tucepi.
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Re: Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 25.09.2015 18:01

Tak racja, my byliśmy tam z 6-letnią córką i czuliśmy, że jest bezpiecznie, długo widać dno i zejście łagodne a przy okazji sporo innych dzieci - moje dziecko zachwycone :) i ja też :)
martyyk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) martyyk » 11.11.2015 12:20

Witajcie. Ja jeszcze wróciłbym do tematu Pani Uli w BV. Z tego co czytam wszystkie posty to nie ma osoby niezadowolonej, ale prawdę powiedziawszy ciężko o zdjęcia w necie, a sama Pani Ula tez ma ich raczej niewiele. Jeśli macie jakieś szczegółowe zdjęcia z tych apartamentów to bardzo proszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję!
mmoni1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmoni1 » 14.11.2015 20:57

Witam
Szukam na lato 2016 na początku lipca kwatery dla 3 os. Macie jakieś namiary? naczytałam się o Pani Uli, a jeszcze ktoś coś ma jakieś namiary? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje. To będzie mój pierwszy wyjazd do cro. i nie chciałabym jechac w ciemno. A ostatnio naczytałam się o opłacaniu ludzi którzy wystawiają na portalach pozytywne opinie o danej kwaterze, z tym że to oszuści robią, i najzwyczajniej w świecie nie chciałabym na takiego trafić. Jeszcze raz z góry dziękuje.
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 14.11.2015 21:01

Monika, musisz się trochę bardziej określić, gdzie chcecie jechać, czego oczekujecie, ile chcecie przeznaczyć na kwaterę itd.. itd :)
My pierwszy raz też mieliśmy obawy przed jazdą w ciemno, okazało się na miejscu że niepotrzebnie :)))
Pozdrawiam.
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 14.11.2015 21:41

Namiary poszły na PW :papa:
mmoni1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmoni1 » 15.11.2015 15:09

RONINEK napisał(a):Monika, musisz się trochę bardziej określić, gdzie chcecie jechać, czego oczekujecie, ile chcecie przeznaczyć na kwaterę itd.. itd :)
My pierwszy raz też mieliśmy obawy przed jazdą w ciemno, okazało się na miejscu że niepotrzebnie :)))
Pozdrawiam.


Dzięki za cenne uwagi, powiem ci że przeglądałam w Google maps Chorwację i najbardziej przypadła mi do gustu miejscowość właśnie Baska Voda, ewentualnie tuz obok miejscowość. Poszukuję w terminie od 04.07.2016 na max 10 dni. myślę że 10 dni wystarczy :), uwielbiamy nocne życie tzw.nocne marki, kochamy miejscowości gdzie się coś dzieje, długie wieczorne spacery, knajpki z muzyka na żywo coś w stylu dancingów, uwielbiamy zwiedzać, czynnie spędzać ten wolny czas.Myślę ze tam się nudzić nie będziemy. Mam jeszcze pytanko, za kwatery płacimy w euro a jak jest z płatnościami w knajpkach czy na statki rejsy? też waluta w eur czy kuny?? To jest a raczej będzie nasz pierwszy wyjazd i nie orientuje się ile mniej więcej powinnam wziąć jakiej waluty, wiem ze to zależy co się chce tam czy kupić czy zobaczyć, wiadomo rejs statkiem trzeba zaliczyć itd. uwielbiamy zwiedzać.
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 01.12.2015 19:16

Plany na 2016 zostały niezmienne, kierunek cro. Po zeszłorocznych wakacjach w MNE, chcielibyśmy poznać uroki krystalicznych wód Chorwacji. Nie ukrywam, że koszty mają wpływ na podjęcie decyzji co do miejsca, a ceny kwater i campingów w Chorwacji raczej nie napawają optymizmem. Przedzierając się przez forum, nie natrafiłem nigdzie na ceny niższe niż 50 euro/pokój, a do tego obłożenie w sierpniu raczej duże. Cóż chyba zaryzykuję i sprawdzę jak wygląda Baska Voda w sierpniu 2016, jadąc w ciemno wg planu:
trasa2016.JPG
sierpień 2016


Z doświadczenia wiem, że różnica w cenach kwater HR i MNE to ok 20 euro/dobę, zatem jak dla mnie jest się nad czym zastanawiać. Bardzo chciałbym dać się przekonać spędzić wakacje w HR, jednak ekonomia jest nieubłagana, stąd prawdopodobny - alternatywny drugi cel - Ada Bojana.
Jeśli ktokolwiek jest w stanie wyprowadzić mnie z błędu rozumowania - to bardzo proszę. Gdyby ktoś chciał się przyłączyć - również zapraszam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone