Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2017 12:30

Za 11 dni wracam do mojego drugiego domu :hearts: :-D

Doczekać się już nie mogę tego powrotu :roll:

Po czterech wakacyjnych pobytach w Chorwacji poczułam się tu jak w domu - a nawet lepiej.
Nie dziwię się Makłowiczowi ,że ma tu swój drugi dom - taki murowany.
Też bym tak chciała :(
Niestety fundusze pozwalają mi tylko na 2 tygodnie pobytu w roku .

Przez ten rok oczekiwania pozmieniały się trochę moje plany wyjazdowe .
Mój wyjazd miał być pod tajemniczym kryptonimem OKO, ale plany się zmieniły i z OKO robiło się coś co kojarzy się z nazwą popularnego banku czyli PKO :mrgreen:

Zobaczymy co z tego wyniknie - wyruszam 5.09.2017r :papa:
Ostatnio edytowano 07.10.2017 21:44 przez travel, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.08.2017 12:37

Czy to OKO czy PKO :wink:
Czekam na wynik :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.08.2017 13:24

Przyłączam się do wracających do domu :wink: :wink: :wink:
Malowa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 654
Dołączył(a): 31.05.2016
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 24.08.2017 15:46

Fajnie mieć wakacje jeszcze przed sobą. U nas niestety ze względu na dzieci wyjazdy tylko lipiec/sierpień. Chociaż w sumie już się przyzwyczaiłam do urlopu w sezonie i nie wiem czy bym wytrzymała aż do września.
Nie mniej - udanego wyjazdu i będę czekać na relację. I to OKO/PKO....
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.08.2017 17:14

Malowa napisał(a):Fajnie mieć wakacje jeszcze przed sobą. U nas niestety ze względu na dzieci wyjazdy tylko lipiec/sierpień. Chociaż w sumie już się przyzwyczaiłam do urlopu w sezonie i nie wiem czy bym wytrzymała aż do września.
Nie mniej - udanego wyjazdu i będę czekać na relację. I to OKO/PKO....


Jak się czeka od lipca do września następnego roku to długo, ale ja jeżdżę od kilku lat we wrześniu to mi łatwiej .
Mam takie przedłużenie lata :D
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 24.08.2017 19:10

Udanego powrotu pożyczę i dyskretnie udam się w ślady podróżnicze pod zupełnie zakręconym kodem KRK :)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 25.08.2017 09:42

Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 10:29

Magda O. napisał(a):Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D


8O 8O 8O 8O 8O
szczęka mi opadła :papa:

AdamZ napisał(a):Udanego powrotu pożyczę i dyskretnie udam się w ślady podróżnicze pod zupełnie zakręconym kodem KRK :)


KRK - mogę prosić o rozkodowanie zakręconego kodu :mrgreen: :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.08.2017 14:14

Magda O. napisał(a):Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D



Ja też. Dom i jeszcze knajpę.I pensjonacik :oczko_usmiech: To są te moje darmowe marzenia :mrgreen:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.08.2017 14:35

Katerina napisał(a):
Magda O. napisał(a):Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D



Ja też. Dom i jeszcze knajpę.I pensjonacik :oczko_usmiech: To są te moje darmowe marzenia :mrgreen:


:D czasami faktycznie się spełniają...

Ceny domów w Chorwacji, o ile nie leżą nad samym morzem podobno są niższe niż w Polsce. Też mieliśmy kiedyś takie marzenia, ale cóż, ja to bym chciała dom nad morzem... :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 18:29

majeczka napisał(a):
Katerina napisał(a):
Magda O. napisał(a):Ja będę mieć swój dom w Chorwacji. Na Pelješcu, tam, gdzie Pan Makłowicz. Marzenia nic nie kosztują, a często się spełniają :D



Ja też. Dom i jeszcze knajpę.I pensjonacik :oczko_usmiech: To są te moje darmowe marzenia :mrgreen:


:D czasami faktycznie się spełniają...

Ceny domów w Chorwacji, o ile nie leżą nad samym morzem podobno są niższe niż w Polsce. Też mieliśmy kiedyś takie marzenia, ale cóż, ja to bym chciała dom nad morzem... :oczko_usmiech:


Na razie dom nad morzem .... a przynajmniej z widokiem na morze będę miała za 11 dni na 5 dni :roll:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.08.2017 18:37

travel napisał(a):Na razie dom nad morzem .... a przynajmniej z widokiem na morze będę miała za 11 dni na 5 dni :roll:
I tak trzymaj. Szklanka zawsze jest do połowy pełna :D
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 25.08.2017 18:53

travel napisał(a):KRK - mogę prosić o rozkodowanie zakręconego kodu :mrgreen: :papa:

Gdześ słyszałem że faceci są prości jak budowa syfonu. Wystarczy wiedzieć gdzie jest wajcha i ją nacisnąć żeby.. mniejsza zresztą o szczegóły :) Trzymając się zatem konwencji przyznam że skrót też nie może być skomplikowany. Na razie rozważam wybór jednego z wariantów:
Kiedy Rozsądek Kieruje - że to taka bliska Chorwacja
Krk Ratuje Kanikułę - cała nadzieja w Krk na ten sezon
Kto Rozumie Kobiety - retorycznie
i bardziej światowo w języku staroindiańskim:
Kulturna Razwjedka Kvarnera - znaczy szlakiem głagolicy
Przypuszczam że właściwe znaczenie skrótu wykluje się po szczęśliwym powrocie więc podane powyżej wersje proszę traktować jako prowizorkę (choć to bywa zdradliwe ) :mrgreen:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 19:39

AdamZ napisał(a):
travel napisał(a):KRK - mogę prosić o rozkodowanie zakręconego kodu :mrgreen: :papa:

Gdześ słyszałem że faceci są prości jak budowa syfonu. Wystarczy wiedzieć gdzie jest wajcha i ją nacisnąć żeby.. mniejsza zresztą o szczegóły :) Trzymając się zatem konwencji przyznam że skrót też nie może być skomplikowany. Na razie rozważam wybór jednego z wariantów:
Kiedy Rozsądek Kieruje - że to taka bliska Chorwacja
Krk Ratuje Kanikułę - cała nadzieja w Krk na ten sezon
Kto Rozumie Kobiety - retorycznie
i bardziej światowo w języku staroindiańskim:
Kulturna Razwjedka Kvarnera - znaczy szlakiem głagolicy
Przypuszczam że właściwe znaczenie skrótu wykluje się po szczęśliwym powrocie więc podane powyżej wersje proszę traktować jako prowizorkę (choć to bywa zdradliwe ) :mrgreen:


Cóż za zakręcone odpowiedzi :lol:

no dobra, przecież wiem ,że chodzi o Krk :mrgreen:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Wreszcie wracam do domu :) :) :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 25.08.2017 19:49

I oto chodzi :) Cel jest jasny i nawet bliski (jeszcze 2 tygodnie). Powoli nawet zaczynam mieć nadzieję że to będzie fantastyczny wyjazd. Udziela mi się Twój pozytywny nastrój przedwyjazdowy za co dziękuję :papa: :hut:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone